kulcsarcinti

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. április 14.

Nem lett a kedvencem, sőt! A keféje indokolatlanul sok festéket vesz fel, szerintem nehéz vele dolgozni, és az eredmény sem oyan drámai, mint amennyire a hype miatt vártam volna.
Viszont azért nem mondom, hogy borzalmas, csak voltak már sokkal jobb spiráljaim!

Catrice Marina Hoermanseder Körömlakk

Catrice Marina Hoermanseder Körömlakk
2017. április 3.

Nagyon megbűvölt ez a lilás-kékes árnyalat, és ugyan nem a legolcsóbb kategória, hazajött velem.:) Első tapasztalásra nagyon jól teljesít, gyorsan szárad és csodaszép, elegáns színe van!:) Tartósságáról updatelek!:)

Avon Sun Hidratáló Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF15

Avon Sun Hidratáló Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF15
2016. augusztus 12.

Sajnos semmi jót nem tudok írni róla. Nem tartja be az ígéreteit! Nem is vízálló, és nem is hidratál. A 15-ös pedig nem is a faktornak, inkább a percek számának felel meg, hogy mennyi időnként szükséges újrakenni, ha nem szeretnénk leégni. Nem érte meg még azt az 1000.- forintos akciós árat sem.

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet

Avon Naturals Vanília és Szantálfa Testpermet
2016. augusztus 12.

Jó terméknek nem mondanám. Tartóssága abszolút nulla. Az illata kellemes, de majdnem, hogy túl erős, émelyítő. Őszintén szólva, itthonra egy röpke másodpercnyi levegőillatosításra tudom használni, újravenni 100%, hogy nem fogom. Vanília illatot testápolóval, tusfürdővel érek el a bőrömön, ennek az illatnak a megszállottja vagyok. Valóban vaníliás ez a permet, de akkor sem jó termék.

Avon Glimmerstick Liqui-Glide Szemceruza

Avon Glimmerstick Liqui-Glide Szemceruza
2016. április 2.

Nem ajánlom, csak vészhelyzetben használom én is.. Nem tartós és nem jó minőségű.

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2016. április 2.

Abszolút jó választás volt. Kedvelem és bármikor újravásárolnám. Nagyon jó állaga és gyönyörű színe van. A hegye szép formájú, könnyen lehet vele szép vonalkákat húzni. :)

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet

Oriflame Beauty Conceal Kit - Korrektorkészlet
2016. április 2.

Használom, szeretem. Kis csodatubus. :) A zöld pattikra, piros pöttyökre, a világos a kiemelni kívánt részekre, a barna akár szemhéjra is, de kontúrozni is tökéletes. Szuperjó az állaga is. Tartóssága az közepes, azon kívül minden 5-ös. :)

Avon Korrektorecset

Avon Korrektorecset
2016. április 2.

Akcióban érdemes megvásárolni. Egyébként egy szuper kis ecset. Finom puha, könnyű. Használom minden nap és szeretem nagyon.

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2016. április 2.

Mattítani nem annyira tud, a fedése se valami tökéletes, de jó minőségű és nem bántja a bőrt! Elhasználom, mondhatni kedvelem is, de nem veszek többé!

Avon Habfürdő Gyöngyvirágillattal

Avon Habfürdő Gyöngyvirágillattal
2016. április 2.

Akcióban vásároltam, gondoltam tavaszi hangulatteremtésként tökéletes lesz, de annyira megszerettem az illatát, hogy mindig egyre több került a szivacsra, és ki sem jött a "jóidő" már nyoma sem volt. Viszont egy időre meguntam, fő a változatosság! Az orgonás barátnője lesz a következő áldozatom. :)