Kuro

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél

Garnier Hyaluronic Aloe Pórusminimalizáló Arclemosó Gél
2020. október 12.

Most vettem meg másodjára, mert a barátnőmnek ez tetszik a legjobban, és az én arcbőrömet sem irritálja annyira, de nem az igazi. Kombinált/érzékeny bőrre nem a legjobb választás, de nem is a legrosszabb. Olyan arclemosó, amit semlegesnek mondanék, hidratálni kell utána (mint minden más után is), azzal ki lehet küszöbölni a szárítást, tisztítani rendesen tisztít. Olvastam lentebb, hogy hamar fogy, ez is hátránya.

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2020. október 11.

Nagyon jó hámlasztó zokni, árát tekintve egy hónapban egyszer megengedheti magának ezt a luxust, és a hozzátartozó egy órás pihenést. Barátnőmnek is nagyon tetszett, neki nagyon rossz állapotban volt a lába, mikor megvettem neki, hogy próbálja ki. Hatásos volt teljesen, fontos, hogy az egy hetes hámlási időszak alatt is kenegessük krémmel (minden este a legjobb), illetve utána is, akkor már elég ritkábban, és teljesen helyre rakja.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. szeptember 19.

Még csak egy hete van meg, de máris imádom.
Én két pumpálásit használok este, a szérum után. Teljesen beszívódik, csodálatos az állaga, nem ragacsos, könnyű, mégis elég "tartalmas", nem egy szimpla folyékony vízszerű anyag.
Reggel is próbáltam, de azt vettem észre, hogy az alapozóm hamarabb átfényesedik és elmászkál, ha ez van alatta. Emiatt nem vonok le pontot, mert számomra teljesen jól funkcionál úgy is, hogy csak este használom, vagy napközben otthon.
Egyébként télen valószínűleg lesznek napok, mikor erre is kell még egy plusz réteg hidratáló krém.
Örülök, hogy rátaláltam, szerintem állandó lesz itthon.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. szeptember 19.

először megmondom őszintén furcsa volt 1000 forintot fizetni egy kis darab ajakápolóért - ez van, ha az ember hozzászokik az olcsóbb árkategóriához.
azonban a hatása teljesen megéri, és a kiszerelés is bőséges, mivel egy kenésnyi anyag elég az ajakra.
zsíros, sárga színű ajakápolóról van szó, aminek a színe felkenéskor már nem látszik.
valóban bizsergető érzés lép fel a mentol és a kámfor miatt, a friss sebeket kissé csípheti is, de nem vészes.
tudni kell, hogy az ajkaim olyan mértékben kiszáradnak, cserepesednek és sebesednek, hogy az valami borzalmas, és végső elkeseredésemben vettem meg ezt a terméket.
két napnyi szorgos kenegetés után, mikor már kezdtem nem hinni benne, könnyedén levált az elhalt, száraz bőrréteg, és alatta megjelent az érzékeny, új rész. azt is folyamatosan kenegettem, amit a harmadik napra szépen megpuhított.
mindenképp újraveszem, mert engem meggyőzött.

update: egy éve még mindig tart a szerelem.

CL Med Deodorant Stick

CL Med Deodorant Stick
2020. augusztus 5.

Legjobb deo amit valaha próbáltam. Meglepetésemre lassan fogy, pedig minden egyes nap használom. 40 fokban nem véd meg a szagoktól, de nem is várom el tőle, egy átlagos napon viszont csodálatos, és az izzadást is csökkenti. Plusz pont, hogy nem csíp/irritál.

Trend It Up Soft Almonds Anti Pollution Primer

Trend It Up Soft Almonds Anti Pollution Primer
2020. augusztus 5.

Nagyon jó kis primer, pillanatok alatt beszívja a bőröm, lehet rá egyből sminkelni. Egyetlen negatívuma, hogy gyorsan fogy.

Balea Professional Wonderful Repair Hajújjáépítő Éjszakai Fluid

Balea Professional Wonderful Repair Hajújjáépítő Éjszakai Fluid
2020. augusztus 5.

Adok rá egy kellemes hármast, mert az én hajammal semmit nem csinált, de a barátnőmé puha lett és selymes.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. augusztus 5.

Nekem nagyon tetszik, abszolút megéri az árát és mindenképpen újraveszem. Eddig a Goodbye Damage volt a kedvencem, de mostanában mintha romlott volna a minősége, vagy a hajam szokta meg... Régóta vágytam erre a pakolásra, és egyáltalán nem csalódtam. Pakolásként és balzsamként is használtam már, de kipróbálom nem kiöblítés nélkül is.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2020. augusztus 5.

Imádom az illatát, és rá kellett jönnöm, hogy a baleás isanás tusfürdők között vannak a legfinomabb illatúak.
Nem táplálnak nagyon, van amelyik szárít is, de ebből meg tudok venni hármat egyszerre, mert van illatválaszték, és ennyi pénzért simán megéri.

Garnier SkinActive Purifying Botanical Green Tea Leaves Gel Wash

Garnier SkinActive Purifying Botanical Green Tea Leaves Gel Wash
2020. augusztus 5.

Adelevagyok mindent leírt, amit én is le akartam ezzel a termékkel kapcsolatban.
Plusz tipp érzékeny/olajos/kombinált bőrű embereknek: hatásosabb lehet egy sensitive, mindenmentes lemosó, mint bármi más.