laguna

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

IsaDora Eyeshadow Quartet

IsaDora Eyeshadow Quartet
2013. október 16.

65 khaki bronze színű van meg, a három barna miatt vettem meg, a zöldes szín számomra teljesen használhatatlan. a barnákat szeretem, de nem a kedvenceim.

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder
2013. október 16.

nekem az e3 árnyalatú van meg, és szeretem a színeit, bár sajnálom, hogy nincs benne matt árnyalat. viszont jól illenek egymáshoz az árnyalatok, össze lehet őket dolgozni, és az ecset is egész jó, amit adnak hozzá.

Oriflame Beauty Colour Pro Szemhéjárnyaló Trió

Oriflame Beauty Colour Pro Szemhéjárnyaló Trió
2013. október 16.

nekem egy smoky brown nevű van, amiben egy barna, egy fekete és egy bézses árnyalat van. a két sötét szín teljesen matt, ami azért jó mert a barnával még a szemöldököm is meg tudom csinálni, bár másnak lehet, hogy ehhez túl sötét lenne. elég erős a pigmentációjuk is, és jól el lehet őket dolgozni. a legjobb nude kombináció. az ecsetek viszont nem jöttek be, bár viccesen el vannak dugva :)

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Málnás-Csokis Süti

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam - Málnás-Csokis Süti
2013. október 16.

nagyon szerettem az illatát, és eleinte rendesen be is szívódott, de a vége felé, a tubus kb egyharmada már valahogy más textúra volt, nem szívódott be rendesen, csak fehér réteget képzett a kezemen és negyed óráig kellett kenegetnem, hogy valamennyire eltűnjön.

Isadora Anti-Shine Mattifying Powder SPF15

Isadora Anti-Shine Mattifying Powder SPF15
2013. október 16.

jó volt és matt, de semmi különös, ezért a -1 pont :)

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó
2013. október 16.

nem rossz alapozó, kettőt is elhasználtam belőle, kellemes volt az arcomon, nem volt tőle semmi problémám. mivel alapvetően száraz a bőröm, nem volt érdekes, hogy mennyire mattít. viszont az az egy problémám volt vele, hogy hiába van sok árnyalata, valahogy sose sikerült megtalálnom azt, ami tökéletes lenne nekem, a 7-es túl világos volt, a 9-es tól sötét, szerintem valahol a kettő között lenne a színem, de a 8-as meg túl sárgás.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2013. október 16.

eléggé kettős a véleményem erről az alapozóról... elsőre túl világos lett a szín [203], de szerencsére el tudtam cserélni egy barátnőmmel, a 303 true nude pont tökéletes. a fedése tökéletes és szép lesz tőle az arcom, szerintem nem zavaró a csillogása. viszont nem tetszik az állaga, nagyon sűrű és olyan, mintha teljesen megfojtaná a bőrömet, és nem tudom biztosra állítani, hogy pattanásos leszek tőle, mert igazából csak egy-egy kisebb mitesszert láttam utána, de ennek ellenére nem merem minden nap használni, csak alkalmanként.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. október 16.

nagyon nem tetszett... szerintem furcsa a szaga, ráadásul viszketett, kipirosodott, kiszáradt tőle a bőröm. velem nincs jóban.

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2013. október 16.

nagyon szeretem ezt a bb krémet, nyáron gyakorlatilag végig csak ezt használtam alapozó helyett. kicsit furcsa az állaga, mikor az ember kinyomja, de arcon nem furcsa érzés, a fedése bb krémhez képest elég jó, és jól illeszkedik a színe a bőrömhöz. ráadásul nem ragadt bele a száraz foltokba az arcomon, és nem is irritálta a száraz, érzékeny bőrömet.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2013. október 16.

számomra ez a legjobb tus, amit valaha használtam. jó a hegye, nagyon pontosan lehet vele festeni, erős a színe és tartós. az egyetlen bajom vele, hogy egy idő után elfogy az elejéből a festék, miközben még van benne egy csomó, ilyenkor rázogatni szoktam, és néhány ruhát már összefoltozott, de ez az én bénaságom inkább, mint a termék hibája. bár hogy a bezárt kupakon keresztül hogy jött ki a festék, máig nem értem :D