Kyaraaa

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

PomPom Rózsakert Éjszakai Arckrém

PomPom Rózsakert Éjszakai Arckrém
2019. december 6.

Az én bőröm imádja, száraz bőröm van, sokat hámlik, de mióta ezt a krémet használom egyáltalán nem. Nekem tökéletesen megfelel, az arcom pihe-puha tőle, és pár másodperc alatt be is szívódik.

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2019. december 6.

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2019. október 23.

Régóta használom a Joico termékeit és mint a termékcsalád többi tagjával, vele is elégedett vagyok. Kerestem valamit, amitől nem gubancolódik a hajam, merthogy az enyém kivételesen durván tud... És ettől az olajtól nem csomósodik, úgyhogy nekem minden pénzt megér...!

Joico K-Pak Color Therapy Sampon (régi)

Joico K-Pak Color Therapy Sampon (régi)
2019. október 15.

Jó ideje használom a Joico Color Therapy termékeit. Két éve engem is elkapott az ombre haj utáni vágy, így kiszőkítettem sötétbarna hajam nagy részét, ennek köszönhetően hónapokon belül elvesztettem a hajam hosszának felét, több centis darabokban tört minden egyes szála. Megtanultam a leckét... Ma már visszatértem a barna színhez és újra szép, hosszú, derékig érő hajam van, mindezt a Joiconak köszönhetően. Örülök, hogy rátaláltam, bár hamarabb sikerült volna és nem ilyen áron. Mostmár csak Joico termékkel festetem, mosom és a hajvasalójuk is megvan. És a legjobb, hogy a hajam ma már teljesen egészséges és ragyogóan fényes! :)

Joico Defy Damage Hajszerkezet Erősítő Színmegtartó Sampon

Joico Defy Damage Hajszerkezet Erősítő Színmegtartó Sampon
2019. október 2.

Nagyon sok esélyt adtam neki, de minden egyes alkalommal olyan érzésem volt, mintha nem tudnám ki mosni rendesen a hajamból... Szárítás után sem volt szép frissen mosott haj érzésem és zsírosodott is hamar 😒

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2019. október 2.

Alapozó alá tökéletes választás! Sokszor este lefekvés előtt is kenek belőle, így reggelre szép kipihentnek tűnök 😊

MAC Fix+

MAC Fix+
2019. október 2.

Szépen fixál, én nagyon szeretem :)

Joico K-Pak RevitaLuxe Hajpakolás

Joico K-Pak RevitaLuxe Hajpakolás
2018. február 20.

A Joico őrület rajtam is úrrá lett, próbálom kipróbálni a termékeket szépen lassan, van ami annyira nem, de ez nagyon beválik. A hajam imádja :)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2018. február 20.

Igazából nem tudom még most sem hová tenni sem a tablettát, sem a pezsgőtablettát. Babahajam rengeteg van/lett, a hajam állapota semmivel sem jobb (június óta szedem a tablettákat, időközben a pezsgőtablettás változatára tértem át). Egyébként sokkal jobb, mint a tabletta, finom :) Szeretnék benne továbbra is hinni, de egyre szkeptikusabb vagyok.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. december 27.

3 árnyalat van meg: Ruby Woo, Honeymoon és Whirl. A Honeymoon színe örök kedvenc lenne, ha tartós lenne, de egy órát nem bír, pedig tényleg gyönyörű nude szín, minden nap használom. A másik két árnyalatot alkalmakra használgatom, de nem vagyok megelégedve, talán a Ruby Woo a legtartósabb az összes közül, viszont ezért az árért jóval többet vártam.