KubDor

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2018. március 5.

jól hidratál és kellemes illata van. Sajnos nekem nagyon bezsírosodott tőle az arcom és pár nap után kis pöttyök is megjelentek... Télen talán nem gond hogy ilyen zsíros, de a többi évszakban túl sok. Anyukámnak adtam, és ő viszont szereti.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2018. február 20.

Kedvenc! Esti könnyű hidratálónal használom, micellás víz után. Egyáltalán nem ragadós, hamar beissza a bőröm. Az illata nem a legjobb, de hát kinek mi... Természetes, könnyed hidratálót ennél jobbat nem lehet találni szerintem, és mivel minden állapotában jó a bőrömnek, ajándékba is nyugodt szívvel venném. Plusz pont hogy magyar termék!!

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2018. február 20.

Jó az ára és az árnyalatok. Nem gyűlt be a ráncok közé és nem szárított. A fedése lehetne jobb, és nem olyan tartós. Érdekelne, hogy hova tűnik :D természetes hatás, pont a gyengébb fedés miatt, szem alatti karikákra használom, és beválik, ha peig pótolni kell, bírja a több réteget. Nagyon néha garnier bb krémet használok, és jóban vannak egymással, alá és fölé is próbáltam, és jól fednek együtt.

Max Factor Eye Luminizer Brightener

Max Factor Eye Luminizer Brightener
2018. február 20.

Sajnos nagyon nem vált be. Nem érte meg az árát, nincs elég árnyalat belőle és azonnal lepereg a bőrömről. A nagyon száraz bőröm úgy néz ki tőle, mintha lehámlana az egész és 2 kiló alapozó lenne rajta. Nagyon erős az illata is. Az én száraz és érzékeny, világos bőrömnek sajnos nem jó.

Yves Rocher Hydratation Moisturizing Moisturizing Lotion Aloe Vera Pulp Dry Skin

2018. február 20.

Kuponnal a nagy kiszerelést vettem meg. Így dm áron volt, megéri nagyon. A legnagyobb előnye mindenképp az adagoló. Hamar beszívódik, kellemes illata van. Szerintem ha ajándékba veszed mindenképp jó fogás!

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2018. február 20.

Ha először próbálsz ki valamit az YR-tól, a mangós illatú cuccokat ajánlom! Legjobb illat, és ez a testápoló is bevált nekem. A nagyobb kiszerelés majdnem ugyanannyiba kerül, sokkal jobba megéri, sokáig tart és hamar beissza a bőr. Az egyetlen kétségem, hogy ha ilyen finom illata van, milyen sok parfüm van benne, de ezért az illatért megéri :)

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2018. február 20.

Nagyon bevált, szuper ár, mindenképp újraveszem! Heti egyszer használom, rögtön beissza a száraz bőröm. Gyorsítja az egészet, hogy nem vizes arcra teszem, hanem rögtön miután a Garnier micellás vizet használom és még nedves a bőröm 1-1 csepp a szemek alá, és 1 a homlokomra, könnyen elolszik és pár perc múlva már nem ragadós. Másnap puha és sima a bőröm, a szemkörnyékem hidratált.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. február 20.

Leárazva vettem, feláron a dm-ben. Így megérte, de eredeti áron nem biztos hogy megvenném, mert kevés árnyalat van és a száraz bőrömet pár óra után mégjobban kiszárítja. A fedés jó, de nem túl természetes a kicsit narancsos árnyalat miatt. Az aplikátor nekem tetszik, kevesebb idő eloszlatni utána, ujjal vagy ecsettel, tetszik, hogy nem nagyon parfümös.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. február 20.

Jó ár, és a lapos, rövid szempilláim is egész nap tartja. Szempillapöndörítővel használom, a még jobb hatásért. Legjobb!

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2018. február 20.

Korrektort, bronzosítót leszedi rendesen, a szemsminkem felét nem tudta leszedni, és húzós, száraz lett tőle az arcom. Pár nap után bepöttyösödött a bőröm, használatlanul áll a nagy kiszerelés a fürdőben. Pár próbát még megér, hátha nem ettől lettem pöttyös, amúgy biztosan nem venném újra.