krisztinak276

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2020. május 29.

Nem használom túl régóta, (talán egy hónapja) és tényleg szuperül beszívódik, nem ragacsos, nem okoz pattanásokat, szépen lehet rá sminkelni. Viszont úgy vettem észre, hogy nekem kicsit szárítja a bőröm, nem zavaróan, de este arclemosás után azért érezhetően szárazabb a bőröm, mint azelőtt, hogy ezt a fényvédőt megvettem volna. Mindenesetre ezért nem vonok le csillagot, mert tényleg nem vészes a szárító hatás, meg egy kicsit testesebb hidratálóval simán kompenzálható. Jah és nekem kifejezetten tetszik az illata :D

Update:
Mostanra sikerült elhasználnom szinte teljesen és sajnos muszáj leszek lepontozni. :( szárítani még mindig szárít egy picit, de ez nem a fő problémám, hanem hogy nekem bizony pattanásokat okozott. És nagyon szomorú vagyok emiatt, mert az elején eszembe se jutott hogy ettől jönnének ki azok a fájó kis dudorok az arcom legrandomabb részein, de amikor tartottam úgy egy hét szünetet az egész arcapolásban, és semmi mást nem csináltam, csak lemostam meg hidratáltam az arcom, akkor egyből sokkal szebb lett a bőröm. Azt hittem, hogy biztos valamelyik szérum nem tetszett az arcomnak, de aztán mivel olyan fehér vagyok, hogy egy havas tájba simán beleolvadok, így aztán az egy hét után visszahoztam ezt a rutinba, hogy legalább azért fényvédőt használjak, mégha a lakásban is ülök 0-24-ben. Ekkor pedig újra előjöttek a csúfságok :( Mondjuk jellemző, hogy ami mindenki másnak egy valódi csodakence az nekem jobbik esetben semmit nem csinál, vagy ront a helyzeten.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2020. február 5.

Olyan se veled, se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt tök szépen tisztít, mikor megbolondul a bőröm és a semmiből előjön egy jópár fájó pattanás, de a hűha érzés az elmarad. Viszont nekem iszonyatosan tudja csípni a szemem, hiába figyelek direkt, hogy ne kerüljön a közelébe se 😞
Összességében ilyen árért nem nagy pénzkidobás, de miután ezt az egy tubust elhasználtam nem fogom újravenni.

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper

L'Oreal Paris Brow Artist Plumper
2019. április 11.

Nagyon szépen helyrefésüli az amúgy viszonylag dús szemöldökeim szálait, és tekintve, hogy egy pár zuhanyzást is kibírt már, a tartóssága is valami csoda.
Az átlátszót szoktam használni, legutóbb viszont véletlen a barnát kaptam le a polcról. Fogtam is a fejem, mikor otthon megláttam, de úgy voltam vele, hogy ha már kiadtam érte a pénzt, akkor elhasználom. Na most ugye az én sötétszőke hajamhoz, meg a hófehér bőrömhöz igencsak furcsán mutatott először, de minél tovább nézegettem, annál inkább tetszett hogy kicsit sötétebb a szemöldököm.
Szóval összegezve, nagyon jó termék, nagyon tartós, de azért maradok az átlátszónál😄

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó

Essence #Insta Perfect Folyékony Alapozó
2019. április 1.

Őszintén szólva semmi szükségem nem volt egy alapozóra, eléggé impulzus vásárlás volt, de legalább nem bántam meg nagyon. A legvilágosabb árnyalat valóban NAGYON világos, habár nekem kicsit túl rózsaszínes (ami egyébként, a véleményeket olvasva, csak nekem probléma) . Én szeretem a nagyon alacsony fedésű alapozókat, de akinek nagyobb fedésre van szüksége annak bizony nem ez lesz a kedvenc. Amin viszont meglepődtem, hogy annak ellenére, hogy mattnak van írva ez minden csak nem matt. Púder nélkül amúgy sem megyek sehova, de ehhez még a szárazabb bőrűeknek is simán elkél a púderezés. Púderrel együtt viszont egészen tartós, nem kenődik, nem tűnik el napözben, az állaga miatt pedig egy lazább fejű ecsettel vagy egy szivaccsal szépen el tudom dolgozni.

Lovely Liquid Camouflage Korrektor

Lovely Liquid Camouflage Korrektor
2019. január 22.

