kvitta.girl

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen
2020. március 4.

Tényleg ennyire rossz "pont".
Kézfejen nyílván egyenesen tartjuk úgy tök jól fog, de a szemöldöknél nem lehet nem döntve használni, ami egy filcnél felejtős is.
Tényleg csak maszál, és alig jön belőle valami, nekem is pénzkidobás volt és tök drága ahhoz képest.

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2020. február 28.

Hát elszomorodok hogy csak nekem nem vált be, vagy én vagyok béna?
Annyira nagy reményeket fűztem hozzá, tökre vártam a karácsonyt hogy megkapjam pedig 28 évesen nem vagyok már gyerek ,de tényleg csodát vártam.
Az a legnagyobb bajom vele, hogy vastagszálú,szőkített hajamat hajmosás után egyszerűen nem vasalja szépre, olyan szöszösödős, néhol kis hajszálak felállnak, sokszor át kell húznom tincseken, és nekem egyáltalán nem tartós az eredmény pedig használom a hozzátartozó krémeket, amik kb míg be nem issza a hajam addig nyújt csodát.
Mikor már kezd zsírosodni a hajam akkor szépen vasal, de első 1-2 nap olyan szöszös,száraz, időigényes és nem tartós.
Nem hiszem el hogy pont az én hajamra nem jó vagy rosszul csinálok valamit??
És tényleg nem törik kevésbé tőle a haj sajnos.
Nem tudok 2-esnél többet adni neki, szerintem egy mezei hajvasaló a krémekkel ugyanilyen hatással lenne.
De ha van ötleteket mi lehet a baj annak örülnék :-/

Rimmel Brow This Way 3-in-1 Ultra Soft Powder

Rimmel Brow This Way 3-in-1 Ultra Soft Powder
2018. június 19.

Ceruza felé használom kitöltő pornak, előzőleg essence használtam ugyanilyet ami évekig kitartott, és ez is ugyanolyan szuper !
Így nagyon szép púderes szemöldököt lehet csinálni és tartós is és természetes.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2018. március 22.

Még a színe oké, de hogy 1 óra után konkrétan eltűnjön a szemöldökömről foltokba az nevetséges.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2018. március 22.

Legvilágosabbat vettem féláron de ennyit se ért .
Nagyon kemény a ceruza, alapból nem a legjobbak a ceruzák a szemöldökre mert kihullhat tőle a szemöldök, de ez konkrétan karcolja mire felmegy valamenniy szín, de az is természetellenes. Másik puha része még nagyjából használható de annak sincs sok színe.

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Vinylicious Folyékony Ajakrúzs
2018. március 22.

Legvilágosabb rózsaszín van meg, nem vagyok oda az essence szájravaló termékeiért de ezt imádom!
Állaga olyan mint egy ragacsos szájfény de mikor felkened egyáltalán nem ragad, és hiába világos szín nagyon pigmentált, igazi vizes hatású még is tartós.
Nagyon szuper , veszek még színt belőle.

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2018. március 6.

Nekem nem vált be.
Nem tudok rá egyszerűen dolgozni, csíkosan fed, kb van 1 perced mindkét szemedre mert ha megköt ( szó szerint mint egy ragasztó), tök kemény lesz és nem lehet rá se satírozni semmit. Annyi tény hogy nagyon tartós lesz tőle, de ha ronda az ne legyen tartós.
Mikor már 3. alkalom volt hogy ez miatt le kellett mosnom a sminkem és újrakezdeni amit alig lehetett amúgy, meguntam és kidobásra ítéltem.

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade
2018. március 6.

Nagyon szeretem, notino.hu-ról rendeltem.
Brunette árnyalat, kicsit sötétebb mint gondoltam de nem vészes, nagyon könnyű használni, kezdőknek is bátran ajánlom,erős színe van, nem kopik nap közben, egy-két ecsetvonás kell egy szemöldökhöz.
Gyors és tartós végeredmény,legközelebb világosabb színt veszek,illetve jó lenne drogériákba is elterjedne.

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény

L'Oreal Infallible Pro Last Rúzs és Szájfény
2018. február 6.

Kedvenc rúzsom, evés-ivás álló, kb 6-7 órán át tartós, szépen kopik és kellemes viselni.
Már több árnyalatban is meg van, de kedvencem egy halvány piros.

Neutromed pH 3.5 Dermo Defense Frissítő Intim Mosakodó Gél

Neutromed pH 3.5 Dermo Defense Frissítő Intim Mosakodó Gél
2018. január 30.

Fogalmam sincs miért vettem meg, ez már a második intim mosakodó 1 héten belül amivel befürdök, hogy nekem minek mindig kísérletezni..
Szóval borzalmas,állaga mint a víz, először azt hittem kisfiam játszott vele a kádba, de nem, ez tényleg vízszerű , de a legborzasztóbb a szaga, kórházi kézfertőtlenítő szaga van, konkrétan hányinger kerülgetett tőle.
Ment a kukába.