LadyPinkSugar

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. június 30.
Bőrprobléma: -

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. november 24.

Az árát teljesen megéri, volt ennél 4x drágább szempillaspirálom is ami nem hozta a beígért hatást. Könnyű használni, nem pereg le a nap közepén, könnyű lemosni és ami a legfontosabb, hogy az én kis rövid és szögegyenes pilláimból is képes hosszabb és dúsabb pillákat varázsolni. Biztosan újra fogom vásárolni!

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. október 7.

Travel size méretben vettem meg és örülök neki mert így hamarabb elfogy. Szerintem borzalmas termék, nem dúsít, nem göndörít...nem fogom újra venni.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. szeptember 10.

Nekem nagyon bejött! Az ára kicsit húzós ahhoz képest, hogy 100ml a kiszerelése de csodákra képes ez a termék. Amit ígér azt hozza, fényessé, puhává és kezelhetővé varázsolja a sérült hajat. Gondolkozom a No. 6 beszerzésén is :)

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15

Bobbi Brown Skin Long-Wear Weightless Foundation SPF15
2019. május 28.

A legborzalmasabb alapozó amit valaha használtam. Az illata nekem bejött, kellemes a levendula. Teljes fedést ígér viszont szerintem a közepeset sem éri el. Nekem zsíros a bőröm és nagyon hamar átfénylik és zsíros lesz tőle. Szerintem nem egy könnyed alapozó, sőt nehéznek érzem. Az ecset amivel felviszem 2 használat után már tocsog az alapozótól ami más terméktől max 10 nap után tocsogott. Iszonyat könnyen és hamar lekopik, kifújtam egyszer az orrom és már semmi se maradt a bőrömön...Talán száraz bőrre jó lehet de zsírosra abszolút nem ajánlanám.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. április 27.

Erről a termékről nem tudok elég dícséretet írni. Tökéletes ! Én a szemem alá, az arccsont , az orr kiemelését használom, valamint a szemöldököm alá és a szemhéjamra. Nem használok primert, tehát nekem ez a termék kontúr és korrektor egyben. Erre szoktam utána rávinni a púder termékeket (szemre szemhéjpuder, arcra Chanel púder ). 12+ óra után sem ül meg sehol egyik termék sem. Bonyolultabb look esetén is a helyén marad a glitter, vagy tart a cut crease. Már a második tégelyt végzem kis, és tartok itthon mindig +1 -et. Nagyon rosszul érintene, ha kivonnák a forgalomból vagy megváltoztatnák a mostani formulát.

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
2019. április 27.

Ha lehetne, akkor 0 csillagot adnék rá. Kettőt vettem belőle - egyet barátnőmnek, egyet magamnak. Alig jön belőle festék, inkább szürke , mint sem fekete nyomot hagy. Hol kevesebb, hol több anyag jön belőle. Aki profi a tushasználatban , az valószínűleg el tudja használni ,de szerintem én maradok a liquid liner használatánál.

H&M Szemöldökzselé

H&M Szemöldökzselé
2018. december 18.

Én imádom, reggel felkenem és estig ugyanúgy marad a szemöldököm. Ruhapróbákat is túlélte és nem mozdultak el a szálak. Ha elfgogy biztos, hogy újra veszem.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2018. december 13.

Sajnos nagyon zsírosodó bőröm van, kb alapozó felkenése után 1 óra elteltével már egy zsírgombóc vagyok. Nekem ez az alapozó abszolut nem jött be. Talán a benne lévő talc miatt, mivel ez szárított és erre még több olaj termeléssel reagált a bőröm. A fedése közepes viszont nagyon szépen mutat. Felkenése nehézkes mert pár másodperc alatt megszárad a bőrön, tehát extra gyorsan kell dolgozni vele. Állaga nekem nagyon bejött, könnyed és légies hatást ad, abszolút nem egy nehéz alapozó. Sajnos a zsírosító hatása miatt nem veszem újra.

Catrice Ajak Alapozó Ceruza

Catrice Ajak Alapozó Ceruza
2018. július 27.

Szeretem. Viszonylag egyenletesen kopik, tehát evés után sem néz ki nevetségesen, csak igazítani kell. Ár -érték arány miatt csillagos ötös.

Dado Sens DeoSensitive 24 Órás Test Spray

Dado Sens DeoSensitive 24 Órás Test Spray
2018. július 7.

Imádom ezt a termeket! Régóta kerestem már egy olyan dezodot, ami minőségi alapanyagokból készül és 100%-osan megbízható télen és nyáron egyaránt. Ez egy drágább termek, de akinek szempont hogy a dezodora mind hatékony és borbarát legyen, annak csak ezt tudom ajánlani. Végre nem kell többet más dezodorral kísérleteznem :)