Kyaraaa

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló

Joico Styler Instant Hajújraépítő Hajvasaló
2017. december 27.

Második hónapja használom, szinte napi jelleggel. Mindent betart, amit ígér. Imádom, hogy ha hajmosás után begöndörítem vele a hajam még a 3. napon is ugyanolyan göndör!!! Más készülékek használata után 1 órával már kirúgta a loknikat a hajam... Drága, ez biztos, de ha rászánja magát az ember, nem nagyon lehet megbánni :)

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2017. december 27.

Ár értékben egész jó, két hajmosás között szoktam a hajam szőke részére kenni, nagyon csekély mennyiségben.

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2017. december 27.

Szinte a megjelenésétől kezdve használom ezt a parfümöt, nagyon szeretem visszafogott mégis csábító illatát :) 10 év alatt még semmilyen más parfüm nem tudott elcsábítani :)

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2017. december 27.

Nagyon sok szemhéjtust próbáltam már, imádom kihúzni a szemem velük, de messze ez a legjobb, nem mosódik el, nem tudom lesírni, és szépen lehet vele dolgozni. Csak arra kell vigyázni, hogy ne dörzsöljük meg a szemünket, mert akkor darabokban lejön, de ha nem piszkáljuk estig bőven kitart :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. december 27.

Júniusban kiszőkíttem a hajam (bayalage festés), akkor kezdtem el szedni a tablettákat, hogy ne menjen annyira tönkre a hajam... Oké-oké, hogy törni fog, de hátha nem annyira... A hajamból 20 centit kb. elvesztettem, azóta nem is igazán nő, 71-72 centi hosszú maradt. Persze nő, látszik a szőke részén, talán 10-12 centit nőtt a hajam a 6 hónap alatt, de a hossza közben semmit nem változott. Folyamatosan szedem azóta a tablettákat, most a pezsgőtablettás kúrát kezdtem el. Kíváncsi vagyok így, hogy már sikerült kivágatnom a töredezett részt a hajamból milyen lesz a növekedés.

Matrix Total Results Miracle Morpher Correct It Ceramide Regeneráló Pakolás

Matrix Total Results Miracle Morpher Correct It Ceramide Regeneráló Pakolás
2017. december 27.

A Mátrix Oil Wonders termékcsalád mellé használom. Csak azt sajnálom, hogy nem hamarabb találtam rá és rájuk, mondjuk mielőtt a hajam felét elvesztettem volna szőkítés után. A hajam most puha és meghálálja ezt a pakolást.

Matrix Oil Wonders Balzsam

Matrix Oil Wonders Balzsam
2017. december 27.

Mostmár egy hónapja használom samponjával együtt, a hajam nagyon szereti. Szőkített bayalage a hajam, a szőke része nem szárad és nem is törik annyira. Sajnálom, hogy nem hamarabb találtam rá. Az illata szárítás után már egész kellemes :)

Matrix Oil Wonders Micro-Oil Sampon

Matrix Oil Wonders Micro-Oil Sampon
2017. december 27.

Mostmár egy hónapja használom balzsamjával együtt, a hajam nagyon szereti. Szőkített bayalage a hajam, a szőke része nem szárad és nem is törik annyira. Sajnálom, hogy nem hamarabb találtam rá. Az illata szárítás után már egész kellemes :)

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2017. január 27.

Kenterbe veri Jenner kisasszonyt :)

Update: Az erős lilás árnyalatot kaptam meg először, tényleg mindennél szuperebb, aztán erre belelkesülve vettem még 3 árnyalatot, de azok valahogy nekem nem stimmelnek annyira, mint a lilás. Azt alig bírom eltűntetni magamról :) A 04-es matt árnyalat viszont valahogy borzasztóan kopik, ragad és nagyon hamar eltűnik a színe. Nem értem miért.