KSB1985

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Manna Tündérbogyó Szappan

Manna Tündérbogyó Szappan
2016. december 15.

Csalódás ez ès a Tündérvirág szappan is. :( Mindkettő kellemes illatú, jól habzó szappan, viszont nagyon szàrítjàk bőröm. Màs natúr szappannal nem volt ilyen problémám. Sajnálom, mert nagyon szerettem volna szeretni...

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan
2016. december 10.

Férjem hasznàlja,meg van vele elégedve.

Olivia Mandula Olaj

Olivia Mandula Olaj
2016. december 9.

Termeszetes mandulaolaj jo aron. Az uvegben levo adagolofej egyaltalan nem felhasznalobarat, nagyon lassan jon belole az olaj, szinte lehetetlen kivarni. Hatasat tekintve nem tud tobbet, mint 1 atlagos testapolo.

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém

Bobbi Brown Hydrating Hidratáló Arckrém
2016. december 6.

Douglasban a BB hidratálò krèmgèl helyett vèletlenül ezt adtàk. Remèltem, hogy ez is olyan jò lesz mint a többi Bobbi termèkem.
Nos, gazdag krèm, emelett gyorsan beszívòdik. Nekem nem hidratàlta eleggè a böröm, csalòdás :(
Biztosan nem veszem ùjra.

Clinique Blushing Blush Pirosító

Clinique Blushing Blush Pirosító
2016. november 29.

Nagyon jò termék szèles színskálàval.Külön öröm,hogy adnak hozzà ecsetet is,amivel nagyon szèpen ès egyszerüen fel lehet vinni.Tartòs,a nap vègèig fent marad.

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál

Clinique High Impact Vízálló Szempillaspirál
2016. november 29.

Àtlag körüli spirál.Közepes pillàkat csinàl.ès ugyan vízàllò,de pàr òra utàn elkezd leperegni.Nem tùl esztètikus.Egy spiràltòl alapelvàràs,hogy ne peregjen le,ilyen dràga spiráltòl pedig plàne az.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2016. november 29.

Nagyon jó kis találmàny.Kellemes viselni,jòl hidratàl ès tartós.Egy kicsit dràga,de sokszor akciòs,èrdemes akkor beszerezni.

Karaja Make Up Night & Day Vízálló Szempillaspirál

Karaja Make Up Night & Day Vízálló Szempillaspirál
2016. november 29.

Nagyon jò spiràl baràti áron.Mindent ad,amit ígér.Tartòs,vízàllò és csodaszép pillàkat lehet vele csinàlni egy rètegben.

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé

Bobbi Brown Hidratáló Krémzselé
2016. november 29.

Évek òta ezt a krèmet hasznàlom ès tökèletesen elégedett vagyok vele.Nagyon jòl hidratál,puha ès selymes lesz tõle a bõröm.Nem okoz pattanàsokat,mitesszereket.

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil

Bobbi Brown Soothing Cleansing Oil
2016. november 29.

Nagyon jò lemosò,èvek òta ezt hasznàlom.Tetszik az illata ès az àllaga is.Annak ellenére hogy olajos lemosò egyáltalàn nem zsírosít.Tökèletesen tisztít,leviszi a vízàllò sminket is.