lalabel

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2020. március 18.

Kezdem a pozitívumokkal. Nagyon kellemes illatú, jól tisztít, kevés is elég belőle. Engem nem zavart, hogy könnyű bevonatot képez az arcomon (ez az érzés egyébként is hamar elmúlik).

Hosszú hónapokig rajongtam érte, újra is vásároltam az első flakon után, de sajnos az utóbbi időben rá kellett jönnöm, hogy ez a termék okozza az orcáimon megjelenő száraz, pirosas foltokat. Nagyon szárítja, néha csípi is a bőrömet, és ezen a hidratáló krém sem mindig segít.

Kicsit kétségbeestem, mert úgy éreztem, végre megtaláltam az igazit (és egyébként is szeretem a Magister termékeit). Sajnos mégsem ő lesz a befutó, de kevésbé érzékeny bőrre jó választás lehet.

Egy megjegyzés a csomagolással kapcsolatban: engem is zavar, hogy nem jár zól a kupak. Magammal vinni sehova nem tudom, otthoni használatra működik csak a nagyobb kiszerelés.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. december 30.

Én még a flakonos változatot vettem meg.

Nekem ez most nem jött be... A hasonló illatú szappant szeretem, ezért reméltem, hogy a tusfürdőt is fogom. De ilyen töménységben ez az illat émelyítő, idegesítő, egyáltalán nem esik jól vele mosakodni. Ráadásul sajnos szárítja a bőrömet, pedig a márka sheavajas tusfürdője kifejezetten jót tett neki. Nem fogom elhasználni.

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó

Magister Products Mandulatej Arc- és Sminklemosó
2019. december 30.

Azt hittem, nem fogom szeretni, mert a tejállagú arclemosókkal általában nem vagyok kibékülve. Mégis tettem vele egy próbát, mert a téli hidegben kiszáradt arcbőrömre szerettem volna egy kis extra krémességet a megszokott micellás víz-jellegű tisztítóim helyett. Bejöttek a számításaim! Nyáron talán túl sok lenne, de ilyenkor kész áldás, segít puhává varázsolni az arcomat, és a sminkemet is szépen leszedi (pedig a szempillaspirálommal sok lemosó nem tud megküzdeni). Az illata nagyon mandulás, édeskés, szerintem kellemes. Nyárra maradok a márka Kókuszvizénél, de jövő télen valószínűleg újraveszem ezt a lemosót.

Magister Products Passionplay Krémdeó

Magister Products Passionplay Krémdeó
2019. szeptember 25.

Egy hete használom, és nagyon elégedett vagyok. Egy ideje kísérletezem mindenféle natúr dezodorokkal, de eddig sajnos egyik sem volt elég hatásos. Ebből is csak a 15 ml-set vettem meg próbaként, mert már nem igazán bíztam benne. De egyelőre nagyon bejön! Hosszabb napok végén sem érzek semmit. Az illata nagyon enyhe, felkenve szinte teljesen semleges.

Kicsit sűrűbb az állaga, mint a megszokott tégelyes krémdezodoroknak, de könnyen eloszlatható, és nagyon kevés is elég belőle. Az ára borsos, igen (15 ml került 990 forintba)... De bízom benne, hogy ez a kicsi kiszerelés is elég lesz egy-két hónapig. Ha addig nem ér csalódás, szerintem beruházok egy teljes méretűre is.

Kánikulában vagy igazán megterhelő helyzetben még nem teszteltem, majd updatelem az értékelést, ha ez is megvolt.

Magister Products Copaca Banana Arckrém SPF20

Magister Products Copaca Banana Arckrém SPF20
2019. szeptember 12.

Fényvédőnek nagyon jó, arckrémnek kicsit fullasztó, de hát valamit valamiért. Az tény, hogy egész nyáron nem égtem le ezzel a krémmel, viszont gyakran éreztem magam úgy, mintha beizzadna a bőröm alatta. Volt, hogy felkenés után azonnal le kellett mosnom emiatt. Most már csak egész keveset viszek fel belőle, jól bemasszírozom, így kevésbé marad fehér réteg és órákig ragacsos arcbőr.

Viszont sajnos nem hidratál eléggé, pedig állítólag "minden bőrtípusra ajánlott".

Az illata banános vattacukor, eleinte túl édes volt nekem, de most már kifejezetten szeretem szagolgatni. Az is tetszik benne, hogy miután beszívta a bőröm, szép matt és egyenletes lesz, jól lehet sminkelni rá, a szárazabb részeket szépen kiegyenlíti a krém, és a mitesszereimre is mintha nyugtató hatással lenne. Nyárra jó volt, a naptejnél jobb, de most már várom, hogy elfogyjon, és vehessem újra a Ciao Chiát, az sokkal kellemesebb viselet.

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra

Fleur De Lin Szilárd Sampon Normál Hajra
2019. szeptember 12.

Csupa pozitív csalódás, szerencsére nem kellett kompromisszumot kötnöm a hulladékmentesség és a hatékonyság között. Ez a sampon ugyanis jobb, mint bármelyik, amit előtte használtam. Balzsamozás előtt is érzem, hogy puhább, selymesebb a vizes hajam, mint más samponoknál. Jól habzik, lassan fogy. Natúr szilárd balzsamot használok utána (Vakesa), ez a kombináció így nekem a tökély.

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír

Magister Products Body Cruncher Cream Testradír
2019. augusztus 27.

Ezt nagyon szeretem! Szuperül radíroz, még arcra is tudom használni, és fincsi mogyorókrém illata van.

Magister Products Trópusi Nyár Kakaóvajas Ajakbalzsam

Magister Products Trópusi Nyár Kakaóvajas Ajakbalzsam
2019. augusztus 27.

Kellemes, semleges, éjszakára szoktam feltenni, ha extra hidratálásra van szükségem. Az illata semmi extra, engem a klasszikus, régi labellora emlékeztet, de egyáltalán nem zavaró.

Magister Products Pandacukor Multimaszk

Magister Products Pandacukor Multimaszk
2019. augusztus 27.

Kellemes az illata és az állaga, de nem sok hatását éreztem, pedig alapvetően nincs is nagy probléma a bőrömmel. A zsírosabb részeken, ahol tágabbak a pórusok, szinte semmi változást nem hozott a fekete iszap (annak ellenére, hogy radíroztam előtte, és felkenéskor kicsit csípett is, így reméltem, hogy történni fog valami). A fehér iszapos része kellemes, de sok értelmét nem láttam, inkább krémezek rendesen a pakolás után. Ami még kicsit elszomorít, hogy bár egy év a termék szavatossága, pár hónap után elkezdett kiszáradni, hiába az elővigyázatos tárolás, úgyhogy már most nehézkesebb egyenletesen felkenni, mint az elején. Újravenni nem fogom, bármennyire is megtetszett először.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2018. november 19.

Csak ezt használom már évek óta. Az ízét kb két nap alatt megszoktam, azóta mással nem is tudok fogat mosni, minden mentolos csodát olyan műnek érzek. Sajnos a többi verziója ennek sem olyan jó, mert fluoridot tartalmaznak, ezt az eredetit meg már szinte vadászni kell, de örülök, ha találok. :)