Először véletenül a 04-es árnyalatban vettem meg, nem csoda, hogy a hófehér bőrömön konkrétan narancssárga lett :D szerencsére legutóbb már körültekintőbb voltam és a 01-est hoztam haza. A fedése egészen jó, ár-érték arányos, az illatával viszont olyan se veled-se nélküled kapcsolatban vagyok, van, hogy tetszik, van, hogy már zavar a parfümössége. Jól kivilágosítja a szükséges terülteteket és a karikáimat is egészen elfedi. A szemem körül kicsit beül a ráncokba, de nálam nincs olyan korrektor, ami ne csinálná ezt, szóval nem rovom fel negatívumként.
Összességében szerintem egy egész jó kis termék :)

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. november 5.

Ez számomra az egyik all time favourite spirál. Az én alapjáraton sűrű, hosszú, viszont szőke szempilláimmat csodásan ki tudom vele festeni. Nem tapasztja össze a szálakat, hosszít, dúsít (bár utóbbit nem kiemelkedően) és valóban érzek egy kis göndörítő hatást is. Ritkán előfordul, hogy potyog, de abszolút nem zavaró. És iszonyú tartós...egy hajmosást minden további nélkül kibír és még ezek után is küzd vele a sminklemosó. Néha előfordul hogy túl sok festéket vesz fel a kefe, de ilyenkor a tubus belső oldalán le szoktam róla szedni a felesleget és akkor minden tökéletes.

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény
2018. november 5.

Akciósan vettem meg a mattok közül a 402-es Forgive my sin nevű gyönyörű pirosat. És nagyjából itt le is lőttem a poént, mert a színe sajnos az egyetlen pozitívuma amit el tudok mondani. Mattnak nem igazán mondanám, (inkább olyan lip cream féle) szárít, de azt nagyon, a szaga szerintem hihetetlenül rossz és valahogy az applikátorral sem vagyok kifejezetten kibékülve.
A szín miatt kap 2 csillagot, meg mert volt már szerencsém ennél rosszabb rúzsokhoz is (ami azért kihívás...)

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. november 3.

Először a 810 Plum this show árnyalatban vettem meg és ez meg is pecsételte a hozzáállásom a rimmeles folyékony rúzsokhoz. Egyrészt szerintem borzasztó a szaga, de ez még nálam nem akadály, az igazi baj az a felvitellel van. Egyszerűen nem tudom nem csíkozva felvinni, annak ellenére sem hogy szájceruzával előtte kitöltöm a szám. Tartósnak tartós, a fedéssel nincs baj, de ha csak foltosan lehet felvinni, akkor nincs szívem ezután nyúlni, pedig gyönyörű ez a bordó szín.

Aztán a glamour-napokon vettem egy másik színt, a 220 Fatal kiss-t, mert beleszerettem a színébe. A szaga ugyanolyan, de ezt már elengedtem. Viszont maga a termék sokkal jobb, mint bordó. Nem foltos, nem csíkoz, a fedése és a tartóssága is jó, szóval minden tökéletes.

Az árát őszintén szólva nem éri meg, inkább akkor ha valamilyen akció vagy glamour/joy-napok vannak, akkor fogok még beszerezni, mert a piros szín nagyon izgatja a fantáziámat.

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2018. november 3.

Annyira be voltam zsongva, amikor Sophdoesnails youtube csatornáján láttam ezt a palettát és sorra néztem a tutorialokat amikben ezt használták. Aztán a PinkPandáról rendeltem meg végül akciósan. Namármost a színek csodaszépek, pigmentáltak a mattok pedig nagyon könnyen eldolgozhatóak. Néhány árnyalat porol, a csillámosak esetében pedig potyog, de én a csillámos színeket amúgy is ujjal felvíve szeretem használni, és ezzel a technikával ki is lehet küszöbölni ezt a problémát. A nagy tükör pedig pluszpont.
Ez egy igazi must have darab és szerintem ár-érték arányban is nagyon jó.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. november 3.

Még nyár elején vettem meg a sok-sok pozitív vélemény hatására. Reménykedtem, hogy a legvilágosabb árnyalat még az én hófehér bőrömhöz is jó lesz, de sajnos (mint rajtam a legtöbb alapozó) ez is oxidálódik. Szerencsére alig-alig észrevehetőa színváltozás. Viszont ami zavar, az az, hogy hihetetlenül szárít, akárhogy hidratálok alá. És ez elszomorít, mert amúgy ár-érték arányban az egyik legjobb, ha nem a legjobb drogériás alapozó, ami még az én elképesztően fehér bőrömön sem lesz felkenés után hat árnyalattal sötétebb.
A tartósságára egyetlen rossz szavam nem lehet, mert egy lagzit púder nélkül tökéletesen kibírt.
Összességében ez egy nagyon jó alapozó, drogériás szinten meg pláne, de akinek szárazabb a bőre az bőven hidratáljon alá. 😊