Kyra72

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gabriela Sabatini EDT

Gabriela Sabatini EDT
2014. december 14.

Barátnőmtől kaptam egyet hajdanán szülinapomra. Nagyon szerettem, jó tartós, jellegzetes illat. Mostanában láttam internetes parfümériában,, jó olcsó, lehet, rendelek egyet nosztalgiából.

Priscilla Presley Moments

Priscilla Presley Moments
2014. december 14.

Nagyon szerettem,, luxusérzésem volt, mikor magamra fújtam. Szépnek éreztem magam tőle, pedig nem vagyok egy matyóhímzés!

Priscilla Presley Indian Summer

Priscilla Presley Indian Summer
2014. december 14.

Fiatal korom egyik nagy kedvence. Örömmel látom, hogy még lehet kapni, most is szeretném, mert különleges, egyedi parfüm.

Chopard Wish

Chopard Wish
2014. november 19.

Hűű, hát mit is mondjak... fura egy illat ez!Édes, vaniliás, inkább az idősebb korosztálynak való, vehemens domináknak.

Chopard Happy Spirit

Chopard Happy Spirit
2014. november 19.

Nagyon vidám,huncut kis illat, tartós is, 40 fölöttieknek annyira nem ajánlanám. Inkább szaladgálós, mint alkalmi jellegű.

Benetton Rosso Woman EDT

Benetton Rosso Woman EDT
2014. november 19.

Nagyon fincsi, kár hogy nem tartós annyira.Nekem főleg már akkor tetszik, amikor az alapillat érvényesül

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2014. november 14.

Többen írták, hogy hidegben és melegben is máshogy viselkedik. Hát tényleg így van,sose tudni, épp melyik arcát mutatja. Hidegben szörmebundás, magassarkú csizmában libegő 40-es üzletasszonyon tudom elképzelni, tavasszal és ősszel akár egyszerűbb halandón is, nyáron azonban nem ajánlom, mert a meleg nem barátja. De a hideg és a meleg se mindig döntő tényező, ez a parfüm úgy viselkedik, ahogy épp "kedve tartja".

Avon Lyrical EDP

Avon Lyrical EDP
2014. november 14.

Nekem is volt egy üveggel, szerettem, de nem venném újra. Nem túl jó minőségűek az avon parfümjei, érezni, hogy kutyulmányok,van ennük valami büdi, ami mindegyik parfümben jelen van, kivéve talán az Incandessens-t.

Avon Far Away

Avon Far Away
2014. november 14.

Amikor bejött, kaptam ajándékba egy üveggel, imádtam az illatát, de valamilyen rejtélyes oknál fogva megváltoztatták az összetevőit, és szörnyű lett. Tömény, fullasztó pacsuli, rossz értelembe véve.

Oriflame Freya EDT

Oriflame Freya EDT
2014. november 14.

Hűvös, talán kicsit távolságtartó nő illata a Freia. Én mindig magabiztosabbnak éreztem magam, ha ezzel voltam befújva.