L89

Regisztráció dátuma: 2021. október 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. október 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aromax Szőlőmagolaj

Aromax Szőlőmagolaj
2021. november 19.

Csoda, csoda, csoda! Mitesszeres, vízhiányos, de helyenként zsíros bőrömet próbálom helyre tenni egy ideje. Többek között az itteni vélemények alapján vettem meg és kenek néhány cseppet reggel és este is az arcomra. Imádja a bőröm! Elképesztő, hogy már az első használat után nem zsírtól tocsogó homlokkal keltem fel. Önmagában is szuper, de ha az OT Natural moisturizing factors + HA krémjéből kenek utána egy picit, a kettő együtt luxus puhaságot és hidratáltságot ad az arcomnak.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. november 19.

Magában felkenve nem szívódik be a bőrömbe, de elkezdtem alá tiszta szőlőmagoljata kenni és úgy a kettő együtt valami csoda! ÍVízhiányos a bőröm, de ezek ketten nagyon jól teszik a dolgukat, plusz a tudat, hogy csak természetes dolgokat kenek magamra,felemelő!

Isana Rózsakvarc Arcroller

Isana Rózsakvarc Arcroller
2021. november 15.

Egy baj van vele: a kis golyó applikátor sokszor alig működik. Nagyon nehezen lehet belőle kiciskarni a folyadékot, pedig múgy szeretném, mert gyengéd és jól teszi a dolgát, feszesítt. Így levonok a görgő miatt 1 csillagot.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. november 15.

Imádom, csodálatosan szép lesz tőle a bőröm! Legszívesebben minden nap használnám, de természetesen csak az előírásnak megfelelően, heti kb 3 alkalommal kenem magamra. Az első használatok alkalmával erősebben csípett, de ez alábbhagy és maximum egy kis kellemes bizsergést okoz. A TO vitemin C 23% + HA által totálra oxidált pórusaimat 2 használat alatt kitisztította, nem lehetek neki elég hálás. Sokadszorra veszem újra.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. november 15.

Ahogy korábbi hozzászólók is írták, sajnos tényleg oxidálja a mitesszereket. nagy nehezen beszívja ugyan a bőröm, de valahogy nem szereti, olyan "koszos" kinézetű lesz tőle az arcom, így sajnos elhasználni nem fogom.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2021. október 27.

Nagyon szeretem, az illata tényleg lehetne picit diszkrétebb, de nincs vele különösebb problémám. Jól és gyorsan beszívódik, kifejezetten hűsítő-frissítő hatású.

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hidratáló Krém

Neutrogena Hydro Boost City Shield Hidratáló Krém
2021. október 27.

Számomra a féynvédő hatása elég nyáron (oké, többször kenve), de kicsit tocsogóvá teszi az arcom a nagy melegben. Ősztől tavaszig pedig bőven elég mindegyik hatása. Nyárra valószínűleg mást fogok keresni. Egyébként nagyon kiadós, gyorsan beszívódik, nagyon szeretem!

Janssen Retino-A 0.025% Cream

Janssen Retino-A 0.025% Cream
2021. október 27.

Korábban sosem használtam még retinoidos krémet. Ezt 2 hónapja használom, heti 3x kenem kb, bár azt gondolom, a bőröm most már akár a mindennapos használatot is bírná. Az első 2 hétben tapasztaltam némi hámlást, azóta semmi. A bőröm valóban sokkal érzékenyebb lett a fényre, sajnos 1 alkalommal, amikor ráadásul viszonylag sok időt töltöttem a szabadban, elfelejtettem reggel fényvédőt felkenni és éreztem, hogy az őszi napsütés is kicsit "megpirította" a bőrömet. Természetesen én is hidratáló krém után kenem este, de ami kicsit furcsa, hogy reggel tocsogó arccal ébredek. Nem zavar különösebben, hiszen gyorsan meg lehet szabadulni a zsíros rétegtől, de nem olvastam korábban, hogy ez bárkivel előfordult volna. Mindenesetre, amint elfogy ez a tubus (szerintem még minimum újabb 2 hónapig kitart), már veszem is az egyel erősebb változatot.