LadySpyro

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. augusztus 10.

Első körben egy hasznos infó: az ember járjon utána, milyen korpával áll szemben, mert nem mindegy. Nekem zsíros alakult ki sajnos, ezért fordultam ehhez a verzióhoz.
Nincs okom panaszra, első használat után rögtön csökkent a korpa, tartani kell azért min. a 4 hetet, már csak hébe-hóba van de akkor is azért, mert elcsábultam másra, és mert kicsit nehezen tartottam, hogy két naponta mossak hajat.
Teljesen bevált.

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. július 25.

Egyenlőre azt kell mondjam, hogy egy nagy kedvenc lett ez a termék. Nem hagy maga után ragacsos érzést, mintha semmit nem kentem volna oda, könnyed érzése van. Cserébe azonban nincs izzadtságszag se erős illatanyag, tökéletes natúr termék.

Update1: nekem valamiért sötét rózsaszínes-barnás folt keletkezik a hónom aljára tőle. Viszketést vagy égést nem érzek, csak "látványban" ütközik ki az irritáció, és azt se merem kijelenteni, hogy 100% ettől a terméktől van, de ilyet eddig soha nem tapasztaltam. De saját szakállamra kísérletezek vele tovább.

Update2: már lassan a végén járok, eközben eljutott az irritáció odáig, hogy kicsípte a bőröm, fájdalmas vörös foltok lettek a hónom alatt. Visszaálltam más termékre és el is múlt a panasz. Sajnos a kapcsolatunk ezzel véget ért, nekem nem vált be.

Aromax Szérum Karanjaolajjal

Aromax Szérum Karanjaolajjal
2019. július 16.

Nem tudom ki mit vár tőle, ez a szó legszorosabb értelmében egy olaj. Ajándékba küldték az Aromax rendelésemhez (volt egy olyan érzésem, hogy azért, nehezen fogy ezért kétkedve álltam hozzá) így kipróbáltam.
Az állaga akárcsak a sütőolajé, tehát ez nem az a szer amit majd reggel az arcodra pacsmagolsz és jó napot. Ahogy a dobozra is rá van írva ajánlott éjszakára használni, haj esetében pedig hajmosás előtt. Az illata nem az, amit szeretni fogsz, így aztán aki illatfelhőben úszást vár tőle az felejtse el viszont büdösnek egyáltalán nem nevezném.
Én este felkentem az arcomra, hagytam egy kb. órát beszívódni aztán lemostam. Mivel tényleg olajról van szó, ezért a bőr nem fogja teljesen beszívni, én meg nem igazán feküdtem volna rá így a párnámra. Eléggé fulladt alatta a bőröm, de miután lemostam kellemes és puha lett. Majd a hajamra is ki fogom próbálni.
Megelőlegezem rá a csillagokat, mert szerintem korántsem vészes.

Update: kipróbáltam a hajamra is, a végeket kentem be vele jó alaposan majd 1-1,5 óra múlva hajat mostam, nagyon szép puha lett a hajam. Egyre jobban tetszik.

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask

GlamGlow Bubblesheet Oxigenating Deep Cleanse Mask
2019. június 28.

Nekem ez kifejezetten egy "wow" élmény volt. Pixiboxban volt benne, így amint megkaptam másnap ki is próbáltam. Könnyű felhelyezni, tök jól rá is tapad az arcomra, szóval még jönni-menni is tudtam benne, de ahogy beindul rajta/benne a hab, úgy kezd kicsit necces lenni, de nem volt vészes. Én kb 10-15 percig hagytam fent, és számomra meghozta a várt hatást. Friss, üde, selymes arcbőr.
Szívesen újra venném, de egy 6-os csomag 15.000 forintba kerül, szóval majd egyszer..

Kim Kardashian Gold EDP

Kim Kardashian Gold EDP
2019. június 27.

Én ajándékba kaptam ezt a parfümöt (az előző gazdájának nem igazán vált be), és hatalmas kedvencem lett.
Nagyon tömény, egzotikusan fűszeres illat, és amiért óriási öt csillag jár neki, hogy szó szerint EGÉSZ NAP érzem magamon, pedig nem öntöm magamra vödörrel. Szerintem ha nem fürödnék lefekvés előtt, akkor még másnap is érezném az illatát, soha ennyire tartós parfümöt még nem használtam.
A névadója tárcáját nem szívesen tömködöm a pénzemmel, de ha találkozok vele valahol meg fogom venni újra.

Lavera Bio 3In1 Arctisztító, Radír És Maszk Zsíros Bőrre

Lavera Bio 3In1 Arctisztító, Radír És Maszk Zsíros Bőrre
2019. június 21.

