kukac

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2014. április 11.

Számomra ez a CSODASZER. Rejtett, olajosodásra hajlamos a szemhéjam, semmi nem segített azon, hogy a szemhéjpúder ne álljon össze egy csíkba, csak ez! A legmeglepőbb az, hogy a legolcsóbb, gagyi szemhéjpúderekkel is szuperül működik. Nekem maximálisan bevált!

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2014. április 4.

Én még csak 13 hetes kismama vagyok, úgyhogy nem tudom mennyire hatékony, de szerintem nagyon jól táplál és isteni az illata! :) Remélem, hogy nem lesznek csíkjaim, de ezt majd csak pár hónap múlva tudom megmondani...

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. március 11.

Nagyon jó véleményeket olvastam erről a tusról, de számomra az essence zselés szemhéjtusa az etalon. Valamiért ez nem úgy működik, nyilván azért, mert ez krémes inkább, meg nem is annyira tartós. Nagyon hasonlít az állaga a Tonymoly szemhéjtusára.

Faith In Nature Intim Mosakodó

Faith In Nature Intim Mosakodó
2014. február 10.

Nagyon jó az illata, és szuper, hogy ilyen szépek az összetevői! :) Én egy webáruházból rendeltem.

Update (2014.02.10.): Még mindig oda vagyok érte! :) Régebben elég könnyen elkaptam mindenféle fertőzést, de amióta ezt használom, azóta nem volt semmi problémám (kopp-kopp). Hamarosan elfogy, úgyhogy újra be fogom szerezni, szerintem az nem rossz, hogy több, mint két hónapig elég volt (és nem spóroltam vele)

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2014. január 23.

Én a fehéret vettem meg. Nem kellett volna. Borzalmas, szerintem legalább 3 réteg kellene belőle, hogy normálisan fedjen, de olyan lassan szárad, hogy azt képtelenség kivárni. Tegnap próbálkoztam vele, de inkább lemostam, nem volt türelmem hozzá!

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál
2014. január 22.

A Müllerben rábeszélt az egyik eladó hölgy. Igazság szerintem nem szerettem volna ennyiért szempillaspirált venni, de gondoltam adok neki egy esélyt! Az ötlet maga jó lenne, de a pici kefe nagyon halovány pillákat csinál, én szeretem, ha alul is látszanak a pilláim. A nagy kefe nem rossz, de annyira nem is jó. Elég tartós a vízálló változat, de engem eléggé zavar, hogy csomósodik és néhány pillám végén pici bogyóban állnak a festékmaradékok. Nem rossz spirál, de biztos nem veszem újra!

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk

Manhattan Lotus Effect Tartós Körömlakk
2014. január 17.

Nagyon szeretem ezt a lakkot. Van belőle egy pinkes piros és egy türkiz árnyalat. Könnyen felkenhető és tartós is.

Manhattan Eyemazing Effect Szemhéjpaletta

Manhattan Eyemazing Effect Szemhéjpaletta
2014. január 9.

Megvettem a Rosy Wood palettát, aztán elolvastam az itteni véleményeket és teljesen kétségbe estem, hogy feleslegesen adtam ki kétezer forintot. Másnap kipróbáltam essence i love stage alappal. A színek valóban nem túl pigmentálnak és valamennyire porolnak is, de egy hétköznapi, nappali sminkhez szerintem tökéletes! Amikor hazaértem, kb 12 óra viselés és másfél óra edzés után is a helyén volt, nem tapadt meg a redőkben, ahogy pl. rajtam a sleek szokott. Úgyhogy én elégedett vagyok vele. Szép a színe, tökéletes nappali sminkhez, amihez amúgy is vettem. Aztán rájöttem, hogy réges régen volt egy ugyanilyenem csak abban még 3 szín volt, nem négy.

Herbline Nappali Hidratáló Krém Problémás, Pattanásos Bőrre

Herbline Nappali Hidratáló Krém Problémás, Pattanásos Bőrre
2014. január 2.

Nekem sajnos a bőröm zsírosodásán nem segített. Tény, hogy sokkal kevesebb pattanásom van, de ezt nem feltétlenül ennek a krémnek tudom be.

e.l.f. Studio Cream Eyeliner

e.l.f. Studio Cream Eyeliner
2014. január 2.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem megy. A szürke árnyalat van meg, aminek nagyon szép színe van...a tégelyben. Sajnos felvíve szinte semmi sem látszik belőle, sokszor át kell húzni a vonalat, hogy kinézzen valahogy. Ha az embernek sok ideje van sminkelni, akkor használható, mert felépítve szépen mutat és tartós is, de ha egy gyors sminket akarunk készíteni, akkor ne ezt vegyük elő!