Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2018. szeptember 27.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit köszönök mindenkinek aki szerepet játszott a promócióban! :) Elnézést hogy megkéstem a véleménnyel, sajnos nem nagyon volt időm eddig tesztelgetni, a napokban kezdtem neki.

Nagyon jól és jókor jött, utóbbi időben problémás a térdem, és közvetlenül alatta a lábszáram. Sokat fáj és megterheltnek érzem.
A krém felfrissíti, életet lehel bele, kikapcsolja a nap végén, emellett hidratáltabbnak is érzem a bőröm a bekent területen (bár erre nem panaszkodom).
Megpihentebb utána a lábam, ami jó. Viszont kövezzetek meg, de tartok attól hogy egy átlagos lóbalzsam is hasonló hatást ér el, én kicsit a mentolra fogom a hatásukat (amit csakis szájápolási termékekben szeretek, egyébként utálom).

Egyelőre gyorsan összefoglalva: jó, de ennyi pénzért nem. :(
Bővebb véleményt egyelőre nem tudok írni, jövök majd frissítéssel. :)

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 23.
(!)

Update||

Igazából jó, jó.. most egy kicsit több ápolásra, főleg hidratálásra lenne szükségem, így reméltem hogy megment, de nem igazán.
Azt érzem hogy jobb az "állapotom" mint alapból lenne a termék nélkül.
Ennyi pénzért viszont nekem nem nyúlt eleget.
Most használom egy hónapja, reggeli és esti rutinnál mindig a megtisztított arcomra, majd rá a szokásos többi kence, hétvégén napközben is használom.
Ennél hosszabb távon nem tudom hogy tud-e észrevehetőbbet nyújtani, kíváncsian várom. Egyelőre nem győzött meg, viszont azt továbbra sem értem hogy hogy "puhulnak" meg ennyire az orrom melletti részek illetve a homlokom a mitesszereknél.

trnd projekt által kaptam tesztelésre a terméket.
A külseje nagyon megnyerő, letisztult.
Összességében valóban dobott egy kis extra erőt az arcápolási rutinomba.

Ami számomra inkább megemlítendő és nem teljesen értem, bár jól jött.. Nekem fellazítja a mitesszereimet. :D
Tudom hogy nem ez lenne a dolga, és ilyen hatásra nem is számítottam, viszont nagyon jókor jött. :)

Az ára picit borsos, bár lehet azért is sokallom mert eddig nem használtam hasonló célú terméket.
Alapvetően közepesen szükséges a rutinomba egy ilyen termékés teszi a dolgát. Az ára miatt viszont még átgondolom az üveg végéig, magamtól megvenném-e. :)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó

Update|

Mire elfogyott a tubus, fokozatosan megutáltam. Nekem kicsit azért zsíros látszatot keltett, koszos hatást, elég furcsán összeállt.
Naaagyon sötét. :( Persze ez egyéni probléma.

Rohangálós alapozónak vettem meg, főleg a folyósabb állaga miatt, hogyha úgy adódna, csak az ujjaimmal gyorsan eldolgozom (semmi ecset, szivacs), és "szalonképes" is vagyok.
Mostanában a matt alapozókat használtam, így kicsit szokatlan. Ez kicsit fényesebb (dewy, nem zsíros!) végeredményt ad, mint például a MAYBELLINE SUPERSTAY 24H alapozó, de szerintem teljesen rendben van, főleg hogy kezdünk kicsit túlzásba esni a matt arcbőrrel.
Még tesztelgetem, de az ára miatt nagyon tetszik. Rossmannban sokszor van a márkára 25% kedvezmény, plusz időnként Glamour, Joy.. 1000-1500 forintért álom.
A legvilágosabb, 03 Light Sand Beige árnyalat van meg belőle, majdnem tökéletes. Viszont mivel lehetne még világosabb árnyalat is a felhozatalban, ezért -1 csillag.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Update|

Miután elfogyott a tubus, megkönnyebbültem, nagyon utáltam.
Bő fél évre rá valamiért vettem belőle kettőt is.
Hát nem tudom hogy változtattak rajta, vagy az én bőröm lett más, de most meg imádom. :D
Elfedi a dolgokat ha szükséges, lehet picit építeni. Ha nem szeretnék túl sokat elrejteni akkor vékony rétegben is szuper.
A púdert is egész jól viseli. Most valahogy az ujjaimmal való felvitelt szereti, korábban pedig az ecset jött be neki.
Én már nem értem a dolgot, mert most az árnyalat is egész jó a hulla fehér bőrömnek.. :O :)

