kutyataar

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nuud Care The Carefree Deodorant

Nuud Care The Carefree Deodorant
2021. augusztus 24.

Nekem telitalálat ez a termék, kb. a menstruációs kehelyhez hasonló epifánia volt. Eddig aluminium mentes dezodort igyekeztem használni, de melegebb időben pár óránként újra kellett kenni ezeket, így nagy változást hozott a Nuud, mivel ez tényleg teljesen semlegesíti a szagokat hosszú időre. Nagyon tetszik, hogy nem akarja az izzadást elnyomni, nem tömíti el a pórusokat, hanem ugyanúgy izzadok a használatával, mint eddig, csak "vizet", azaz teljesen szagtalant. Nem is értem, miért elvárás embereknél, hogy megszüntesse az izzadást, hiszen ez egy természetes dolog, nagyon rossz lenne a testünknek, ha ezt elnyomnánk. Ez a termék csak abban segít, hogy ez a folyamat ne járjon szagokkal.

Elképesztő, hogy edzés, zuhany, minden után nem kezdek el büdösödni, nálam kb. 2-3 napig tart egy kenés hatása, a 4. napon már enyhe szagot tapasztalok. Mint ahogy már előttem is írták, ezt rögtön zuhany után, tiszta száraz bőrre kell felkenni, úgy fogja tudni kifejteni a hatását. Elmentem vele tengerpartra is, napoztam benne, semmilyen kiütést nem okozott. egy 15 ml termékmintát kaptam, azt is már több hete használom, de amint kifogy rendelek belőle többet, vége az idegesítő, hagyományos dezodorozásnak!! :)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2021. május 14.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert ez számomra a tökéletes hajkefe! Mivel kizárólag hajmosás közben, balzsammal a hajamban fésülködök a göndör hajam miatt, pont egy ilyen kvalitású hajkefe kellett nekem. Elképesztő gyorsan kifésüli a hajamat és nem tépi, töri a végeket sem a puha sörték miatt. Pár hónapja használom, de már most nagyon elégedett vagyok vele, szebb a hajam ezzel a fésülési módszerrel és tuti újraveszem, ha majd egyszer nagyon-nagyon elhasználódik.

Denman D3 Medium 7 Row Styling Brush

Denman D3 Medium 7 Row Styling Brush
2021. május 14.

Sajnos nekem eddig nem jön be, csak szenvedek vele hajformázáskor, tépi a hajamat, még úgy is, hogy tele van balzsammal, zselével, mindennel. Még pár próbát teszek vele, de aztán lehet, hogy kuka. :(

Aunt Jackie’s Don’t Shrink Lenmagos Zselé

Aunt Jackie’s Don’t Shrink Lenmagos Zselé
2021. május 14.

Göndör hajápolásba szerintem egy nagyon jó kezdő zselé. Nagy a mérete és csak kevés kelé belőle, így nagyon sokáig elég és az ára is nagyon jó. Szerintem ahhoz képest, hogy nem egy kifejezetten erős tartású zselé, egészen jól megtartja a fürtök formáját, nekem 2B-2C kb a hajam. A titok itt is a technika. Még a vizes hajra viszem fel a leave-in ápoló után, amikor már nem csöpög a hajam a víztől, kinyomkodtam, de azért még tocsogós hangja van, ha megnyomkodom. ebbe oszlatom el a hajvégektől kezdve a zselét, majd egyre feljebb, de a töveket semmiképp sem érem el. felfelé nyomkodó mozdulatokkal beledolgozom és ami fontos, hogy hagyom megszáradni teljesen, anélkül, hogy hozzányúlnék a hajamhoz vagy összenyomkodnám. Ez után, teljesen száraz állapodban kell átnyomkodni a hajat, hogy a megkeményedett zselét felpuhísuk és kész is vannak a fürtök :)

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2021. május 14.

