Kyrasmileee

Regisztráció dátuma: 2018. október 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon

Head & Shoulders Supreme Moisture Korpásodás Elleni Sampon
2019. június 23.

Új kedvencem lett. Puha, tiszta, jó illatú hajat varázsol zéró korpával. Mindenkinek ajánlom, de főleg festett fénytelen hajra. Nekem nem zsírosítja a hajam, bár én csak heti egyszer maximum kétszer mosok hajat.

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol
2019. június 23.

Nagy kedvencem volt,. A korpásodásom megszűnt a head&shoulders samponoktól őt használtam meg a citrusos testvérét. Most már az argánolajos verziót használom, de ettől függetlenül kiváló sampon teszi a dolgát és az illata is nagyon kellemes.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2019. június 23.

Nagy kedvencem volt sokáig használtam. Heti 1-2x mosok hajat arra pont jó volt tisztított és az illatát is nagyon szerettem, most már az argánolajos samponukat használom és azzal jobban meg vagyok elégedve mint vele.

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2019. május 27.

Nem jött be. Sajnos kukacosodik az arcomon ha mást is használok előtte. Ez más hidratálókkal nem fordul elő, többször próbáltam mással meg máshogy de valahogy mindig ő volt a hibás. Az illata se jött be meg úgy az egész. Nekem is kis pattanások jelentek meg homlokomon tőle. Nem ajánlanám senkinek :((

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. május 27.

Imádom citromos sajttorta illatom lesz tőle. Kifejezetten sokáig tartja ezt a kellemes illatot. :))

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. május 27.

Legjobb véletlen döntésem volt. Thaiföldi nyaralás előtt vásároltam, utánanézés nélkül és atyaég milyen jól tettem. A barátom bőre hihetetlen érzékeny és sajnos könnyen leég de ez a tusfürdő egszerűen meggyógyította a bőrünket és a hihetetlen dolog az egészben hogy egyik napról a másikra. Egész nyaralás alatt csak ezt használtuk. Nyárra újra veszem és még az illata is nagyon kellemes. :))

Alverde Naturschön Gesichtsöl

Alverde Naturschön Gesichtsöl
2019. május 27.

Téli időszakban többet használtam. Kellemes hidratál és a megjelenő szárazfoltokat is eltűntette nekem. Nem mondanám csodaszernek, és újra se venném most így tavasz/nyár közeledtével inkább fényvédő tartalmú krémekkel hidratálok nem pedig vele, de néha-néha estére felrakom az éjszakai krémemhez ha extra hidratálásra vágyom.

Alverde Naturschön Gesichtscreme

Alverde Naturschön Gesichtscreme
2019. május 27.

Nagy kedvencem már több mint féléve használom és még mindig csak a felénél tartok. Minimum napi egyszer használom kellemesen hidratál és halványitja a karikáim. Beszívódás után még smink is jobban áll a szemkönyékemen. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :))

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab

Alverde Sensitiv 3in1 Reinigungsschaum Arclemosó Hab
2019. május 27.

3.5 hónap alatt sikerült elhasználnom. Kellemes bár aki érzékeny a parfümre annak nem ajánlanám, de én kifejezetten szerettem a citrusos illatát. Szépen távolítja el a sminket meg a szennyeződéseket. Bár az én bőrtípusomhoz nem a legmegfelelőbb, nekem szárította a bőröm. Ettől függetlenül nagyon szerettem bár most mással kísérletezem, de ha mindennel ez lesz ehhez fogok visszatérni mert ár-érték arányban tökéletes és szépen tisztít.

Alverde Hydro Augen Roll-On

Alverde Hydro Augen Roll-On
2019. május 27.

Reggelente szoktam használni, a sminkrutinomba tökéletesen beleillik. Kellemesen felébreszt és nekem egy kicsit halványítja is a karikáim. Tényleg nem egy csodaszer de nekem kellemesen hidratálja a szemkörnyékem. :))