Krisztinaia

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé
2017. április 17.

Bejött a termék, jó árban van, gazdaságos, tényleg kevés kell belőle, jó az illata..
Viszont számomra semmi extra. Bár még csak pár hete használom.
Remélem javul intim részen a tüszősödés.

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló
2017. április 17.

Ápolni egészen jól ápol, de szerintem nagyobb kiszáradás esetén nem segítene.
Hétköznapra viszont egy enyhébb sminkhez is jó választás. Fénylik azért (ennek néha örülök, néha nem), de ha beszívódik, szebb, kis puha, baba ajkaim lesznek.
Viszont egy dolog nagyon zavar, mégpedig a "légköre". Amint közeledik az ajkaimhoz, és rákenem, olyan olcsó szájfény ízt érzek hátul a szájpadlásomnál/torkomnál, kicsit mar is.
Az ára szuper, de emiatt az érzet miatt nem fogom újravenni. :(

Avon Rózsaszín Magnólia Ajakbalzsam E-Vitaminnal

Avon Rózsaszín Magnólia Ajakbalzsam E-Vitaminnal
2017. április 17.

Annyira durván szerintem nem hidratál, inkább úgy szinten tart ha nincs gond.
Cserébe mondjuk nem is érzem azt, hogy centivastagon áll rajtam a máz.
Illata egészen kellemes.

L'Oreal Dermo Bifázisú Sminklemosó Szemre és Ajakra

L'Oreal Dermo Bifázisú Sminklemosó Szemre és Ajakra
2017. április 17.

Ajándékba kaptam egyszer, akkor még annyira nem használtam lemosókat, így tartogattam.
Nagyon szuperül működött, mindennel elbánt, viszont ennyi pénzért találunk hasonlót és olcsóbbat is, így magamtól nem venném meg.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2017. április 17.

Először nagyon utáltam, csípte a szemem, és nem is nagyon boldogultam vele, sok vattát fogyasztott..
Hónapokkal később megpróbálkoztam vele újra.
Azóta "ügyesebb lehetek", vagy nem tudom, de már egészen meg vagyok vele elégedve, nem megy a szemembe, nem csíp. Nem tökéletes, de a szememről jobban, könnyebben eltávolítja a szempillaspirált, mint a Garnier sima micellás vize.
Nem tartom túl gazdaságosnak. Eddig a leghatékonyabb talán a L'Oreal kétfázisú lemosója volt, de azt drágának tartom.
Kezdem magam szoktatni sminklemosásnál is a kókuszzsírhoz.

Avon Rózsaszín Magnólia Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló-Krém

Avon Rózsaszín Magnólia Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló-Krém
2017. április 17.

Annyira nem intenzív, de érezhető hogy a körmöknek is segít.
Hétköznapi krémnek tökéletes, ha nincs durván kiszáradva a kezem, télre viszont nem elég.
Az illata nem rossz, de engem annyira nem fogott meg, mint ahogy mások írják.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Alapvetően szeretem.
Alapozót, púdert, szemhéjpúdert szépen eltávolítja. Sminkmentes napokon is látszik használat után, hogy leszedi a "nap fáradalmát" az emberről.
A szempillaspirállal viszont nekem kicsit nehezen boldogul, pedig nem vízállót használok. Viszont például az Avon True ápoló szemfestéklemosó könnyebben boldogul vele, pedig nem szeretem az Avon kencéket.. emiatt kezdek rászokni a kókuszzsíros sminklemosásra.
Gazdaságos kiszerelése van, teljesen korrekt áron, az összetevői is jók, így 4 csillag.
Talán másik fajtáját is kipróbálom majd, esetleg a kétfázisút de kizárólag akciósan.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2017. április 17.

Én nagyon nem szerettem, időnként elővettem, hogy hátha.. de nem. :/
Nekem nagyon fénylett, zsírosnak tűnt az amúgy normál bőröm és a szín sem passzolt.
Végül kukában végezte. :(

Lora Arcszínező Gyöngyök

Lora Arcszínező Gyöngyök
2017. április 17.

Az árához képest meglepően jó volt emlékeim szerint. :)
Amit nem szerettem benne, hogy csak egyszínű kiadások voltak, így jobban kellett ügyeskedni vele.

Lora Korrektor

Lora Korrektor
2017. április 17.

Első korrektorom volt talán.
Nem akartam rá sokat költeni, meg nem is igazán tudtam, mi fán terem a korrektor, és miért eszik.
Mai fejjel, de akkorival sem volt jó választás.
Mázos és folyós, az illata nagyon "olcsó", pacsuli.