laczayzita

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal

HiClean Antibakteriális Kézfertőtlenítő Vegyes Gyümölcs Illattal
2019. május 23.

A terngeri illatosnál finomabb az illata, amit így igazán kedvelek! A kis golyók tényleg tisztává teszik kezem!

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2019. május 23.

2 hónapja vásároltam meg a terméket.
Akkor már egy ideje (1-2 hete) kijöttek az ekcémám száraz-piros jelei, de nem volt időm elmenni a bőrgyógyászhoz, hogy megint felírjon egy csodakrémet, viszont a sima/zsíros popsikrémektől sem múlt el a viszkető érzés és a csuklóm gyorsan nagyon csúnya lett. A patikában ajánlották végül ezt a krémet, és bár az ára elsőre kicsit megijesztett, gondoltam kipróbálom. A krém lassan (receptre kapható krémekhez képest) de biztosan megadta a hatást amiben reménykedtem. Legközelebb is meg fogom vásárolni!

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2019. május 23.

Magamon használom a terméket hiszen nagyon jó a száraz, irritált börre, sebekre... gyorsan beszívódik és nem marad zsíros a böröm. Mindig van itthon egy csomag.

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta

Baba Frissítő Tusfürdő Zöldcitrom és Menta
2019. május 23.

Ha reggel hajnalban kell kellnem, ez az egyetlen dolog ami fel tud vidítani! IMÁDOM!!! Nagyon jó illata van és sokáig érzem magamon fürdés után is a menta illatát!

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On
2019. május 23.

Egyszerűen imádom az illatát! Először anyukámnál láttam majd én is vásároltam egyet, azóta is majdnem mindig ezt vásárolom.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Tusfürdő
2019. május 23.

Imádom az illatát! Ha használom utána az egész fürdőben érezni az illatát! :)

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2019. május 23.

Egyszerűen imádom ezt a dezodort! Nagyon jó illata van és a hatása sem okoz csalódást!

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2019. május 23.

Ez a kedvenc Head&Shoulder termékem, egyszerűen imádom az illatát! Hajmosás után még napokig érezem és soha sem korpás a hajam, bár sajnos nem hat a hajam gyors zsírosodása ellen.

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam

Nivea Hairmilk Fény Hajbalzsam
2019. május 23.

A balzsamot nagyon kedveltem. Állaga kellemes, kicsit csillog igazán puhává teszi hajamat. Az egyetlen kevésbé pozitív élményem a sampon és a balzsam illata, szerencsére szárítás után már nincsen meg erős illata. Örülök hogy kipróbáltam!