laker88

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Pure Effect All-In-1 Egylépéses Mélytisztító

Nivea Pure Effect All-In-1 Egylépéses Mélytisztító
2012. október 1.

Nekem bevált ez az arctisztító, de egy idő után úgy éreztem mintha már megszokta volna az arcom és már nem fejtette ki olyan intenzíven a hatását, de ettől függetlenül ajánlom, mert nagyon jól radíroz, tisztít és hidratál.

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó

Nivea Visage Double Effect Vízálló Szemfestéklemosó
2012. október 1.

Nekem túl olajos ez a lemosó...ugyan leviszi a sminket, de többet nem érdemes várni Tőle..nekem nagy csalódás

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej

Nivea Pure & Natural Arctisztító Tej
2012. október 1.

Nagyon szerettem ezt az arctisztítót..nagyon szépen megtisztította a bőrömet a sminktől, használat után pedig nagyon bársonyosnak éreztem az arcom, valamint kevesebb pattanásom volt, amikor ezt használtam.

Clinique Fresh Bloom Blusher

Clinique Fresh Bloom Blusher
2012. október 1.

Imádtam ezt a pirosítót, amíg le nem ejtettem....a szívem majdnem összetört a púderrel együtt...de ezért nem vonok le pontot, mert tényleg gyönyörű!

L`Oréal Kohl Minerals Szemceruza

L`Oréal Kohl Minerals Szemceruza
2012. október 1.

Én szerettem ezt a púdert, jól pigmentál, sokáig a helyén marad és nagyon szép színekben kapható!Nem bántam meg a megvásárlását

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2012. október 1.

Én teljesen oda meg vissza vagyok ettől a szemhéjfestéktől....mindig nézegetem a szebbnél-szebb árnyalatokat az üzletben és be is szereztem egy rózsaszínt, de már kinéztem magamnak a kéket....

L’Oreal Star Secrets Quad Pro Szemhéjpúder

L’Oreal Star Secrets Quad Pro Szemhéjpúder
2012. október 1.

Nagyon szép szemhéjfesték, nekem a barna változat van meg. Talán én egy picit többet vártam Tőle, nekem pár óra után pereg a szememről, de ettől függetlenül megadom az 5*-ot, mert valóban gyönyörű!

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2012. október 1.

Gyönyörűen fedő, erősen pigmentált, nagyon tartós szemhéjfesték. Nekem az arany szín van meg, inkább alkalmi sminkhez ajánlanám, de tervezem, hogy beszerzek belőle valamilyen "hétköznapibb" színt is.:)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2012. október 1.

Valóban nagyon szép színekben kapható és én is az itteni vélemények hatására vettem ilyet, DE nekem két réteggel már másnap kopott..fedőlakkal ugyan még nem próbáltam, remélem úgy tovább fogja bírni. Egyenlőre nekem ez 3*-t ér, mert vannak olyan lakkok, amiknek hasonló az árkategóriája, de tudásban jobbak.

Alverde Mademoiselle Arcpirosító

Alverde Mademoiselle Arcpirosító
2012. október 1.

Pár hete kaptam el az utolsó darabot a DM-ben, ami Rosé névre hallgat...hát ez tényleg egy csodás pirosító nagyon baráti áron...nagyon sajnálom, hogy Limitált kiadású, mert biztos vennék még belőle...