krisztinakoteles

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2012. augusztus 2.

Hogy túl erős a szín? Tessék? :D Nekem pont az a problémám, hogy nincs színe! A legerősebb árnyalatot választottam, a Chunky Cherry (05) nevűt, mert ugyan tudom, hogy ez ajakápoló, de nekem mániám, hogy ordítson valami szín az ajkamon. Talán ajakfilc felé fogom használni. Egyébként nagyon jó, tartós, és hidratálja a poszt-apokaliptikus kinézetű ajkaimat, de bárcsak lenne színe...

NYC Duo Szemceruza

NYC Duo Szemceruza
2012. augusztus 1.

Körülbelül 200 Ft-ért vettem a fekete-lila párost. Nem szeretem, mert kemény, alig van színe, de ennyi pénzt bőven megért, mert a negatívumok ellenére használható.

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték
2012. augusztus 1.

A sötétszürke színt lehetetlen eldolgozni, bármilyen eszközt használok (az ujjamat is beleértve), továbbá alapon is csíkosodik. Nem szeretem, már meg is szabadultam tőle.

Catrice Matt Mousse Alapozó

Catrice Matt Mousse Alapozó
2012. július 30.

Szépen fed, nagyon jó matt finise van úgy 10 percig. Utána muszáj púderezni. Azt hittem, hab állagú alapozóhoz nem szükséges, de ehhez nagyon is. Engem nem szárít, bár az arcom egy zsírosbödön, azért van, ami kiszárítja. Egyébként szeretem, púderezés után már jobban állja a sarat, de azért lehetne jobb. Az ára viszont nagyon is jó!

Moschino Funny

Moschino Funny
2012. július 21.

Nagyon szeretem, tényleg mindig feldobja a hangulatom az illatával, ráadásul tartós!

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2012. július 21.

Öt éve az egyik kedvencem, friss, kellemes illata van, nem túl tolakodó. Szerintem minden alkalomra tökéletes, nem mellesleg a csomagolása is szép.

Diesel Plus Plus Masculine EDT

Diesel Plus Plus Masculine EDT
2012. július 21.

Első tiniszerelmem parfümje volt, szép emlékek kísérik számomra ezt az illatot. Fiatalos, kellemes, bár visszagondolva talán kicsit erős.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2012. július 21.

Igazából kár ezért a parfümért, mert szerintem jó, csak MÉRTÉKKEL! Sajnálom, hogy sok negatív pontot kapott az említett "réteg" miatt. Fájó szívvel mondom, de én is betiltanám.

Swarovski Aura

Swarovski Aura
2012. július 21.

Egy tiszta, friss illatra számítottam a Swarovskitól. Elsőre tetszett, szívesen fújtam magamra, de pár óra elteltével nehéz, tömény szagot éreztem magamon. Nem szerettem, szinte émelyegtem tőle, azóta sem nyúltam hozzá.

Bon Bons Malizia Milk Shake EDT

Bon Bons Malizia Milk Shake EDT
2012. július 21.

Tinikorom emléke, imádom! Még ma is használnék ilyen kis Bon Bons illatokat, ha tudnám, hol lehet beszerezni. Bár talán kiváltotta az egyszerű illatokat nálam az Aquolina.