Eredetileg a "nagytesóját" az üveges változatot szerettem volna beszerezni az itteni vélemények alapján. De az sajnos Debrecenben nem kapható (még?).
Az ára elég szuper, és hiába vártam ezt is.. mégsem az igazi. Az AFFINITONE-nal ötvözni kellene. Rohangálósnak tökéletes, tesztelem még, ha megszeretem kap plusz csillagot, de így egyelőre 3.
Érdekes, hogy mindig a legvilágosabb, "legkisebb számú" alapozót szoktam megvenni, viszont a DM-ben kiszúrta a szemem, hogy a második, 110-es árnyalat sokkal VILÁGOSABB, mint az első, 105-ös darab. Még egy eladót is odahívtam, hogy én látom-e rosszul. Közben neten néztem róla képeket, ott ez nem igazán látszik..

Az Affinitone is olyan rohangálós alapozó nekem, meglátjuk hogy ez felváltja-e, mert árra mindkettő tökéletes.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Megkésve, de frissítés:

Nagyon megutáltam. Észrevettem hogy nagyon eltér a legvilágosabb árnyalat is a bőrömtől. Nap végére teljesen elváltozott a színe, nagyon egészségtelen volt. El is csúszott vele az egész sminkem. Egyetlen előnye hogy árban jó és nagyon könnyű egységesen felvinni. Emlékeim szerint nagyon beült a pórusokba és csomós is volt. :(
----
Nagyon sok jót olvastam róla, és féltem, hogy szokás szerint majd én rácáfolok..
Szerencsére úgy néz ki, bejött. Ő is csatlakozik az állandó L'Oreal True Match és Maybelline Super Stay 24 mellé, talán fel is váltja őket.
Színre tökéletes (010 Light Beige), az árát imádom. Fed, bár nekem ez annyira nem szükséges. Kellően matt, de nem természetellenes.
Nap végére nekem kicsit elváltozik a színe, és talán kopik is, de eléggé nehéz napjaim voltak, és csak 3 alkalommal próbáltam, így mivel lehet én vagyok a ludas, még nem pontozom le.

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2018. április 28.

A legjobb számomra eddig, pedig sokat próbáltam már.
Állandó termék, jó árral és kiszereléssel (pumpás adagolónak talán kicsit jobban örülnék mondjuk).
Kíméletességet hozza, teszi amire kitalálták. :)

Állandó termék, mindig újraveszem. :)

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó

Facelle Aloe Vera Intim Lemosó
2018. április 28.

Nagyon szeretem, szuper az ára.
Sokat nem vártam el tőle, csak az egyszerűséget és tisztaságot, amit tökéletesen ellát.
A Jessa viszont szimpatikusabb.

Facelle Sensitive Intim Lemosó

Facelle Sensitive Intim Lemosó

Update|
Mivel a zöld kupakos verziót is többször kipróbáltam, és jobban tetszett ezért -1 csillag hogy arányos legyen.

Az illatanyag miatt csak 4 csillag, egyébként nagyon szeretem.
Az Avon lemosóját simán veri, és az ára is mesés.
Nem tudom, hogy én bénáztam, vagy tényleg gyenge a flakon, de a kupak fele nekem már az első használat után letört, így nem záródik teljesen.
Ami zavar, hiszen intim lemosót ritkábban vesz az ember, mint tusfürdőt.. és praktikusabb lenne a pumpás kiszerelés.

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Testápoló Balzsam
2018. április 28.

Jól hidratál, egészen szép lesz tőle a bőröm, az illata frissítő, hűsítő, kissé férfias.
Úgy érzem nem használok belőle alkalmanként sokat, mégis "lepereg" a bőrömről, sosem képes teljesen beszívni, kis csíkokba összegyűlik.. :/
Nagyon kedvezményesen jutottam hozzá, így elhasználom, de nem rendelném újra.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. április 28.

Számomra semmivel sem tudott többet, mint a sima.
Éreztem hogy próbálkozna az olajjal, de nagyon minimálisan volt hatékonyabb sminkeltávolításban.
A harmada még bőven megvolt, mikor undorítóan darabos lett a teteje. Hasonló kis kemény hab, mint ami a madártejben van.
Jól tároltam és nem került bele kosz..
A végén így kukában végezte. Nem romlott meg, de nem volt gusztusom már így használni.