kukkancs

Regisztráció dátuma: 2013. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. április 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Magister Products Hipoallergén Fürdő- és Testápolókrém

Magister Products Hipoallergén Fürdő- és Testápolókrém
2017. december 24.

Az 5 éves kis lányomnak a bárányhimlő hintőporozása után, nagyon kiszáradt a bőre, viszketett. Azóta ezt a fürdetőt használjuk, és a második használat óta már nem panaszkodik hogy viszket a bőre. Testápolóként is szoktuk használni, én is szoktam, isteni kókuszos illata van, és tényleg hamar beszívódik. Bátran ajánlom!

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2017. december 24.

Nagyon sok féle peelinget próbáltam már. De ő az egyetlen amit bármelyik évszakban tudok használni, nem húzódik használat után tőle a bőröm, és érzem hogy közben táplál is. Szépen hámlaszt, pihe-puha lesz utána a bőröm. A nagyobb szemcsék engem egyáltalán nem zavarnak, sőt különlegesnek találom. A Solanie Aha radírja után ő másik kedvencem, számomra újravevős.

Magister Products Hialuron Nappali Arckrém

Magister Products Hialuron Nappali Arckrém
2017. december 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nyáron éjszára használtam nagyon kicsi mennyiséget, szépen kisimította a bőröm. Most télen nappalra használom. Második dobozzal használok belőle, mindig lesz a polcomon belőle. :)

Clinique Chubby Plump & Shine Liquid Lip Plumping Gloss

Clinique Chubby Plump & Shine Liquid Lip Plumping Gloss
2017. július 1.

A powehause punch árnyalatát vásároltam meg. Féltem hogy nem fog látszani de kellemesen meglepődtem hogy gyönyörű élénk színe van. És tenyleg teltebb a száj ahogy igeri. Az ivast meglepően jól bírja.
Ecsettel jobban terül és jobbab érvénysül a színe, mint ha ecset nélkül vinnénk fel.

Lancôme Juicy Shaker

Lancôme Juicy Shaker
2017. május 19.

Két világos árnyalatban van meg. A Boom Meringue árnyalatot itt vettem a másikat, Freedom of Peach árnyalatot a Gllamour napok alkalmával vásároltam meg. Nekem tetszik az olajos érzete a számon, bár a nyáron biztosan nem fogom használni. Tartósabb mint egy sima szájfény. A kis lányom nagyon szereti magára "ütögetni" :) Szeretem a Lancome termékeket, de ez a termék ennyi pénzért lehetett volna jobban pigmentált! Sajnos a marketingjének és a különleges kinézetének maximálisan sikerült bedölnöm. :( Csak ezért adok neki négyest mert a kislányom szereti :)

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2017. május 19.

Energy Peach és a Pink Power árnyalatban van meg. A Pink Povert férve rendeltem meg, de pozitív csalódás volt. Nagyon szeretem, gyönyörű élénk színekben pompáznak. Picit szárítja nekem is a számat, de ez orvosolható, cserében viszont tartós, az evést ivást nekem jól tolerálja. Használni elősször furcsa volt,de harmadjára már korrigálás nélkül tudtam a cushiot használni.Nagy szerelem, szeretnék még egy árnyalatot beszerezni.

Clinique Pop Lacquer Lip Colour + Primer

Clinique Pop Lacquer Lip Colour + Primer
2017. május 15.

Love Pop árnyalatban van meg. Gyönyörű fénye van, szépen terül, nem szárítja az ajkakat. Az ivást jól bírja a színe megmarad az ajkakon.

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP

Lancôme La Vie Est Belle Bouquet De Printemps EDP
2017. május 6.

Egy kedves kérmmániás "lánytól" vettem 10 ml. Nagyon tetszik, minőségi parfüm. Semmi édes illat,színtiszta virágillat. A Florale és ő is kedvenc.

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2017. április 29.

Nekem ez az első olajos smink lemosóm így összehasonlítás alapom nincsen, de én szeretem és meg vagyok elégedve vele. Maradéktalanul leszedi a sminket és nem hagy olajos érzetet a bőrön. Egy picit folyékony állagú de ez engem nem zavar.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2017. április 23.

Szülés előtt ő volt a kedvenc alapozóm (5 éve). Aztán kipróbáltam a BB krémeket (kóreai) és náluk maradtam ez ideáig. Aztán pár hete kaptam mintát belőle, és volt szerencsém újra használni.
Szépen fed, de számomra nem jobban mint egy kóreai bb krém. Tartóssága púderral orvosolható. Nem venném újra.