labanczlaura0502

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin

L'Oreal Paris  Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Dry Skin
2019. december 24.

Annyira jó lenne, ha nem lenne ekkora mennyiségű illattal telenyomva :( érzékeny bőrre való termékben szerintem semmi helye ilyen erős illatanyagnak.. ez nálam nagy negatívum, de még ennek ellenére is nagyon szeretem a hatását, mert pillanatok alatt beszívódik és nagyon kellemes, puha érzetet hagy maga után, az illat miatt viszont -1 csillag

Nivea Visage Ápoló Arctisztító Kendő Száraz Bőrre

Nivea Visage Ápoló Arctisztító Kendő Száraz Bőrre
2019. november 20.

Akkor nyúlok hozzá, ha este már nagyon fáradt vagyok elvégezni a szokásos arclemosó rutinomat. Elég drágának találom, de mivel nem mindennap használom, így egy-egy csomag tovább kitart. Imádom az érzetet amit hagy maga után, tiszta lesz tőle az arcom és hidratáltnak is érzem. Egy csillagot az ára miatt vonok le, az sajnos tényleg kicsit irreális

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2019. november 20.

A Niveától megszokott tökéletes hidratálást nyújtja, az illata nagyon kellemes :)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. november 5.

Az eredeti változatát már a kezdetektől fogva használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, most pedig beszereztem ezt a kifejezetten vizes hajra valót is, amiben szintén nem kellett csalódnom. Rengeteget segítenek a hajam ápolásában, szuper termékek :) Egy dolgot furcsálltam, hogy száraz hajon tényleg nem működik, nagyon húzza a sima változattal ellentétben, ezzel persze semmi baj, vizes hajra való, de ha valaki csak egy tangle teezert akar beszerezni akkor szerintem inkább az originált vegye, az száraz és vizes hajon is működik :)

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray

Nature Box Sárgabarack Hajfény Spray
2019. november 5.

Sajnos az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani :( nagyon szárítja a hajam és nehezen fésülhetővé tesz, fényt meg végképp nem ad

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2019. október 26.

Nagyon szép színekben elérhető, szerintem ár-érték arányban megfelelő, nyilván nem kell egy High-end kategóriájú tartósságot várni tőle, de mindennapi használatra tökéletes :)

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2019. október 26.

Egy gyönyörű nude színben szereztem be nagyon jó áron, a legjobb döntés volt :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2019. október 26.

Rengeteg fésűt, hajkefét próbáltam ki már életem során, de ez teljes mértékben kiemelkedik a többi közül, nagyon kíméletesen tudom vele megfésülni a hajam, nem töri, nem húzza, szuper termék! :) Nekem már legalább 4 éve megvan, azonban rendszeres használat mellett is még mindig tökéletes állapotban van.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. október 22.

Szempillaspirál őrült vagyok ezért rengeteg terméket kipróbáltam már, így étlapján azt mondom, hogy összességében vannak ettől sokkal jobb spirálok is. Nincs vele probléma, ha az ember megtanulja használni, de kezdőknek nem ajánlom, mert nagyon könnyű vele összefesteni az ember szemét, arról nem is beszélve, ha túl sok terméket viszünk fel elég csúnyán összetapasztja a pillákat. Elhasználgatom, ha van időm precízen dolgozni a keféjével, de nem ez az amiért mindennap nyúlok és nem is hiszem, hogy újravenném.

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam
2019. október 22.

Nagyon szép fényes, puha lett tőle a hajam, általában drogériás balzsamok között nekem nem igazán van különbség, de ez kiemelkedik a többi közül :)