Kyra72

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Premiere Luxe EDP

Avon Premiere Luxe EDP
2018. április 9.

Nem akartam elhinni, hogy ez tényleg egy Avon termék. Annyira szuper, hogy elmondanin em tudom! A tartóssága is kiváló, hogy az illatáról már ne is beszéljek! Elegáns, de nem nyanyás, szerintem jó sokszor veszek még belőle.

Juliette Has a Gun Calamity J.

Juliette Has a Gun Calamity J.
2017. október 31.

Csak mintám volt belőle, de nagyon gyúrok rá, hogy legyen nekem legalább egy ötven milis. Nem mindennnapi illat. A fahéj miatt kicsit idegenkedtem tőle, de mikor az elmúlt, hát... nem találok szavakat!Különlegesnek éreztem magam ebben az illatban. :)

Palette Deluxe Shimmering Blondes Hajfesték

Palette Deluxe Shimmering Blondes Hajfesték
2015. november 5.

Jaj, jaj, a 318-as gyémántszőke árnyalatot használtam, bár ne tettem volna! Régebben a 230-as platina szőke megtette a kellő hatást,ez viszont nem szívta ki a hajtövemet. Valami lett a balzsammal is, poshadt barack illata volt, megviseltea festék a fejbőrömet is. Két csillag jára jól eloszthatóságért, meg mert van hozzá flakon. :D

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2015. szeptember 1.

Nagyon könnyű felvinni, én is az 1010-est próbáltam felbuzdulván az itt leírtakon. Jó az illata, szép a szín, de sajnos a sötétbarna tövemet csak világosbarnára szívta ki, lehet, én toltam el valamit. Nem szárította ki a hajam, szép ápolt lett tőle, talán teszek még vele egy próbát.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2015. szeptember 1.

A 10.21-es-t használtam a tiritarka hajamra. Könnyű a felvitel, puha lett tőle a hajam, a balzsam szuper, amit hozzá adnak. Drága, ezért nem veszem újra.

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték
2015. szeptember 1.

A 12.1-est használtam, jó szőke lettem tőle. Cseppet száraz lett a hajam, de nem vészes. Jól eloszlatható, nem csöpög, krémes, de könnyen felvihető. Jó az a flakon hozzá. :)

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2015. július 4.

Egy hirtelen ötlettől vezérelt barnára festés utáni többszöri világosítást követően leszívott hajra kentük. A 12.0-ás árnyalatot használtam,speciális ultraszőke, ha jól emlékszem. Szép lett nagyon, kíváncsi vagyok, leszívás nélkül mennyire világosítja majd ki a sötétbarna tövemet 12-es oxival. Hajam jól bírta, sejmes, puha, nem száradt ki nagyon ahhoz képest, hogy mennyit lett gyötörve. :D

Londa Professional Extra Krémhajfesték

Londa Professional Extra Krémhajfesték
2015. április 29.

Egyszerűen szuper. A 12/81 gyöngy-hamvas speciálszőkével festettem a hajam, gyönyörű a színe, és jó puha. Sötétbarna hajtövemet is szépen befogta, 12-es oxival 30 percig hagytam, és 10 percre ráhúztam a végére. Sosem cserélem le, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
update: unokatesóm javaslatára átkentem az egészet, szörnyen megviselt lett a hajam, és túl hamvas is, egy csillagot levonok ezért. :D Tőfestéshez fél doboz festék egy oxival elég volt, egy egész doboz festékhez kell a 2, ha sötét a hajzatunk.

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték

Schwarzkopf Palette Deluxe Hajfesték
2015. február 14.

Szőkített hajamat festettem vissza a 750-es csokibarna árnyalattal. Nagyon szépen befogta, ,sokáig tartotta a színét, és szép fényes lett tőle a hajam. Nagyon könnyű felvinni, jól elolszlatható, az illata is tetszik.
Szőkén a 230-as fehérarany szőkét is használtam, nekem nem lett sárga a tövem, és a hajam állagán is sokat javított talán a pakolásnak köszönhetően.

Benetton Tribu

Benetton Tribu
2014. december 14.

Fiatal koromban nagyon szerettem. Rendeltemkét éve interneten, már nem tetszett. Tehettek bele valamit, egy öreges illat is volt benne, amire nem emlékeztem. Kár. Ja, és főtt mazsola illat is.