ladybird80

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2018. szeptember 18.

MAC sminkoktatason probaltam ki, utana rogton haza is vandorolt velem egy. Szep, sot szinte ragyogo bort varazsol, bar kombinalt bornel, mint az enyem, arra valoban oda kell figyelni, hogy egy mattito porral fixaljuk. Az alapozokat nehezen birom, mindig ugy erzem, hogy fullad a borom, de ez eddig bevalt. :)

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2016. július 29.

A paletta golden verziojat sikerult beszerezni par hete, csodaszep, selymes fenyu es pigmentalt szinek,nagyon jol kombinalhato nappali es esti sminknek is.
A sima nude verzio is hazajott velem - hiaba van par nude palettam mar, ennek nem birtam ellenallni, es nagyon jol hasznalhatoak a szinei. Az egyik kedvencem lesz, azt hiszem. :)

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2016. április 2.

Vegre sikerult hozzajutnom tobb Envy ruzshoz is, ahogy tobben is irtak elottem, a Dynamic tenyleg csodaszep szajszin, de amin megdobbentem, hogy a Fierce is milyen gyonyoru. Nem igazan hordok piros ruzsokat, igy tartottam attol, hogy nagyon sok lesz felteve, es kisse vampirra fogok hajazni vele, de harmonikusan es nagyon noiesen nez ki. 😀 Ecsettel pedig szabalyozhato a szinmelyseg, ha megis soknak talalnam nappalra. A tartossagaval kapcsolatban vegyes erzelmeim vannak, eleg sokat birnak, de 6 orat tutira nem, igaz, eddig csak magaban viseltem, nem alapoztam ala. Tovabbi teszteles folyamatban! 😀😇

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2015. október 4.

Sikerült a tavalyi Glamour napokon beszerzni a készletet és azóta csak nő a SH géllakk-gyűjteményem...egyetlen bánatom, hogy viszonylag kevés szín van, de a meglévőek szuper tartósak és szebben mutatnak, mint amikor a manikűröshöz jártam. Nekem is elég gyorsan nő a körmöm, így sokkal költséghatékonyabb otthon lakkozni, pikk-pakk megvan és sokáig kitart. Egy időben ismét próbáltam a sima lakkokat (kaptam párat ajándékba, és hajtott a kíváncsiság :)), de a géllakkoknak a nyomába sem értek.Egy jótanács: nem érdemes a saját márkás méregdrága leoldóját megvenni, bármilyen acetonos körömlakklemosó megteszi, ha bebugyolálva rajtahagyjuk 10-15 percig a körmön.

Sally Hansen Salon Gel Polish

Sally Hansen Salon Gel Polish
2015. október 4.

A szett beszerzése után teljesen beleszerettem a SH géllakkokba, pikk-pakk megvan egy lakkozás és szépen, egyenletesen lehet dolgozni a lakkokal. Egyedüli kivétel a plum's in the word sz. lakk, annak az állaga is eléggé más, mint a többi, sokkal folyósabb és nehézkesebb a használata. De a többi eddig próbált lakk csllagos ötös! :)

Vichy Ideal Soleil Barnulást Segítő Hidratáló Gél-Fluid SPF30

Vichy Ideal Soleil Barnulást Segítő Hidratáló Gél-Fluid SPF30
2015. július 19.

Mintát kaptam belőle kipróbálásra, még szerencse, hogy nem vettem meg egy teljes méretet, mert nem városi használatra való. Amíg a Vichy dry touch fényvédője mellett tényleg nem fénylettem, addig ettől sajnos diszkógömbként ragyogok, főleg a mostani 40 fokokban.Túlzott barnító hatást sem vettem észre, úgyhogy részemről ez kilőve.

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2015. május 11.

Amíg nem próbáltam, addig én is azt hittem, hogy a szemöldökporokkal tökéletes hatást lehet elérni - nos, ez ha lehet, még jobban mutat. :) Meglepően könnyű használni, néhány komment kapcsán azt hittem, nehezebb lesz, de ha keveset viszek fel egyszerre, akkor könnyű szépen eldolgozni és nagyon természetes hatást kelt. A Soft brown árnyalatot rendeltem, szőkésbarna hajhoz (némi természetes vöröses pigmenttel) pont ideális. Napközben tartós, sportolás közben még nem teszteltem, de hamarosan az is következik. :)

Eveline Argán&Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam+Bőrradír

Eveline Argán&Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam+Bőrradír
2015. február 28.

Kicsit félve vettem meg, mert nekem általában elég érzékeny a bőröm, de ezt teljesen jól bírta.
Nem használom napi szinten, de amikor igen, akkor sokkal hidratáltabbnak érzem a bőrömet, és nem szükséges a külön testápoló.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2015. február 15.

Nálam most a Harmony az etalon, ez egy tipikus "sculpture"-szín, remekül lehet vele játszani és az erősebb arcvonásokat lágyítani.

MAC Mineralize Blush

MAC Mineralize Blush
2015. február 15.

Tegnap elcsábultam egy mineralize pirosítóra, a Warm soul elnevezésűre. Gyönyőrű, barackos, mindenhez-jó szín, enyhén csillogós finish, instant szerelem. :)