Kunigunde

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Herbária Csalánlevél Tea

Herbária Csalánlevél Tea
2018. december 27.

A legjobb csodaszer hajhullásra! Erős teát csinálok belőle, leszűröm és hajmosás után belemaszírozom a fejbőrbe majd picit kiöblítem. Rendszeres vagy minden 2. Alkalommal használom és így kb 5 szál hullik ki hajmosáskor. Egyszerűen imádom. Még a ricinusnál is jobban teljesít.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2018. december 27.

Szerencsére pici kiszerelést vettem kipróbálni, de még annyi használattól is korpásodott a fejbőröm. Pedig ilyen problémám soha nemvolt. Miután lekűzdöttem a pánikot és visszaálltam a szokásos samponomra elmúlt a korpa probléma.

Gliss Kur Total Repair Sampon

Gliss Kur Total Repair Sampon
2018. december 27.

Imádjuk. Évek óta veszem újra. Mindent tud amit egy samponnak tudnia kell.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2018. december 27.

Biztos van akinek bejön de nekem nagyon nem akar megszáradni és ha végre megszárad akkor sem az igazi. Nem fixál.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2018. december 27.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem. Néha kipróbálok másikat de mindig visszatérek ehez. Könnyű helyzetben vagyok mert szerencsére a szempilláimmal tökéletesen megvagyok elégedve így csak egy pici extrának kellenek a spirálok. ( bezzeg a bőrömről nem így nyilatkoznék. )

Kallos Kjmn Mélyhidratáló Hajbalzsam

Kallos Kjmn Mélyhidratáló Hajbalzsam
2018. december 27.

Nagyon nagyon szeretem. Nem is tudom, hogy miért mellőztem évekig. Kellemes illat, látványos a hatása, tetszik a kiszerelés.

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő
2018. december 27.

Én nemtudom hogy mi lett a Fa-val de az összes tusfürdője egy rettenet. Az egy dolog, én tele lettem kiütéssel, viszkettem, a folyékony szappanjaitól olyan a kézfejem mintha savval mostam volna de hogy màr a vőlegényem is telelett a férfi tusfürdőtől piros pöttyökkel az nagyon nem oké! Pedig ő nem érzékeny bőrű. Néha elcsábultam az illatuktól de soha soha többet nem megyek egy fa termék közelébe se.

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon One Ginger Morning Hab- és Tusfürdő
2018. december 27.

Isteni illat! Imádom. Egyenlőre úgytűnik nem okoz gondot a bőrömön. az illata kólás, nyalókás, cukros. Jelenleg ez a nagy szerelem.

L'Oreal Revitalift Laser X3

L'Oreal Revitalift Laser X3
2018. december 27.

Újravevős. Finom illata van. Élettel telibb bőr, gyorsan beszívódik.

Nivea Q10 Plus Védelmet Nyújtó Ránctalanító Nappali Arckrém SPF30

Nivea Q10 Plus Védelmet Nyújtó Ránctalanító Nappali Arckrém SPF30
2018. december 27.

Nem jött be. Nagyon nehéz krém. Elkenhetetlen és úgyérztem fuldoklik a bőröm. Az illata se tetszett.