krizsaneniko

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

aussie Aussome Volume Sampon

aussie Aussome Volume Sampon
2021. május 20.

Nagyon zsírosodik a hajam általában minden terméktől, de ezzel nap végére még vállalható, és emellett nagyon puha, fényes lesz tőle a hajam. Nagyon jó tapintása lesz. Mostanában folyton esik az eső úgyhogy nem tudom hogy a kissé "szálló" elektromos hatás neki köszönhető, vagy csak az időjárás, mivel elég vekonyszalu, de sok hajam van. Az illata isteni!

aussie Scent-Sational Smooth Conditioning Mist Whit Australian Jasmine

aussie Scent-Sational Smooth Conditioning Mist Whit Australian Jasmine
2021. május 20.

Még csak 3x használtam de valószínűleg megvett kilóra. Amellett hogy isteni illatú, tényleg egész nap érezni, amit eddig nem sok termék ért el nálam, nagyon puhává is teszi a hajam. Nem zsírosítja jobban pedig fújtam hajtőre is kíváncsiságból. Biztosan újra fogom venni ❤️

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Stick Lip Balm - Strawberry Sorbet
2021. május 11.

Általában nincs problémám a számmal, de mióta ezt használom folyamatosan szét van száradva a szám. Csakis az illata miatt 2 csillag, de a tekerője nekem is elromlott..

Catrice Poreless Perfection Púder

Catrice Poreless Perfection Púder
2021. január 3.

Elég zsíros bőröm van, kb 20 percenként fényes az orrom, így az extra matt hatás, amit írtak lejebb engem nem zavart voln. De, Aki hasonlóan zsíros arccal küzd az ne ezt válassza. Nekem az essence transparent púdere kitartott 1 óráig, de ez röhejesen kevés ideig tart. Nem is értem. :( Lehet más eszközzel kellene felvinnem, foggalmam sincs.

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

TRESemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2021. január 3.
(!)

Tesztelésre kaptam a Krémmániától.
Ősszel kaptam kézhez és mostanában fogyott el, úgyhogy ez a 400 milis kiszerelés igencsak sokáig tart, ami nálam plusz pont, mivel derékig érő hajam van, és többnyire minden nap mosok hajat.

Amit szeretek:
- gyorsan habzik
- tartós, finom illat
- ha kihagyod a balzsamozást, akkor is puha lesz haj.

Ami miatt nézek más terméket:
- nekem nagyon durván zsíros a hajam, amit ezzel nem tudok kihúzni két napra, de mindenképpen a márka termékei között fogok kutakodni. Londonban már próbáltam ezt a márkát. ( A hajszárítom is ez a márka és nem csalódtam) Remélem a márka további temrékei is hamarosan kaphatók lesznek Mo.-n is.

Make Up Factory Olajmentes Alapozó

Make Up Factory Olajmentes Alapozó
2019. február 4.

Kombinált arcbőröm van, és nemrég vettem ezt az alapozót, de valahogy nem működik. Elcsúszkál, pedig real techniques ecsettel viszem fel. Azt figyeltem meg, hogy nem boldogul ezzel az ecsetel, és csak az ecseten marad az alapozó. Megpróbáltam simán kézzel felvinni, majd az ecsettel egyengetni, úgy jobb lett az összhatás, de nem vagyok boldog. Legvilágosabb árnyalat van meg belőle.. lehet hamarosan felteszem eladásra, de még próbálkozom vele. Esetleg sminkszivacs? Ötletek?

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Olajmentes Hidratáló Krém

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Olajmentes Hidratáló Krém
2018. május 14.

Olyan krémet kerestem, amit alapozó alá tudok használni nappalra.
A bőröm kombinált, így T zónában nagyon zsíros, máshol pedig száraz foltok mindenütt. Egy tubussal használtam el ebből. Az alapozó ugyan szebben mutatott az arcomon, amikor ezt a krémet használtam, de én nem vettem észre különösebb mattító, hidratáló hatást hosszabb távon. Persze a száraz foltok arra az egy két órára eltűntek, amikor felkentem a krémet, de utána ugyan úgy előjött úgyhogy nálam csak ideiglenes hatást ért el. Napközben, estefele is párszor újrakrémeztem az arcom, akkor úgy jó volt, ezért kap 3 csillagot. Hamar kifogyott sajnos, így annyira nem gazdaságos szerintem.

