Laci

Regisztráció dátuma: 2012. február 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Goloka Blue Lotus

Goloka Blue Lotus
2018. június 4.

Imádnivaló és különleges illat. Nyertem a szerencsekerékkel és szívből örülök, hogy ezt pörgettem ki, szerintem a sors keze, hogy hozzám került. Tartós, de leginkább csak azt kényezteti rajtunk kívül, akitől kényeztetésre vágyunk. ;-) Újravevős lesz...

Sarah Jessica Parker Lovely 10th Anniversary Edition

Sarah Jessica Parker Lovely 10th Anniversary Edition
2018. május 31.

Nagyon hasonlít a sima Lovely-hoz, egy kicsikét intenzívebb, virágosabb összhatása van. Az anyaillat nagy kedvencem, így nem volt kérdés, hogy megveszem. Ja én a fragrantika.hu-ról vásároltam 6550Ft.

Erboristica Uomo EDT

Erboristica Uomo EDT
2018. május 19.

Szépséges illat potom pénzért! Ha ilyen lenne a 1 million, semmi problémám nem lenne. Egy karakterében hasonló illat, de nem közönségesen, direkt erőszakos módon tálalva. Minden harmonikusan olvad össze, a citrusosságot finoman egészíti ki az édes fűszeresség. A végeredmény pedig egy egész évben hordható, elegáns, férfias illat. Tartóssága is kimondottan jó, ami ebben az árkategóriában meglepő. Ha minőséget akarsz kapni kevés pénzből, jó szívvel ajánlom. Kipróbálható a Myropoliumban.

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2018. május 18.

Wow, rajtam ez tényleg Lovely. Katie Puckrik hívta fel a figyelmemet rá, és adott bátorságot, hogy bátran magamra fújjam a dm-ben. Az indítás tényleg semmi különös, de utána 1 óra múlva gyönyörű lesz rajtam. Nem hittem el, de Lumiere Noire Homme emlékeket ébreszt bennem, ugyanaz a lágy, pacsulis virágillat rózsával. Egész nap a kézfejemet szagolgattam, majd este belepakoltam a 10. jubileumi kiadást a virtual bagembe, mivel az állítólag még szebb, mint az alap Lovely. Szerintem egy nagyon szépséges, elegáns illat, melyet szívesen éreznék gyakrabban. Tényleg unisex, szóval aki bátor, próbálkozzon.

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2018. március 27.

Imádom! Egy kollégámon éreztem először, már nekem is kell. Nagyon rafinált illat, abszolút unisex. Hamarosan landol a virtuális kosaramban. :)

Lush Honey I Washed The Kids Testpermet

Lush Honey I Washed The Kids Testpermet
2018. március 26.

Na megérkezett. Mit is írhatnék: végre a szappan illata megelevenedett. A régi emlékek, mikor az ajándék szappan betöltötte a fürdőt édes illatával... most pedig a csuklómra fújva a méz illata a citrusokkal... végem van. Lehet, hogy nőies az illata, de nem érdekel. Egyébként az Amen-re emlékeztet pacsuli nélkül. Olyan karamellás-mézes-pralinés gourmand süteményillata van. Nagyon addiktív és tartós.

Milton-Lloyd Cosmetics Perfumer's Choice No.9 Victor EDT

Milton-Lloyd Cosmetics Perfumer's Choice No.9 Victor EDT
2018. március 23.

Legjobb blind buy-om ebben az évben! Megláttam akciósillaton, hogy Aventus klón, több se kellett, kereső, milyen gyártó ez, miket írnak róla? Az eredmény több, mint bíztató volt. A gyártó angol, ez már jó pont, az illat nagyon jól eltalált, ezt sokan megerősítették, az ára pedig egy vicc, komolyan. A sprayer nagyon brutális. Tiszta Dior Sauvage Cool Spray. Addig permetez, míg nyomod, ezáltal csodás aurát fújhatunk magunk köré vele. Azért óvatosan, mert nem egy gyenge másolat ez. Először jól odaléptem neki, be is terített rendesen, illatoztam, mint sukár csávó a diszkóban. Kitapasztalva már nagyon szép rajtam, a megfelelő adagot kell eltalálni. Illatra kiváló Aventus alternatíva, megvan benne az ananászos pikantéria, a füstösség, a zöld jegyek, nagyon férfias, különleges aromája van, mely remek tartóssággal párosul. Persze az (durva ezt leírni) 50x drágább eredeti természetességét nehéz leutánozni, de számomra tökéletes így is Victor. Rendeltem is még 2 tartalékot, mert best buy ennyiért ez az illat. Aki letudja vetkőzni sznob énjét és spórolni akar, próbálja ki, szerintem nem fog csalódni.

Calvin Klein All

Calvin Klein All
2018. március 11.

Imádom ezt a citrusos krémes illatot! Ezekben a CK unisex illatokban még nem csalódtam. Tökéletes tavaszra, nyárra, tartóssága kenterbe veri a drágább illatokat. Már a megjelenésekor kiszúrtam, tesztelés után meg is rendeltem. Mercedes Benz Cologne mellett a másik tavaszi illatom ez lesz. Fantasztikus alkotás!

Luxure Geo Water Aromatico EDT

Luxure Geo Water Aromatico EDT
2018. március 2.

Én imádom ezt az utánzatot. Végre egy kis komolyság, az AdG számomra kissé gyengusz illat, tinédzser csodaszer kategória, de ebben végre testet öltött a komoly, céltudatos férfiasság. 5-6 fújás és igazán jól hozza az eredeti Profumot, szóval ár-érték arányban csillagos ötös. Az eredetit meg megveszem majd tavaszra, addig elvagyok ezzel, ha valami frissebbre vágyom.

Carven L'Eau Intense EDT

Carven L'Eau Intense EDT
2018. február 22.

A legjobb dolog, ami a citrusokkal történhetett. Blind buy volt, de milyen szenzációs. Kurkdjian régóta a szívem egyik csücske (IMÁDLAK LUMIERE NOIRE POUR HOMME!!!), így különösen vártam már a terméket. Kifújáskor erősen citrusos, mint egy mosogatószer, kicsit meg is ijedtem, hogy ez most komolyan ilyen rideg illat lesz, de nem. Pár perc után már teljes volt a boldogság és ámulat, hogy ilyen csodás átalakulóművészt vettem. A menta és gyömbér pikánssá teszi, egy elegáns, különleges tisztaságillatot varázsolva a fémes citrus-sokk után. Ezek után krémesedik az alapjegyek után és finoman lüktet, él körülöttem. Tartóssága nagyon jó, a három fújást még 8 óra után is érzem magamon, persze már diszkrétebben. Ez a tavasz illata lesz, de a mai latyakos, trutymákos napon is szépen viselkedett. Douglasban már ne keressétek, nem forgalmazzák már a Carvent, de árukeresőben rákeresve a legolcsóbb helyről rendeltem a 100ml-t szuper áron és kifogástalan a minősége. MFK megint odatette magát, köszönetem neki!