la.petite.peste

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Viennart Limited Edition Baked Eyeshadow

Catrice Viennart Limited Edition Baked Eyeshadow
2015. április 7.

Nagyon klassz szemhéjpúderek, szép a fényük, építhetőek, nem mászkálnak (alap nélkül sem igazán), nem porzanak, nagy kedvenceim lettek!

Catrice Feathered Fall Luxury Szemhéjpúder

Catrice Feathered Fall Luxury Szemhéjpúder
2015. április 7.

A lila és a benzinkék boldog tulajdonosa vagyok, és nagyon szeretem mindkettőt. Valóban nagyon macerás használni őket (építgetni kell, hogy látsszon a színük rendesen, és nagyon potyognak a csillámok), ha azonban van az embernek türelme hozzá, akkor a végeredmény bőven megéri! :)

Catrice Rock-O-Co Kabuki Brush

Catrice Rock-O-Co Kabuki Brush
2015. április 2.

Kompakt púderhez használom, nekem nagyon bevált. Szépen felveszi a púdert és nagyon könnyű vele eloszlatni is. Emellett szuper puha és nagyon szép is, úgyhogy teljesen megérdemli az 5 csillagot! :)

Catrice Metallure Rúzs

Catrice Metallure Rúzs
2015. március 12.

Nekem 2 szín is megvan: a Metalight és az Alluring Red. Maguk a színek szépek, és a rúzs is kellemes krémes, nem ül be az ajkak ráncaiba, azonban szinte szájfényszerűen ragad és emiatt nagyon kopik is, összességében nem kellemes viselni. Sajnálom, mert a színek tetszenek, de számomra a többi Catrice rúzsomtól erősen elmarad a teljesítményük.
Ha valaki szereti a szájfényszerűen krémes-fényes rúzsokat, és nem zavarja, hogy gyakran újra kell kenni, az biztosan boldog lesz vele, nekem így csak 3 csillag.

Catrice Rock-O-Co Matt Lip Colour

Catrice Rock-O-Co Matt Lip Colour
2015. március 5.

Nekem is az Apricoco (korallos-barackos árnyalat) van meg, én nagyon elégedett vagyok vele. A színe különlegesen szép, nem rikító, bár narancsosabb, mint a képeken, a mattsága miatt mégis könnyen viselhető.
Persze, mivel matt, ez is kicsit szárít, de a szokásosnál nem jobban, az én ajkaimon szerencsére nem áll össze furán és nem is kopik csúnyán.
A csomagolása pedig valami egészen elképesztően szép! :)

Catrice Cake Eyeliner Wet & Dry

Catrice Cake Eyeliner Wet & Dry
2014. november 19.

A 2 méteres Catrice állványokon itthon is kapható (egyelőre sajnos csak pár helyen van). Én nagyon szeretem a cake linereket, és ezzel is szépen lehet dolgozni - bár persze vigyázni kell, hiszen vízzel oldódó, tehát könnyen elmosódik. Az egyetlen hibája, bár rá lehet tanulni, hogy ügyesen használjuk: ha nem elég vékonyan visszük fel, akkor száradás után pereg, és az ember lányának arca tele lesz kis fekete pöttyökkel, amiket még jól szét is lehet maszatolni. Ezért csak 4 csillag nekem.

Catrice Glamazona Defining Blush

Catrice Glamazona Defining Blush
2013. szeptember 25.

Én a pirosasat vettem meg, elképesztően pigmentált, nagyon (de tényleg NAGYON) könnyű bohócos pírt csinálni vele. Nagyon kevés mennyiséget használva és alaposan eldolgozva viszont szerintem gyönyörű és nagyon tartós eredményt ad. Egészen hangyányit teszek csak fel a hófehér bőrömre, de estig fennmarad, és teljesen természetes bőrpír hatást tudok elérni vele.
A maceráért levonok egy pontot, de ennek ellenére most a kedvenc pirosítóm.

Catrice Candy Shock Ajakbalzsam Stick

Catrice Candy Shock Ajakbalzsam Stick
2013. május 31.

Nem is tudom, miért nevezték egyáltalán hidratálónak, mert azt biztos nem csinálja, mondjuk cserébe legalább nem szárít. Viszont a rózsaszín színe az nagyon szép, valami gyönyörű, finom, selymes fénye van. Szerintem összességében klassz nyári szín.

The Body Shop DeoDry Chilled & Breezy Alumíniummentes Golyós Dezodor

The Body Shop DeoDry Chilled & Breezy Alumíniummentes Golyós Dezodor
2013. május 31.

Csak kifejezetten hűvös vagy hideg időben, nem rohangálós-izzadós napokra. Az illata inkább érdekes, mint finom, otthonra szeretem használni, de csak nagyon-nagyon nem izzadósaknak ajánlanám állandó használatra minden nap.

The Body Shop Mango Beautifying Oil

The Body Shop Mango Beautifying Oil
2013. május 31.

Én a hajamon használom, mert a bőrömre inkább a testvajat kevegetem, az kellemesebb érzés (bár ez is szuperül hidratált, csak az olajjal kenegetés lehet, hogy nem nekem való műfaj).
A töredezett és száraz hajammal viszont csodát művel. Nagyon érzékeny és problémás a fejbőröm, ezért nem is szívesen használok balzsamot meg hajkencéket, ezzel viszont hajmosás előtti éjszaka bekenem, másnap hajmosás után pedig a hajam gyönyörű ragyogó, erős és egészséges lesz tőle. Próbáltam a nagy melegben nedves hajra kenve is, úgy is nagyon jól teljesített, de az ebben a szép őszben macerás lenne. Én nagyon szeretem.
Az illata azonban valóban kicsit sok hosszabb távon, úgyhogy ha elfogy, a rózsaszín grapefruitos lesz a következő áldozatom. :)