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2017. június 27.

Mintám van belőle. Az arcom szó szerint megfullad alatta. Másnap 4 gyönyörű pattanásom lett. Mást nem használtam előző nap, így neki tudom be. Az állaga sem tetszett nagyon. :/

Yves Saint Laurent Parisienne EDP

Yves Saint Laurent Parisienne EDP
2017. június 13.

Anyukám fedezte fel ezt az illatot a repülőtéren. Azelőtt sosem találkoztam vele. Nem is csoda, hiszen a parfümériákban lehetetlen fellelni. Egyedül a budapesti Müllerben találtam meg ezt, és nem az átmenetes üvegű PARISIENNE A L'EXTREME EDP-T, ami viszont jóval több helyen előfordul, de nekem abszolút nem tetszik, ami azért fura, mert az összetevők nagyjából ugyan azok. Valószínűleg az arány nem tetszett a L'Extreme-ben.
Ez a parfüm viszont belopta magát a szívembe. Nem tudom miért, de én málnás ibolyásnak érzem, pedig málna nincs benne, csak szeder. Úgyhogy különös, de tetszik. Tavaszra tökéletes parfüm lesz. Nappalra és esti programokhoz is kitűnő választás.

UP. : Fiú ismerősök szerint mamás illat. Erősítsetek meg benne, hogy ezt hordhatja egy 25 éves is. :D Elbizonytalanodtam.

2017. Április UP:

Már írtam erről az illatról ezelőtt, télen találtam rá akkor nagyon tetszett, a parfümériákban többször is próbáltam a bőrömön. Én édes Ibolyás málnás illatnak éreztem magamon. Most itt a melegebb idő és "zavarrt érzek az erőben". Vagy a bőröm más, vagy a melegebb idő miatt mást érzek, de egy összetevő most nem tetszik benne. ( van egy sejtésem, hogy a vinyl lesz az, ami így melegben nem jön be) Még próbálkozom vele, mert nagyon vártam tavaszra ezt a nőies virágos illatot, de lehet, hogy 2-3 fújás után felkerül cserére/eladásra.

Valakit esetleg már most érdekelne egy 90milis példány?

UP 2017 JÚNIUS: még 1x fújtam belőle, de nem működik a bőrömmel ,így akit érdekel feltettem eladásra. :(( megszakad a szívem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. június 11.

01-es árnyalatot vettem, sajnos oxidálódik, de elég rendesen. Sárga leszek tőle. :((
Miééért?? Pedig isteni az állaga. :((
Szomorú vagyok. Talán alapozófehérítővel el tudom használni

UPDATE: Már egyenesen utálom. Most töröltem le a pipettából csordogáló alapozót az üveg széléről, ami nem tudom, hogy kerül oda, mert nem csöpögtetem végig , és nem tárolom fejjel lefelé, de szépen csordogál ki az alapozó az üveg nyakára, onnan a nyakáról pedig az üveg peremére. Letöröltem és nem akarok hazudni szerintem a fél alapozó ott tanyázik az üvegen, ami ugye már megszárad, szóval még annyit se tudok, hogy felhasználom az üveg nyakáról később, mert összeáll egy kemény szinte gyúrható masszává. Számomra ez a kiszerelés jól néz ki polcokon, de minden napos használatra alkalmatlan. Letöröltem az előbb az egész pipettát, az üveget kívül belül, ma használtam egyszer az alapozót, és most már megint az üveg nyakán van egy kiló alapozó, ami persze ugyan úgy le fog csordogálni. Pénzkidobás az egész! Érdemes lenne pumpás, vagy sima kinyomós változatban is piacra dobni, és akkor nem veszne kárba a 30 miliből legalább 15! BORZALMAS! -.-