lacrymosa88

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2019. december 12.

Mintaként próbáltam ki, egész kellemes. Édes, de nem fullasztóan. Sokáig törtem a fejem, melyik illatra hasonlít, erre beugrott: nagyon emlékeztet az Oriflame My Destiny-jére. Így viszont oda a varázs, mert azt az illatot jóval olcsóbban tudom beszerezni, így nem is vágyom erre a drága, márkás változatra.

Calvin Klein CK One

Calvin Klein CK One
2019. október 15.

Mintaként próbáltam ki, egészen kellemes, sokkal visszafogottabb, mint mondjuk Lady Gaga uniszex parfümje. Eleinte nagyon pasisnak hat, viszont ahogy telik az idő, meg nem mondanám, hogy pasik is magukra szokták fújni. Annyira nem különleges, ezért mínusz egy csillag, de ha ajándékba kapnám, örömmel elhasználnám.

Antonio Banderas Blue Seduction EDT Női

Antonio Banderas Blue Seduction EDT Női
2019. október 15.

Vakvásárlás során rendeltem meg. Kicsit "kékebb", hűvösebb és vizesebb illatra számítottam. Enyhén édes, inkább gyümölcsös és növényi illatnak mondanám, viszont van benne valami fura szúrósság, ami miatt nem jár az öt csillag.

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2019. október 13.

Pár napja vettem, azóta reggel és este kentem magamra. Nagyon jól beszívódik, nem zsíros, nem ragad. Az illata kellemes, bár frissen felkenve enyhén alkoholos szaga van, de szerencsére hamar eltűnik. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

Oriflame Incognito for Her EDT

Oriflame Incognito for Her EDT
2019. október 2.

Ez az édesebb illatok közül való, mégis annyira tetszik. A gyöngyvirágot kiérzem, és valami olyan gyümis illatot, ami a vidámságot, a napsütést, az élet szép oldalát juttatja eszembe. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kis semmilyen üvegben ilyen szuper illat rejtőzik! :-D

Oriflame Possess The Secret EDP

Oriflame Possess The Secret EDP
2019. október 2.

Mintaként szaglásztam meg és megtetszett. Az almát jól kiérezni belőle, szeretem, ha egy parfüm gyümölcsös, de mégsem ragadósan édeskés. Amolyan gyümis-fás, nőies illat. 4-5 óra tartóssága miatt kap 4 csillagot, ha meglátom kedvező áron, beszerzek belőle.

Oriflame My Destiny EDP

Oriflame My Destiny EDP
2019. október 2.

Vakvásárlás során szereztem be és kellemesen csalódtam. Kevésbé édeskés, gyümölcsös, de mégis növényi illat. Ahogy telik az idő, kicsit púderes, szappanos melegségre vált. A tartóssága miatt nem kap 5 csillagot, 4-5 óra és elillan.

Oriflame Magnetista EDP

Oriflame Magnetista EDP
2019. október 2.

Mintaként teszteltem, és tetszett. Fűszeres, gyümölcsös, mégsem fojtogató. Szerencsére nem annyira édes, kifejezetten nőies, meleg illat. Tartóssága lehetne erősebb, 4 óra és alig érezni...

Avon Rare Gold

Avon Rare Gold
2019. október 2.

Egyik katalógus lapján találkoztam vele, és rögtön beugrott, hogy ez olyan retró illat, anyukák és nagymamák örök kedvence. Tiniken el sem tudom képzelni, ahhoz túl tömény. Lehet, hogy évek múlva tetszik majd, de most semmi sem fogott meg benne.

Avon Far Away Glamour

Avon Far Away Glamour
2019. október 2.

Nekem Crystal Noir beütése van, legalábbis ezt éreztem ki belőle. Mintha egy fapados koppintása volna. Ami persze nem rossz, mert az eredeti nagyon is tetszik, de a nyomába sem érhet.