ladel

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2018. június 5.

Régen használtam. Rommá szárította a bőröm, de a problémán nem segített. Azért kap két csillagot, mert szerettem a gyógynövényes illatát. :D

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2018. június 5.

Használtam ezt a terméket régen és szerettem, tartós eredményt ad. Amiért lecseréltem emlékeim szerint, hogy az applikátor szálai kicsit hosszabbak, mint amivel én kényelmesen tudok dolgozni. Most is liquid szemhélytusok van (meg tégelyes), de annak az applikátora szivacsos, ami nekem jobban beválik.

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk

Szeretem ezt a lakkot, de az egy nagy kamu, hogy 45 másodperc alatt szárad. :D

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2018. május 29.

Sajnos nem tartósak. Régen azt hittem, hogy spórolok vele, ha ezt az olcsó terméket veszem. Utólag nem is értem, hogy volt türelmem naponta javítgatni (nem is kis hibákat). Ettől sokkal jobb lakkok vannak még az 500Ft körüli árkategóriában is. Most jellemzően Astor lakkot használok, 1500Ft körül szoktam venni, azzal meg vagyok elégedve.

Roberto Verino Gold Bouquet

Roberto Verino Gold Bouquet
2018. május 29.

Nőies, kedvemre való illat, most 50%-os akció van rá a Müllerben (Europeumban láttam). Felfújtam a csuklómra próbaképp, a teszten viszont elvérzett, 2 óra múlva már alig éreztem az illatát.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. május 28.

Neutrogena kézkrémre kerestem olcsóbb alternatívát és ezt találtam. Valóban hasonló, de azért nem üti meg azt a szintet, kicsit ragacsos érzetet ad. Ár érték arányban viszont szerintem ez elfogadható (kb harmadába kerül ez a krém).

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine

Neutrogena Hand Creme Perfume Free Limited Edition By Darling Clementine
2018. május 28.

Ez volt az első olyan kézkrém, amit szívesen használtam, mert hatékonynak bizonyult a télen nagyon száraz kezeimre.

Isana Q10 Kézkrém

Isana Q10 Kézkrém
2018. május 28.

Egynek elmegy, nagyon olcsón vettem akcióban, talán 200Ft volt. Lassan fogy, pedig nem igazán szeretem az illatát és igazából az állagát se. Utóbbi az én bajom, ez egy lotion állagú kézkrém, nekem jobban beváltak a sűrűbb állagúak, pl. Neutrogena.

Revolution Tan Orange Power

Revolution Tan Orange Power
2018. május 27.

Nem szerettem, macerás a felvilete, össze-vissza spriccel mindenhova. Az egész padló tiszta csúszós lett a szoliban. Azért vettem, mert nem volt más a boltban, de máskor biztosan nem veszek ilyet.

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2018. május 26.

Nem értem miért csak férfi illattal gyártják... Igazából azt sem, hogy miért kell illatos legyen, de ha már, akkor lehetne női változat is. Hatásos termék, kellemes bizsergető érzéssel jár a használata a fejbőrön.