Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál
2017. április 17.

Nekem igazából majdnem ugyanaz mint a MAYBELLINE VOLUM' EXPRESS THE FALSIES BLACK DRAMA.. azt kicsit jobban szerettem, de ha éppen csak ez volt a polcokon, akkor jött velem. :)

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Imádtam!
Drágább darab, de a keféje valami isteni.. *-*
Bevallom, néha csak minden 3. alkalommal vettem újat. Mikor elfogyott, megmostam a kefét, és olcsóbb spirálnak a tégelyébe "mártogattam".. ha az is elfogyott, akkor vettem újra ezt a darabot, és így tovább..
Mindenki csak ámult, milyen gyönyörű szempilláim vannak.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2017. április 17.

Mikor rátaláltam, nagyon megszerettem. Évekig nem is nagyon használtam mást.
Az elődjét egy fokkal jobban szerettem, a színe annak jobban passzolt hozzám, ezzel kicsit jobban észrevehető, hogy alapozó van rajtam, de még így is tökéletesnek mondható (05 Light Beige), pedig elég kényes vagyok ilyen téren.
Ahogy nézem összetevők alapján is egész korrekt.
Állandó darab, ha kifogyok minden alapozóból, az újdonságok mellett mindig veszek egy ilyet, még nem csalódtam benne.

Maybelline Affinitone 24H Alapozó

Maybelline Affinitone 24H Alapozó

Tinikorom megváltója volt.
Egyszerűen lehetett kezelni, nem folt foltos. Ami nagy szó, mert akkoriban nagyon kis béna voltam még alapozó terén. Mindig az ujjaimmal használtam, hidratálás, fixálás nélkül.. és gyönyörűen mutatott.
Külön szerettem, mert a legvilágosabb árnyalat nagyon passzolt a hófehér bőrömhöz.
Tudtommal ebben a formában már nem lehet kapni, de az utódját is imádom, talán annyi különbség (bár ezt már régen használtam, lehet csak a múlt szépíti meg..) van köztük, hogy az új kiadása kicsit sárgásabb, icipicit észrevehetőbb azzal, hogy van rajtam alapozó.

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2017. április 17.

Annak idején volt az első alapozóm, ami nézett is ki valahogy.
Egységes, természetes összképet adott. Emlékeim szerint még viselni is jó érzés volt, selymes érzetet adott.
Felvinni gyerekjáték volt, lehettem vagy 16 éves mikor használtam, és finoman szólva fogalmam sem volt a sminkszabályokról. Hidratálás, minden egyéb nélkül csak kézzel felvittem, és tökéletes volt az arcbőröm ezzel a kis csodával fixálás nélkül!
És plusz pont, hogy színben is nagyon passzolt.
Viszont egy ideje sajnos én már nem látom a boltok polcain ebben a kiszerelésben. :(
Nagyon jó benyomást tett, mindig van legalább egy Maybelline alapozóm, még nem igazán csalódtam bennük.

UPDATE: A megújult változatot/csomagolással próbáltam még egy-két üveggel, az már annyira nem volt tartós, a szemem alatt eléggé "megolvadt" a smink, ezért csak 4 csillag. Talán kicsit zsíros is volt.