Kuttus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre

Garnier Skinactive Micellás Arclemosó Gél Vegyes és Érzékeny Bőrre
2017. március 27.

Állagra nem rossz, viszont a szemsminkemből alig szed le valamit, így nem venném újra.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Selymes Olaj A Krémben
2015. szeptember 21.

Brutál jó illata van, kellemesen puha tapinítású lesz tőle a hajam. A hajvégeim is kevésbé törnek. Viszont egy kicsit zsírosít sajnos.

Pupa Elisir Bifasico

Pupa Elisir Bifasico
2015. szeptember 21.

Kellemes illatú, nagy mennyiségű koszt szed le. Olajos utánérzetet hagy, de én nem bánom, mert viszonylag hamar beszívódik, és nem szárad ki tőle a bőröm.

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó
2015. július 13.

Mű szaga van, és sötét pisisárga lesz tőle a víz...

Yves Rocher Alma-Csillagánizs Radírozó Hatású Tusfürdő

Yves Rocher Alma-Csillagánizs Radírozó Hatású Tusfürdő
2015. június 25.

Ezt választottam, mert a citromost szagolva egyből az autós légfrissítők ugrottak be, az meg felejtős. Tubusból szaglászva kellemes almás üdítős illatú volt, a csillagánizst nem éreztem, viszont vízzel keveredve már ilyen szúrós szagú, nem tetszik :( Radírozni nem igazán radíroz, és rettentő híg, könnyen kifolyik több, mint amennyi kéne, így meg nem igazán gazdaságos.

Yves Rocher So Elixir Purple EDP

Yves Rocher So Elixir Purple EDP
2015. február 14.

Ajándék volt netes rendelés mellé. Miután elolvastam az itteni véleményeket, tűkön ülve vártam hogy megérkezzen. ... és bakki ez büdös!!! Szagoltam így is, úgy is, órák után, magamra fújva. Katasztrófa! Rossz az orrom??? Elküldtem anyósnak nyeheheeehee :D

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2015. február 7.

Rendszeresen rájön a 3 éves kisfiamra az a heppje, hogy neki márpedig mindennemű ruhadarab piszkálja a nyakát, így sikerül általában véresre vakarnia a nyakát. Ilyenkor ezzel kenem, és szépen rendbehozza az amúgy is érzékeny, kiszáradásra hajlamos bőrét. 5ös!!

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Bőrsimító Testradír

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Bőrsimító Testradír
2015. február 7.

Ez egész jó. Hatékony szemcsék, jó állag. Az illatával nem tudom hogy állok. Parabén miatt nekem -1*.

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Selymes Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Selymes Testápoló Szuflé
2015. február 7.

Te jó ég!! Ez mi??? :D Ahh, nem tudom hányadán állunk. Fogalmam sincs, hogy rohadtul tetszik az illata (ami fogalmam sincs mire hajaz) vagy csak rohadt büdös :D Mintha nem is kozmetikumban nyúlkálnék, hanem profiterolban (ami nagyon nyamnyam), magamra kenve meg mintha meghemperegtem volna egy vödör akrilfestékben. Aztán megint belefutottam ezekbe a nyomorék parabénokba, ráadásul órákig ragadok miután magamra kentem. Ennek ellenére szeretem. Vagy nem? Én ilyent még nem éltem meg egy kencével, komolyan. Akkor legyen 3* és meglátjuk a továbbiakat :D

Balea Bodybutter Nuss

Balea Bodybutter Nuss
2015. január 28.

Upd.: ó jajj. :( sajnos le kell vonnom csillagot, mert nem hidratál rendesen. A kakaós testvére abban ügyesebb.

Megszereztem végre :) Tökéletes vaj-állag, igazi mogyoró illat, szerintem egyáltalán nem tolakodó, könnyen beszívódik. Imádat egyelőre :)

Rájöttem!!! Ez a mogyorós Boci Napolini illata!! Megzabálás! :D