Pixiboxból van, viszont újra szeretném vásárolni ha elfogy. A menta kifejezetten kellemes, üdítő, hűsítő érzést ad a bőrömnek, az állaga, illata szintén kedvemre való. Használat után újjá születik az arcbőröm, tartós frissességet kap ennek a radírnak köszönhetően. Néha 1-2 apró pattit kihoz, de ezt betudom annak, hogy "dolgozik", nincs velük bajom.

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2019. június 21.

Nekem abszolút elnyerte a tetszésem, Pixiboxban volt benne ő is, de be is vált. Nagyon enyhe íze van, nem az a tömény mentol mint az átlag fogkrémek, de mégis frissíti a leheletet. Én már az első használatnál láttam, hogy fehérebb lett tőle a fogam valamivel. Maga a fogkrém sötét szürke (majdnem fekete), ami használat közben sokat fakul, és inkább halványszürke lesz belőle. Megtetszett, bevált, újra fogom venni.

Aromax Fit Body Anticellulite Gel

Aromax Fit Body Anticellulite Gel
2019. június 19.

Na ő egy trükkös jószág. Brutális krém, sose volt ilyennel dolgom, de a narancsbőr elleni harcban is jelenleg kezdő vagyok. Na ezt a készítményt kezdőknek nem ajánlom.
Első körben amit fontos róla tudni: annyira intenzív, hogy amint felkeni magára az ember kb. fél perc múlva elkezd dolgozni. A bőr elkezd "felmelegedni" (pont olyan érzés, amikor kellemes távolságra áll az ember a tűztől), ami később akár kicsit agresszívabb érzésbe is átcsaphat. Égetni éget, bár pont nem éri el a kellemetlent. Bőrpírt is tapasztalok, rögtön az első fél-1 perctől kezdve. Az kicsit fura, hogy éjszaka vagy hajnalban is volt rá precedens, hogy felkeltem arra, ahogy épp dolgozik. Mindezért hála a chilipaprikának, amely a húzó név az összetevők listáján.
Ami NAGYON FONTOS: csak a két kézzel kenjük és utána azonnal mossunk kezet, valamint húzzunk egy hosszú szárú nadrágot. Ha ugyanis máshoz hozzá ér a krém mert kézen marad, vagy mert az ember combja ide meg oda tud kerülni...na az HALÁL. A szemembe is bele került egyszer mert óvatlan voltam (nem volt elég alapos a kézmosásom ehhez), és az a jobbik hely volt. Tehát tényleg nagyon körültekintőnek kell lenni. A nyári időszakban a nadrág kérdést úgy oldom meg, hogy lefekvés előtt jóval korábban bekenem magam, nadrág fel, és lefekvéskor váltok rövidre, addigra már nem annyira gyilkos.
Vigyázni kell, ha fenékre keni az ember az ülés kifejezetten fájdalmas érzés, tehát türelemmel kell vele lenni addig az első kb. fél óráig, amíg nagyon dolgozik benne a chili.
És amit cserébe kaptam: szerintem kifejezetten kellemes ez a fahéjas illat, de az is baromi erős. A bőröm eszméletlenül puha lesz tőle, és érzem a feszesítést is. Nyilván az első 1 hétben nem fog csodát tenni, gondolom az első flakon se fog, de én látok halvány eredményt, szóval folytatom.
Ami még nagyon mellette szól az az ára, ennyiért ugyanis általában jóval többért kap az ember cellulitisz elleni készítményeket.
A chilipaprika tehát tényleg baromi gyilkos egy növény. :D

The Body Shop Banános Testvaj (régi)

The Body Shop Banános Testvaj (régi)
2019. június 19.

Atya világ ez valami csoda! A saját tusfürdőjével használom. A bőröm azonnal olyan puha lesz tőle, mintha aznap születtem volna meg... az illata szuper, bár vagy megszokja az orrom vagy hamar elillan. Kellemes, lágy, selymes állag, gyorsan beszívódik, nem ragadok utána. Most elfelejtettem magammal hozni, de annak ellenére, hogy két napja nem használom még mindig vajpuha a bőröm. A felkaromon lévő évek óta problémás pöttyöket is kezdi eltüntetni.
Biztos újra vásárlom, ha még elérhető lesz, vagy ha más nem beraktározok.

aussie Wash + Blow Peach Fusion Szárazsampon

aussie Wash + Blow Peach Fusion Szárazsampon
2019. június 16.

Nem várok csodát az úgynevezett száraz sampontól, nyilván nem fogja azt a hatást elérni, mint egy hajmosás. Én arra használtam, hogy amikor "közeledett a hajmosás ideje" - nálam nyarat leszámítva ez heti 1 alkalom mert egyszerűen többet nem igényel a hajam, akkor előtte 1-2 nappal fújtam rá ebből, hogy legyen ami felfrissíti a hajtöveimet és még jó illatot is ad. Megtette azt, amit elvártam tőle.