ladywonderful

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Copacabana Fátyolmaszk

Balea Copacabana Fátyolmaszk
2020. augusztus 3.

Szörnyen égette a bőrömet, 30 másodpercet volt rajta, de így is piros lett. Nem ajánlom senkinek :(

Stenders Csokoládé-Vanília Szappan

Stenders Csokoládé-Vanília Szappan
2019. augusztus 27.

Pár éve kaptam karácsonyra, nem sokkal később használtam el az arcomra, illetve volt, hogy ezzel is zuhanyoztam. Az illata nagyon kellemes volt, ugyanakkor picit jobban szárított a kelleténél. Valószínűleg nem részesült túl pozitív fogadtatásban, azért nem gyártják már.

Stenders Rózsa Fürdőtej

Stenders Rózsa Fürdőtej
2019. augusztus 27.

Hol is kezdhetném?

Az évek alatt többször vettem ilyen fürdőtejet, de sosem jutott eszembe pontozni, pedig kellett volna! Hihetetlen élmény ezzel fürdőzni, nagyon lágy, tejpor állaga van, valódi rózsaszirmokkal, amik a vízben puhák lesznek (oké, a kádból picit nehéz kiszedni őket fürdés után). Nagyon gyorsan feloldódik, kevés is elég belőle, nekem egy zacsi 4-5 alkalomra elég szokott lenni.Relatíve kifejezetten jó ára van, és az egész fürdőszobát elárasztó rózsaillat bőven meg is éri azt :)

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Arctisztító Zselé
2019. június 3.

Amióta csak megszüntették a régi verziót, ezt használom (kb 2 éve). Azóta nincs szükségem micellás lemosóra, vagy bármi másra.

Nagyon kevés is elég belőle, így rendkívül sokáig elég. Nem habzik, de ettől függetlenül teszi a dolgát, és így is könnyű eloszlatni. Kellemes, visszafogott illata van.

Amit talán érdemes kiemelni, hogy az erősen az archoz/szemhez "ragaszkodó" vízálló sminkkel rendesen meggyűlik a baja, így a tartósabb sminkek eltávolításához messze nem elegendő, de szerintem ezt csak egy arclemosótól senki nem is várja el :)

Amihez én használom, ahhoz megérdemli az 5*-ot.

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé
2019. május 30.

Ajándékba kaptam, és alapból sosem szoktam lábápolókra költeni, de gondoltam ezt elhasználom. Nagyon kellemesen hűsíti a lábamat a nap végén, még azt a problémát is megoldja, ha esetleg melegem van a lakásban.

Egyik nap elfeküdtem a nyakamat reggelre, és nincs itthon se Sport krémünk, sem pedig lóbalzsam, így gondoltam teszek egy próbát, és megmasszírozom ezzel. Nem mondom, hihetetlenül jól esett, illetve néha már-már égetett a mentol miatt, de egyértelműen javított a fájdalmon.

Adok neki 5*-ot az univerzális felhasználhatósága miatt ;)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2019. május 30.

Most fogyott el az első flakon (kb 2 hónapig bírta heti 2 alkalmas használat mellett), úgyhogy ideje véleményt formálnom :)

Nagyon erőteljes frissen vágott fű, széna és csalán illata van, abszolút természetesnek hat és két nap múlva már érezni sem lehet. Én úgy használom, hogy Andrea cseppeket keverek bele, így azért jóval kevésbé hullik a hajam és egy kicsit gyorsabban is nő (bár ez korábbi megfigyeléseim alapján főleg a cseppeknek tudható be).

Nem szárít, vagy zsírosít, így vettem még egy flakonnal, amíg nem jön egy újabb vagy jobb sampon, ami miatt váltanék. 4 csillagot simán megérdemel szerintem.

Regulat Beauty Skin Energy Mousse

Regulat Beauty Skin Energy Mousse
(!)

UPDATE: Csak egy apróságot tennék hozzá az alább írt véleményemhez. Jó pár hete sikerült megégetnem a csuklómat egy forró tepsivel. Az azonnali hideg vizes öblítésnek köszönhető csak, hogy nem hólyagosodott fel, viszont nagyon piros volt, nedvedzett a bőrfelszín és szörnyen fájt is. Gondoltam egyet, és még aznap lefekvés előtt bekentem vékonyan ezzel a habbal. Reggelre nem hogy nem fájt már, de elkezdett nagyon szépen hegesedni az égésnyom, megspórolva a további szenvedést. Egyszer kentem még be vele, és nagyon gyorsan meg is gyógyult.

Én is tesztelés céljából kaptam belőle egy példányt, amiért ezúton is szeretnék köszönetet mondani. :)
Nos, a terméket kézbe véve nem vártam sok csodát, egy egyszerű gyógyszertári kencének tűnik, a weboldalukat felkeresve megmaradt ugyanez az érzés.
Aztán elkezdtem használni (több, mint egy hónapja, és a 75ml-es kiszerelés még mindig tart úgy, hogy néha anyukám is csen belőle). Először csak éjszakára vittem fel, miután reggel nem hittem a szememnek. Nyilván a 23 éves bőrömön nagyon nincs mit kisimítani, de ha lenne, semmi akadálya nem lenne ezt a habot használva. Teljesen egységessé tette a bőrfelszínt és magát az arcom színét az egy hónap alatt, illetve néhány nap kihagyás után sem törlődik el ez a hatás, tehát rendkívül tartósnak mondható. Anyukám bőrén is rengeteget javít, sokkal simább és selymesebb a bőre, a kisebb hegeket és gyönyörűen elhalványítja, és a közepesen száraz bőrt is szépen rendbe teszi. Erősen gondolkozunk rajta, hogy megvesszük a terméket, ha ez elfogy. :)

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával

Oriflame Love Nature Stiftes Pattanáskezelő Korrektor Teafával
2019. március 7.

Véletlenül láttam meg most itt a KM-en a képét, rengeteg emléket hozott élő :)
Régen sokat használtam, amikor még pattanásos volt a bőröm, a zöld része kifejezetten tartós volt, imádtam. A concealer részét csak úgy ímmel-ámmal használgattam, de az is egész jó volt.

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Arany Tea Hab- és Tusfürdő
2018. december 30.

Ha a karácsonyi sütik és italok fűszeres, melengető illatát tusfürdőbe lehetne zárni, szerintem ez lenne az :)
Nagyon kellemes, minőségileg pedig ugyanolyan jó, mint a többi termékük.

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló

Yves Rocher Piros Alma Ajakápoló
2018. december 30.

Nagyon tetszett a kis csomagolása, plusz a termékcsalád többi tagjából már sejteni lehetett, hogy ennek is szuperédes illata van. Ugyanolyan jól hidratál, mint a többi YR ajakápoló, krémes a textúrája és mennyei az illata/íze.