Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo

Kallos Chocolate Full Repair Shampoo
2018. április 28.

Az illatát én utáltam, de más termékeknél sem szeretem a csokoládé illatát.
Nehéz érzetet kelt a hajamon, bőrön..
A sampon maga viszont nem volt rossz. Semmi extrát nem tudott, de legalább nem is zsírosodott jobban a hajam.
A tojássamponját jobban szerettem a Kallosnak. Igazából ez a termék 4 csillagot érdemelne tőlem, tényleg jó volt, gazdaságos, olcsó.. de gyűlölöm szépségápolási termékekben a csokoládé illatát, ezért csak 3 jár neki.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

Update|

Szóval természetesen megszerettem, erre hónapok óta nem kapni ezt az árnyalatot drogériákban, csak az eggyel sötétebb 11 Vanilla elérhető legvilágosabbnak, ami viselhetetlenül sötét számomra. Imádtam a selymes, kissé púderes érzést ami maga után hagyott.
Váltogatom az alapozókat, van pár kedvenc ami az állandó állományban van. Ő is oda került volna ha könnyen be tudnám szerezni. :(

Hmhm, még nem tudom eldönteni, hogy imádom, vagy "jó egynek" (10 PORCELAIN árnyalat).
Egyelőre a True Match alapozót nem veri, színben az (1.N IVORY) sokkal jobban passzol, és az állagát is jobban szeretem.
Az tetszik, hogy ez olcsóbb, és 35 ml-t kapunk az áráért.
Kicsit sötét nekem, vagy inkább sárgás/pirosas. Inkább kicsit fáradt színt ad az arcomnak, míg a True Match frissebb érzést kölcsönöz.
Fedésre tökéletes, bár nem nagy az elvárásom. Hamar szárad, érintése selymes.
Tesztelgetem még, eddig 2 alkalommal próbáltam csupán.

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal
2018. április 28.

Nagyon jól bánt a ripityára, véresre repedt kezemmel.
Hatása miatt bekerül a top 5-be, viszont az illata/állaga miatt kicsit kényelmetlenül nehéz érzete volt számomra, hiába szívódott be gyorsan.
Ár-érték arányban szuper jó, a kiszerelése nem tetszik, nem tartom higiénikusnak. Sokat használtam, nagyon csúnya kézre és nekem undorító, hogy bele kell nyúlni azzal a kézzel, és az egyre szebb kezem abba nyúl vissza..
A kupak csavarós része körül és a tégely tetején nagyon ronda volt ahogy a kis ottmaradt krém beszáradt. :(

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner

Balea 2in1 Mizellen Waschgel & Augen Make-Up Entferner

Imádom!
Szuper az ára és viszonylag sokáig tart. Legalábbis arányaiban tovább mint egy micellás víz.
Hosszú nap után sokszor nincs erőm vattával lekínlódni a sminkem, ilyenkor hajlamos voltam *amiéppakezembekerülakádszéléről*-rel lemosni, na ami nyilván nem túl egészséges.
Viszont pár hónapja ott sorakozik ő is a kád szélén, szinte minden nap használom, legfőképpen sminklemosás céljából.
Utána még azért szeretek egy második lemosót is használni, de azt inkább csak az adott probléma/igények kezelésére.

Újravenni nagyon is tervezem, állandó termék gyanús!

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. április 27.

A hajmosás jó volt vele, tisztított, szép volt a hajam de mégis olyan más.
Hiába rendesen megmostam és ki is mostam a hajtöveknél kicsit zsíros, nem friss érzetet keltett és hamarabb is zsírosodott.
A második flakont már nem volt idegzetem befejezni, egyre gyakrabban kellett hajat mosnom tőle. :(
Biztos hogy nem veszem újra sajnos. :(

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2018. április 27.

Jóval erősebb, mint az Alvede sárgabarack és körömvirág arcradír, amire alapesetben úgy éreztem hogy szüksége van a bőrömnek viszont ez mégis kevésbé remekelt.
A flakon vége fele túlzásba is estem vele, de picit mintha előtte is fokozatosan több baj lett volna a használata alatt. :/
Nem ájultam el a jó tulajdonságaitól, a rossz tapasztalatokat viszont nem teljesen a terméknek tudom be, így erős közepes.

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág
2018. április 27.

Néha picit úgy éreztem hogy lehetne erősebb.
Az arcom csodásan puha lett, sokáig mondjuk nem tartott.
Összességében sajnos valóban nem csodaszer, inkább azoknak ajánlanám akiknek "csak úgy" kell hogy legyen, de nincs problémásabb bőrük.

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel
2018. április 27.

Sajnos nekem nem jött be arra amire kifejezetten tervezték.

Az átlag samponoknál jobb. Egészen szerettem de a zsírosodást sajnos minimálisan sem javította.
Megjegyezném, hogy az Alverde Avokádós sampon, ami töredezett hajra való viszont sokat javított a könnyen zsírosodó hajamon.

Egyelőre mivel találtam jobb sampont nem tervezem újravenni. Viszont szeretnék még adni neki egy esélyt a későbbiekben.

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal

Naaa jó, szóval.. imádom! * - *

Jó pár hónapja már, hogy elkapott az SLS és egyébmentes mánia. Természetesen túlkaptam a dolgot, viszont mióta figyelek, valahogy jobb az összkép.
Mostanában fog elfogyni az első flakon, meglepően sokáig tartott és nagyon baráti az ára.

A hajmosás számomra egyáltalán nem nehéz vele, ha sietek akkor a kifésülés nehézkes kicsit, figyelnem kell olyankor nagyon.
Tökéletesen tisztít, szerintem szép utána a hajam fénye, bár azt még semmi sem tudta elrontani.

Zsírosodás mintha az elején lelassult volna, most viszont kicsit gyorsabb, bár azt most egyéni másik problémára kenem.
Jön a második flakon, utána alkotok erről a részről véleményt.

Amire vigyázni kell az csupán annyi, hogy a töredezett részeket nagyon előhozza, kiemeli (de legalább végre rávettem magam a hajvágásra).
Egészséges haj esetén gyönyörű az eredmény. :3

Természetesen tisztában vagyok vele hogy nem felnőtt hajra tervezték, viszont tervezem állandósítani.

Alverde Repair Sampon Avokádóval és Sheavajjal

Alverde Repair Sampon Avokádóval és Sheavajjal
2017. november 19.

Húhú, nagyon megszerettem.
Főleg visszagondolva rá, egy másik sampon után.
Első pár használatnál furcsa volt hogy nem habzik úgy, és a kimosás is nehézkesebb volt (főleg a fülgyulladásomnak köszönhetően, egy csepp víz sem érhette, szóval vicces kis tánc volt vele a hajmosás pár hétig :D ).
Átlagosan ~2 hét alatt 5x mosok hajat, viszont ez a sampon csökkentette, átlagosan 2 hét alatt 3 mosás is elegendő volt.

Mosás közben valóban olyan "csuszkurálós", nyikorgós, matt érzés volt, és amíg meg nem tanultam használni, tiszta gubanc volt használat után a hajam, szenvedés a fésülködés.

Első pár alkalommal a bénaságomnak köszönhetően pazaroltam, hiányzott a habzó érzés.
~ a flakon felénél jártam, mikor minden szuper lett. Kevés is elég volt a termékből, nem volt gubancos a hajam és kevésbé is zsírosodott.

Regenerálást, extra ápolást nem tapasztaltam, de ettől függetlenül szuper kis sampon volt.
Holnap újra is veszem, már nem bírom másikkal, komolyan hiányzik. :D