Lacurvaes

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. május 26.

Ez az első micellás víz, amit használtam, akciósan vettem a dm-ben hirtelen felindulásból. A sminket szépen eltávolítja. Pozitívum, hogy a vizálló szempillaspirálomat a testápolóhoz képest könnyebben leszedi, persze nem maradéktalanul. Viszont a szememet elkezdte csípni. Nem rossz a termék, de nem kell csodát várni tőle.

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal

Kallos Caviar Revitalizáló Hajpakolás Kaviár Kivonattal
2016. május 26.

Jelenleg ezt használom és teljesen jó. Általában meg vagyok elégedve a kallosos hajpakolásokkal, mert nagyon jó árban vannak. Egyenlőre még feltérképezésben vagyok a termékeket illetően van még pár, amit még nem próbáltam ki. Mindenkinek ajánlom!:)))

Kallos Kjmn Multivitamin Energizáló Hajpakolás Ginzeng Kivonattal és Avokádó Olajjal

2016. május 26.

Nagyon finom gyümölcsös illata van és több napig érzem a hajamon. Szépen ápol meg vagyok elégedve vele. Nem nehezíti el a hajam, olyan kis könnyű. :)

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel

Kallos Banán Hajerősítő Pakolás Multivitamin Komplex-szel
2016. május 26.

Összeségében elgédett vagyok a kallos hajpakolásokkal. Finom az illatuk és ár-értékarányban is verhetlenek. A banános volt az első ilyen pakolás, ápolta a hajam meg voltam elégedve. A hajon maga az illat kb egy napig marad meg, mondjuk nem bántam, mert a végére már sok volt.

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő

Treacle Moon My Coconut Island Hab- és Tusfürdő
2016. május 26.

Imádom a kókuszt és ezért beleszerelmesedtem az illatába. Tetszik a bőröm miután megfürdök vele. Az az egy hátránya, hogy utána nem érződik a finom kókuszos illat. :(

Baba Gabona Testápoló

Baba Gabona Testápoló
2016. május 26.

Szeretem. Egy átlagos testápoló mindennapi használatra. Az illatát nagyon szeretem és szépen ápolja a bőröm. Igaz, volt már jobb testápolóm is, de az sokkal drágább volt. Ebben a kategóriában megállja a helyét. :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2016. május 26.

Az egyik ismerősömtől kaptam ajándékba. A kedvenc kozmetikumom!!! Elég vastagok az ajkaim és ezért sokszor kenem, rengeteg terméket kipróbáltam már, de ez az abszolút győztes. Nem bírnék létezni nélküle. Finom illat, íz és pihepuha ajkak. Imádom.

Nu Skin Clear Action Tonik

Nu Skin Clear Action Tonik
2016. május 26.

Volt egy időszak amikor borzasztóan kipattogott a bőröm, nagyon csúnya volt. Utólag ezt már a stressznek tudom be. Megvettem az egesz clear action termékcsaládot és szépen helyrehozta az arcomat. Mivel akkor már nem idegeskedtem lehet a nyuginak is betudható, de ez is nagyon sokat segített. :)

Nu Skin Moisture Restore Day SPF15

Nu Skin Moisture Restore Day SPF15
2016. május 26.

Nekem tetszett, matt lett tőle a bőröm. Néha alapozóval kevertem össze és úgy is nagyon jó volt. De szerintem drága.

Nu Skin Sunright Lip Balm SPF15

Nu Skin Sunright Lip Balm SPF15
2016. május 26.

Nekem nagyon tetszik ez az ajakbalzsam. Teljesen semleges az illata, ha felkenem nem látszik, hogy van az ajkamon valami. Jól hidratál és nem érzem azt az idegesítő zsíros érzést. Egyedül az eos produkált még ilyen hatást.