Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2017. november 18.

Sokat vártam tőle, az átlagosnál is kevesebbet kaptam.

Imádom a Balea termékeket, itteni vélemények miatt vettem meg ezt a sampont, természetesen az ára is vonzó volt.
Korábban az Alverde avokádós-shea vajas sampont használtam. A kezdeti nehézségek után viszont azt imádtam, ritkábban igényelte a hajam a zsírosság miatti mosást.
Ettől a terméktől viszont szinte minden másnap hajatmosnék legszívesebben. Hozzáteszem, annyira nem is éreztem tisztának, frissnek a hajam.
Szerettem volna állandó temékké tenni, de kizárt, hogy újravegyem. :(
Ápolást, egyéb pozitív hatást egyáltalán nem tapasztaltam.
Maga a hajmosás és a sampon kimosása átlagos, tehát ilyen téren könnyebb a munka vele, mint az Alverde samponokkal.

Alverde Perfect Cover Foundation & Concealer

Alverde Perfect Cover Foundation & Concealer
2017. szeptember 25.

Már régóta szerettem volna a repertoárba egy alverde alapozót, hiszen krémek, olajok, szemhéjpúder terén eddig elégedett voltam velük.
Végigpróbáltam az összes tesztert. Szín alapján nem igazán volt problémám, a legvilágosabb árnyalat általában egész jónak tűnt, ami ritkaság a hullafehér bőrömhöz, mert rajtam elég sok termék sárgásan mutat. :/

Az állagtól tartottam főleg a márka esetében. Na itt már volt pár, amit rögtön kizártam. Teszter alapján viszont ez csodálatos volt. *-*
Rögtön beleszerettem, jött is haza.

A teszterrel ellentétben, a terméknek elég erőteljes, kicsit talán benzines szilvás (..) illata van. Felkenve már nem vészes, de amíg használat mellett nyitva van az arcodhoz közel az üveg.. na majdnem beszédültem. :D

Színre, fedésre, és eldolgozhatóságra tökéletes! Nem csíkos, nem kukacos, nem foltos.
VISZONT! Úgy fénylik mint egy diszkógömb. :( Én általában púder nélkül szoktam használni az alapozókat, és nem jellemezném az arcom sosem fényesként. Ennél viszont mint a cukormáz. :(

Az illatától eltekintenék, és egészen szeretném az alapozót, ha nem válna tőle tükörré az arcom. :D Így csak 2 csillagot érdemel.
(Azért nem 1, mert púderrel viszont szép. Meglepően szép, mert rajtam minden púder lisztesen mutat. Ezzel az alapozóval viszont teljesen viselhető a púder)!
Érzetre nekem a fényes, ragacsos hatás miatt is megterhelő azért. Illetve 1-1,5 hét használat után lett pár gyulladt pattanásom. Ez nem biztos hogy a termék hibája, viszont nem vagyok pattanásos típus.

+kiegészítés: Tekerős a kupakja, és "spatulával" veszi fel az alapozót. Kicsit tartok tőle, hogy a végével nem fog boldogulni.

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó
2017. április 26.

Az árnyalat amit találtam a 15 matt cameo, ami gondolom a 2. lehet a sötétek irányába növekvő skálán.
Mindig a legvilágosabb alapozókat szoktam venni, de azt kell hogy mondjam, még egész természetesen fest rajtam..
Nem igazán tudok barnulni nyáron sem, de mivel mattít, és nem akarok nyáron a világos bőrömmel és fényvisszaveréssel balesetet okozni, így tökéletes lesz.

Alapvetően tinikoromban hol szerettem az Essence alapozókat, hol gyűlöltem. Ezt újravenném, bár világosabb árnyalatban.
Viszont kifutó termék. :(

Avon Dreams Testápoló

Avon Dreams Testápoló
2017. április 17.

Szerintem rosszabb a szokásos "Avon parfüm testápolóknál".
Viszonylag hamar beszívódik, de nagyon zsíros érzetet hagy maga után, fénylik a bőröm.. Idővel lehet azt is beszívná, de még nem volt türelmem megvárni.
Ha kézre használom, estére, kesztyűvel akkor reggelre egész jól beszívja.. De ezt nem erre találták ki.

Avon Dreams Deo Spray

Avon Dreams Deo Spray
2017. április 17.

"Illatos gáz". - Az összes Avon deo spray ez a kategória nálam. Tudom, nem feladata az izzadásgátlás, ezt nem is várom el.
De úgy egy pár percig érzem az illatát, utána semmi. Az ilyenekkel szerintem csak feleslegesen roncsolom a bőröm.

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2017. április 17.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.
Én is 99 forintért vettem szettben.
Ennyiért tök jó, "ingyen parfüm". De kicsit olyan semmilyen.
Nagynehezen lehet érezni az illatát, ha eltalálom azt a távolságot (kíváncsiságból időről időre előveszem, hogy na most hátha megszeretem és elkezdem tesztelgetni), amikor nem fulladok bele az alkoholszagba, és érzem is a parfüm illatát.
Rohangálós parfümnek, hogy legyen rajtam valami tökéletes, főleg ennyi pénzért.

Kallos Tojás Sampon

Kallos Tojás Sampon
2017. április 17.

Bárki bármit mond, szerintem nagyszerű!
Egy szűkösebb hónapban próbáltam ki, sokáig tartott, nagyon szerettem.
Az illata is kellemes volt, lehet beképzeltem, de engem a Kinder Tojásra emlékeztetett.
Nem roncsolta a hajam, szinten tartotta, talán kicsit javította.
Az Avon Naturals samponokkal ellentétben viszont tényleg csökkentette a hajmosás gyakoriságát. :3
Syoss, L'Oreal Elseve. Garnier.. egy fikarcnyival sem voltak jobban nála.
Ha a "kedves" Avonos samponom elfogy, pár hétig-hónapig tesztelek egy Isanát. Ha nem veri ezt a tojássampont, akkor állandósítani fogom.

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Keratinnal

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Keratinnal
2017. április 17.

Nem tűnt fel, hogy eltérne a rózsaszín kupakos testvérétől.

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Párataszító Hatással

Kallos Kjmn Extra Erős Hajlakk Párataszító Hatással
2017. április 17.

Nagyon szeretem, főleg az ára miatt.
Régebben drogériás lakkokat használtam (Garnier, Syoss, Taft..), majd megelégelte a pénztárcám, mikor 2 hetente elfogyott.
Évek óta ezt használom már a legnagyobb kiszerelésben, vagy éppen a másik változatát.
Teszi amit tennie kell, de jártam már vele úgy, hogy kicsit párás időben 20 perc alatt a kvázi "kunkorira" besütött hajam szögegyenes lett.
Azóta kicsit ügyesebb vagyok hajápolásilag, formázásilag, lehet visszatérek a drogériásokra.

Kallos Prestige Professzionális Hajlakk

Kallos Prestige Professzionális Hajlakk
2017. április 17.

Nagyon szeretem, főleg az ára miatt.