Ksari

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 9.
(!)

Már 3 hete minden nap használom a terméket, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Többféle smink eltávolításához kipróbáltam már, és minden alkalommal bizonyított. Nem irritálja a bőrömet, még a szemsmink eltávolításakor sem. Tiszta érzetet hagy maga után. Gazdaságos, biztosan sokáig elég lesz. Újra fogom venni!

(Tesztelésre kaptam.)

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum
2016. október 22.

Ebay-ről rendeltem 4000 Ft körüli áron, összességében elégedett vagyok vele. A pigmentfoltjaimat nagyon szépen halványítja, és a bőröm is sokkal szebb a használatával. Viszont ami negatívum, hogy erős, és nem túl kellemes az illata, valamint rettenetesen szárít, így csak a kritikus területekre érdemes felvinni.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2014. november 18.

IMÁDOM! Soha ilyen szuper ajakra való termékkel nem találkoztam még, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is. Hol is kezdjem? Én ebay-ről rendeltem 2 db-ot, 4000 Ft-ért szállítással együtt. Szerintem olcsóbb így, mint itthon drogériában (ha lehet egyáltalán kapni), vagy a MUP-tól rendelve. Az én árnyalataim a Monte Carlo és a Prague. Mindkettő gyönyörű, elég feltűnő szín. Az ajakról lerobbanthatatlanok. Sminklemosóval kell leszedni, komolyan. 6 órát simán kibírnak (lehet, hogy többet is, de eddig még ennyit voltak maximum rajtam), evés és ivás mellett is. Tényleg, még hamburgert és szendvicset is ettem velük, semmi kopás nem látszódott. Nem is gondoltam, hogy létezik ilyen tökéletes termék. Ami még plusz, hogy a legtöbb matt rúzzsal ellentétben, nemhogy nem szárít, de mintha még hidratálna is. Nekem kell az összes! Ja, és csókálló is!

Oriflame Nature Secrets Sampon Napraforgóval- és Fekete Áfonyával

Oriflame Nature Secrets Sampon Napraforgóval- és Fekete Áfonyával
2014. szeptember 22.

Nekem nagyon tetszik! Jó az illata, már első mosáskor szépen habzik, és a ricinusolajat is könnyen kiszedi. Nem zsírosítja a hajat, és segít megtartani a festett haj színét.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2014. szeptember 18.

Szerintem ez a rúzs nem jó. 9600 Ft-ért valami luxus termékre számítottam, és ez semmilyen szempontból nem az. Jó, a külseje szép, a mágnestok igényes. A színe tetszik (Infamous), de nagyon nehéz szépen felvinni, darabokban megül a száj redőiben, szárít és csúnyán kopik. Nem tartós. Szomorú vagyok, mert nem volt jó vétel, inkább vettem volna 1 MAC rúzst, ami olcsóbb, és mindenben lekörözni.

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2014. február 11.

Kb. egy hónapja használom, legtöbbször reggel, de van mikor este is. Igazából nagy változást nem vettem észre a bőrömön. Pattanásaim nem nagyon vannak, inkább a tág pórusok jelentenek problémát. Ezen ez a szérum semmit sem változtatott, ugyanúgy látszanak, és mitesszerem sem lett kevesebb. Használgatom, mert hamar beszívódik, és mintha az alapozó szebb lenne így, de nem vagyok elájulva. Ajándékba kaptam a krémmel együtt, nem tudom, hogy egyébként milyen árban van, de szinte biztos, hogy nem fogom újravenni.

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. január 16.

Végre úgy tűnik találtam egy nagyon szuper alapozót :) Régóta keresgéltem már, sok mások által dicsért alapozót kipróbáltam (pl.: Catrice), de nem jöttek be igazán. Ez viszont nagyon jónak tűnik. A színe passzol a világos bőrömhöz, nagyon picit sötétebb, de nap közben illeszkedik. Az állaga pont jó, ecsettel szépen fel lehet vinni. Ami a legjobb benne, az mégis az, hogy tényleg mattít! Nálam ez nagy szó, mivel 1-2 óra alatt már csúnyán ki tud fényesedni a bőröm a T zónában, más alapozók pedig csak maximum 4 óráig segítettek a problémán. Ez viszont reggeltől estig majdnem úgy nézett ki, mint amikor felvittem. Persze nem azt mondom, hogy még 10-12 óra után is tökéletes volt, de közel volt hozzá. Utoljára ezt a Clinique alapozómnál tapasztaltam, de azt sajnos csak nyáron tudom használni, mert a legvilágosabb szín is sötét. Így addig biztosan ez lesz a nyerő :) Akciósan vettem, így az árára sem lehet panasz, 1600 Ft-ért ajándék volt.

Amúgy nekem a Maximában volt minta, de az sötét volt, Anya használta el, neki is tetszett.

Essential All Cover Stick Korrektor

Essential All Cover Stick Korrektor
2014. január 12.

Nagyon-nagyon szeretem :) Apricot Beige árnyalatban van meg, tökéletesen passzol a színe. Szuper a fedése, jó szem alá és a bőrhibákra is. Szemhéjalapozóként is próbáltam, úgy sem rossz, de oda van jobb termékem. Mióta megvan mindennap használom, ennek ellenére alig fogyott még belőle. Mindössze 450 Ft volt, úgyhogy biztosan újra fogom venni!

e.l.f. Essential Univerzális Sminkecset

e.l.f. Essential Univerzális Sminkecset
2014. január 12.

Eddig csak Essence púderecsetet használtam, ezt azért rendeltem meg, mert olcsó volt és jókat hallottam róla. Arra számítottam, hogy ez jobb lesz, mint az Essence ecset, valahogy profibb kinézete volt a fotókon. Az is igaz, hogy az Essence 1000 Ft körül volt, ez meg 450. Be is bizonyosodott, hogy a drágább jobb, nem is kicsit. Az jóval puhább ennél, nem hullik a szőre mosásnál, és nem vesz fel túl sok púdert. Ez nem túl puha, kicsit fura szaga van, mosás nélkül is hullik a szőre, és nem szépen veszi fel a púdert. Viszont járt hozzá ecsetvédő, és nem volt drága, így nem akarom nagyon lehúzni. Legyen 4 csillag.

e.l.f. Mascara & Shadow Shield

e.l.f. Mascara & Shadow Shield
2014. január 12.

Karácsony előtt rendeltem, azóta rendszeresen használom. Kicsit szokatlan volt az elején, nem tudtam, hogy hogy fogjam meg, de azóta belejöttem :) Én csak a szemem alatt használom, oda nagyon bevált, tényleg nem hagyja, hogy odapotyogjon a szemfesték.