labellodelaluna

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. augusztus 21.

Nagyon sokáig matt marad tőle az arcom, és a bőröm sem pattog ki tőle. Többet nem is kívánhatnék. :)

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál

Alverde 12H Long Stay Szempillaspirál
2017. augusztus 21.

Szépen szétválasztja a pillákat, nem hagy ragacsos pöttyöket maga után. A hatás valóban 12 órán át tart, könnyű, visszafogott választás a mindennapokra.

Alverde Mineral Make-Up Alapozó

Alverde Mineral Make-Up Alapozó
2017. augusztus 21.

Mindennapos használat mellett sem pattog ki tőle a bőröm, bár a matt arcszín nem tart sokáig. Az illata pár alkalom után megszokható. :) Az ásványi anyag tartalma és az ára eléggé meggyőző ahhoz, hogy ne váltsam le a jövőben sem.

Spirit of Romantic Glow EDP

Spirit of Romantic Glow EDP
2017. augusztus 19.

Nagyon olcsó volt, így igazán nem róhatom fel neki, de az illata a húsvéti locsoló kölnire emlékeztetett. Nem bírtam megvárni, amíg elfogy, hamar váltottam.

B.U. Rockmantic

B.U. Rockmantic
2017. augusztus 19.

Próbáltam mást, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon szeretem az illatát, igaz, leginkább a ruháimon marad csak meg, a bőrömről hamar elillan.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2017. augusztus 19.

Sokkal jobb, mint a Sparkly White névre hallgató testvére, friss, mentolos szájízt hagy maga után. A színe először picit meglepett, de hamar túl tudtam tenni magam rajta.

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2017. augusztus 19.

Rengeteg pozitív véleményt olvastam róla, így én is kipróbáltam. Sajnos, nem hozta a kívánt eredményt: reggel ráfújtam a hajamra, kora délután már ugyanolyan zsírosnak látszott. :( Lehet, hogy az én hajam túl makacs és zsírosodó, mindenesetre nekem nem vált be.

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez

Visiomax Kombilösung Super Kombinált Tisztítóoldat Lágy Kontaktlencsékhez
2017. augusztus 19.

Olcsó és kiváló alternatíva, ha az ember nem szeretne kisebb vagyont áldozni kontaktlencse folyadékra minden hónapban. Lassan 1,5 éve csak ezt használom és még nem okozott csalódást. Külön pozitívuma, hogy ingyen kontaktlencse tartó is jár hozzá, így azt sem kell venni hozzá! :)

Alverde Körömvirágos Kézkrém

Alverde Körömvirágos Kézkrém
2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem, kellemes az illata és hamar beszívódik. Kirepedezett, erősen kiszáradt kézre kb. 2 napig kell használnom, hogy jelentős javulást érjek el vele.

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel
2017. augusztus 19.

Alapvetően nagyon hamar zsírosodik a hajam, ám igazán ez a sampon sem tudta orvosolni a problémát. Hiába, a használata mellett továbbra is naponta, jobb esetben kétnaponta kell hajat mosnom. Még keresem az alternatívát, addig is elhasználom, ami még maradt belőle.