2B-2C, közepes porozitású, közepesen vastagszálú hajam van, így nem feltétlenül az én hajamra lett kifejlesztve ez a termék, de nekem nagyon bejön, az egyik kedvenc leave-in hajápolóm! Elég belőle nagyon kevés is, mert sűrű, de vizes kézzel jól felkeverve eloszlatom a viztől még csöpögő hajamra mosás után és ezzel a módszerrel egyáltalán nem húzza le, nehezíti el a hajat. Az illata tényleg intenzív, de én (pont ezért) imádom. Már göndör hajú a pasim is elkezdte használni, neki is a kedvece lett, nagyon jól hidratál.

Cantu Beauty Complete Conditioning Co-Wash

Cantu Beauty Complete Conditioning Co-Wash
2021. május 14.

Kíváncsiságból vettem meg az As I Am co-wash után és mert szeretem a Cantu curl activatorát, de sajnos ebben a termékben csalódtam, nem hozta az elvárt hatást. Nagyon sűrű, így nehéz eloszlatni a fejbőrön, illetve nem tisztít annyira mint szeretném, mert másnap már zsíros érzetű a fejbőröm. Nekem sajnos így nem vált be, mert amúgy is zsírosodásra hajlamos a fejbőröm, lehet, akinek szárazabb, jobban be fog válni.

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner

As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner
2021. május 14.

Most fogyasztottam ez az első dobozzal és imádom! Kicsit tartottam tőle, hogy nem fogja megtisztítani rendesen a fejbőrömet, de egyáltalán nem kellett volna. Furcsa elsőre a pudingos állag és hogy nem habzik, de hozzá lehet szokni, az illata nagyon kellemes. Nem szárítja ki a fejbőrömet, de rendesen megtisztítja a hajamat, akárcsak egy sampon. Minden harmadik-negyedik használat után beiktatok egy mélytisztító samponos mosást, nekem ez lett az egyensúlyi állapot, így nem nehezedik el a hajam, de nem is szárad ki a fejbőröm tőle. Biztosan újraveszem a terméket, mert nekem nagyon bejött!

Wilkinson Sword Intuition Borotva

Wilkinson Sword Intuition Borotva
2021. május 14.

Szerintem szörnyű, biztosan nem fogom újravenni a fejeket, ha elhasználtam. Az egyetlen pozitívuma a szappanos fej, ami lehetővé tette azt, hogy sima vizes felületen is jól csússzon a borotva. Ez viszont max pár használatig tart, utána elkopik róla a réteg és rettenetesen borotvál, borosták maradnak utána, akadozik a bőrfelületen. Hatalmas a feje, emiatt egyáltalán nem praktikus a használata, másik borotvát kell használni a nehezebben elérhető felületekhez. Ráadásul drága is, szóval én abszolút pénzkidobásnak érzem.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2020. július 22.

Belépőként vettem meg azt a retinolos terméket, és bár az én bőröm egyáltalán nem mondható érzékenynek, sosem okozott kb. semmilyen krém kiütést nálam, ennek a használatakor többször is apró piros kiütések jelentek meg reggelre a szemem alatt. Semmilyen hatást nem tapasztaltam ezen kívül, így ennek a használatát abbahagytam és azóta más retinalos termék viszont nagyon jól bevált, sajnos ez valamiért nem jött be.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2020. július 22.

Kicsit félve rendeltem meg ezt a terméket, mivel kombinált-zsíros az arcbőröm, féltem, mivel az olajos szérumok nekem eddig abszolút nem váltak be. Kellemes meglepetésként tapasztaltam, hogy ez teljesen másként viselkedett a bőrömön, mint egy olaj. A legnagyobb része beszívódik, nem ül ki a bőröre, mint a többi olaj. Leginkább esténként, lefekvés előtt kenek fel pár cseppnyit, ha azt tapasztalom, hogy nagyon száraz a bőröm. Ez a termék kb. a zsíros/kombinált bőrűeknek való legjobb olaj-alapú szérum. Imádom. A hajamra még nem próbáltam, de a kommentek alapján lehet, azt is megnézem.