LadySayuri

Regisztráció dátuma: 2018. január 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 13.
Bőrprobléma: -

183 Days by Trend It Up Matcha Matte Base

183 Days by Trend It Up Matcha Matte Base
2019. február 21.

A német DM oldalon láttam meg először, minden alkalommal árgus szemekkel figyeltem az itthoni üzletekben és VÉGRE, tegnap meg tudtam venni. Könnyű, krémes állaga van ennek a smink alapnak. Photoshop hatást senki ne várjon tőle, de szépen kb felére csökkenti a kitágult pórusok látványát, jól sminkelhető egységes bőrfelszínt alkot. Először éjszakára próbáltam ki, önmagában, esti sminklemosást követően, hogy lássam mennyire fényesedik ki a bőröm a krém alatt éjszaka, de semmi ilyet nem tapasztaltam, nincs gyengébb primereknél tapasztalható szilikonos - olajos érzés.

Catrice Eye Foundation Waterproof Eyeshadow Primer

Catrice Eye Foundation Waterproof Eyeshadow Primer
2019. február 21.

Az aplikátor hasznos, könnyű krémes állaga van, gyorsan szárad, mindennapos használatra tökéletes

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. december 27.

Milyen érzés ezt a folyékony rúzst viselni? Pontosan olyan mint a dobozon látható csábos harapdálós ajkak - kényelmes, dögös, határozott, nem tolakodó de mégis kihangsúlyozza az ajkakat. Szép matt végeredmény, lassan és egyenletesen kopik, abszolút kedvenc!

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2018. december 21.

Olyan világos alapozót kerestem, ami a T zónára és a szem alatti karikákra szép összképet alkot, korrektor nélkül. A legvilágosabb árnyalat tökéletes választás volt, kényelmes használat, tetszik a pumpás adagoló, nem folyós - jól kezelhető krémes állagú alapozó, ami szépen terül a bőrön, nem ül bele a ráncokba.
Soha nem használtam alapozót az egész arcomra, nekem az fullasztó érzés, helyette - apróbb bőrhibákra Vichy Dermablend alapozót használok korrektorként pöttyözve, szépen eldolgozva + T zónára ezt a Maybelline Super Stay alapozót, így szép az eredmény, sminkfixálóval egésznap tartós.

Alverde Retro Chic Make-Up

Alverde Retro Chic Make-Up
2018. december 21.

Borzasztó!
Annak reményében vettem meg (amikor még lehetett kapni), hogy egyesíti a pórusösszehúzó / bőrfelszín tökéletesítő és egy alapozó képességeit - ez a DM-ben, kézfejen próbált teszterrel szépen működött is! T zóna alapozására szántam, de a tubusban nagyon folyós állagú, gyorsan kell vele dolgozni mert szó szerint térképszerűen rászárad a bőrre és lehetetlen egyenletesen eloszlatni.
2x futottam neki, hogy megbarátkozzunk egymással, de feladtam és iktattam a kukába.

Balea Icy Cocos Bodycreme

Balea Icy Cocos Bodycreme
2018. november 23.

Kiárusítás alkalmával vettem meg, ami kókuszos azt muszáj megszagolnom, szeretem az igazi kókusz illatot magamon érezni.Testvaj és krém között van az állaga, könnyen kenhető, gyorsan beissza a bőr, nincs zsíros utóérzet. Szeretem krém <3

Lornamead CD Milde Seife Savon Doux

Lornamead CD Milde Seife Savon Doux
2018. november 12.

Numero uno a szilárd szappanok között!!!
Finom az illata, jól tisztít, jól habzik, de ami miatt abszolút csillagos ötöst érdemel - nem ázik szét (már 4x újravásároltam)!

Ombia Tengeri Szellő Krémszappan

Ombia Tengeri Szellő Krémszappan
2018. november 12.

Megváltozott a csomagolása, de a tartalom maradt. Finom az illata, diszkont áron emlékeim szerint 150 Ft-ért kapható, napi kézmosásra tökéletes, nem szárít. Egyetlen hibája, ami ár - érték arányban abszolút nem róható fel, hogy könnyen elázik, hamar málik szét.

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Mattító Fixáló Spray
2018. november 12.

Nem lettünk barátok. A szórófej pocsék, finoman permeteznie kéne, ehelyett szinte fröcsköl, emiatt több folyadékot fúj, nehezen szárad... A sminket nem fixálja.

Catrice Triangle Artist Contour Stick

Catrice Triangle Artist Contour Stick
2018. november 10.

Szerettem volna egy krémes stick-es kiszerelésű kontúrt kipróbálni, rá esett a választásom. A világosabb árnyalatot választottam, abszolút elegáns, nem hivalkodó a hétköznapi sminkeléshez. Rendkívül krémes állagú, még ismerkedünk egymással, mert a nedves blenderrel eldolgozva könnyen elillan a bőrröl, szárazon szépen eldolgozható.