Ksari

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2021. október 13.

Semmi extra, teszi a dolgát. Jól passzol a színe és az idők végezetéig elég. Nincs vele semmi problémám, de nem egy kiemelkedő termék.

Revox Just Azelaic Acid Suspension

Revox Just Azelaic Acid Suspension
2021. október 13.

Sokáig a The Ordinary változatát használtam, de egy időben nem lehetett beszerezni, így váltottam erre. Nem érzek semmi különbséget a két termék között, ezzel is ugyanolyan elégedett vagyok. Pluszpont, hogy sokkal egyszerűbb megvenni a Dm-ben, mint rendelni a másikat, szóval legközelebb is ezt választom majd.

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. október 13.

Körülbelül 1 éve használom, nagyon szeretem. Pénztárcabarát és abszolút betartja, amit ígér. Szépen csökkenti a puffadást, láthatóan sokkal szebb a szemkörnyékem tőle még kevés alvás mellett is.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2021. október 13.

Tökéletesen elégedett vagyok vele. A színe szuperül passzol, nagyon jó a fedése és kitart a nap végéig. Árban és kiszerelésben is teljesen rendben van.

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13
2021. október 13.

A legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam. Szépen mattít és sminkelni is lehet rá. Többször újravettem már és nem is tervezem lecserélni.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 9.
(!)

Már 3 hete minden nap használom a terméket, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Többféle smink eltávolításához kipróbáltam már, és minden alkalommal bizonyított. Nem irritálja a bőrömet, még a szemsmink eltávolításakor sem. Tiszta érzetet hagy maga után. Gazdaságos, biztosan sokáig elég lesz. Újra fogom venni!

(Tesztelésre kaptam.)

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum

C20 Original Pure Vitamin C20 Serum
2016. október 22.

Ebay-ről rendeltem 4000 Ft körüli áron, összességében elégedett vagyok vele. A pigmentfoltjaimat nagyon szépen halványítja, és a bőröm is sokkal szebb a használatával. Viszont ami negatívum, hogy erős, és nem túl kellemes az illata, valamint rettenetesen szárít, így csak a kritikus területekre érdemes felvinni.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2014. november 18.

IMÁDOM! Soha ilyen szuper ajakra való termékkel nem találkoztam még, pedig próbáltam már ennél jóval drágábbat is. Hol is kezdjem? Én ebay-ről rendeltem 2 db-ot, 4000 Ft-ért szállítással együtt. Szerintem olcsóbb így, mint itthon drogériában (ha lehet egyáltalán kapni), vagy a MUP-tól rendelve. Az én árnyalataim a Monte Carlo és a Prague. Mindkettő gyönyörű, elég feltűnő szín. Az ajakról lerobbanthatatlanok. Sminklemosóval kell leszedni, komolyan. 6 órát simán kibírnak (lehet, hogy többet is, de eddig még ennyit voltak maximum rajtam), evés és ivás mellett is. Tényleg, még hamburgert és szendvicset is ettem velük, semmi kopás nem látszódott. Nem is gondoltam, hogy létezik ilyen tökéletes termék. Ami még plusz, hogy a legtöbb matt rúzzsal ellentétben, nemhogy nem szárít, de mintha még hidratálna is. Nekem kell az összes! Ja, és csókálló is!

Oriflame Nature Secrets Sampon Napraforgóval- és Fekete Áfonyával

Oriflame Nature Secrets Sampon Napraforgóval- és Fekete Áfonyával
2014. szeptember 22.

Nekem nagyon tetszik! Jó az illata, már első mosáskor szépen habzik, és a ricinusolajat is könnyen kiszedi. Nem zsírosítja a hajat, és segít megtartani a festett haj színét.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2014. szeptember 18.

Szerintem ez a rúzs nem jó. 9600 Ft-ért valami luxus termékre számítottam, és ez semmilyen szempontból nem az. Jó, a külseje szép, a mágnestok igényes. A színe tetszik (Infamous), de nagyon nehéz szépen felvinni, darabokban megül a száj redőiben, szárít és csúnyán kopik. Nem tartós. Szomorú vagyok, mert nem volt jó vétel, inkább vettem volna 1 MAC rúzst, ami olcsóbb, és mindenben lekörözni.