lanaisthequeen

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor

Isana Sensitiv Pumpás Dezodor
2018. január 27.

Nagyon régóta keresem már a megfelelő dezodort. Nálam a szempont az, hogy az adott márka ne teszteljen állatokon, illetve aluminiumsó-mentes legyen a termék. Sajnos eddig nem nagyon vált be semmilyen dezodor, pedig nem nevezném magam izzadékonynak, de a szagokat nem igazán fedte el egyik sem. Ezt az ára miatt választottam főként. Az illata is nagyon tetszett, illetve plusz pont, hogy nem tartalmaz alkoholt, így frissen borotvált bőrre is alkalmazható. Eleinte nem nagyon fűztem hozzá sok reményt, de eddig bevált. Az illata tényleg hosszantartó, nagyon sokáig érzem magamon. Fürdés után szoktam használni, illetve reggelente. Az illata ennyi használat mellett marad meg, nem érzem izzadtságszagúnak magamat. A habzása és az, hogy lassan szárad, valóban zavaró (emiatt a négy csillag), engem az, hogy ragad, személy szerint nem zavar, és a bőröm sem szárítja - ezeket leszámítva kiváló eddig. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon is beválik-e, illetve nagyobb hajtásban, melegben is ugyanúgy elfedi-e a szagokat.
Amúgy a kiszerelése nekem nagyon tetszik, számomra nem kényelmetlen a nagyobb üveg. :)

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. szeptember 19.

Mindennapi használatra tökéletes, bár nem sok árnyalat van belőle, ezért lehet, hogy valaki nem találja meg a számára megfelelőt. Én szerencsére találtam, egyszerű, de nagyszerű kis termék és az ára is nagyon jó.

Isana Young Gyengéd Bőrradír Normál és Vegyes Bőrre

Isana Young Gyengéd Bőrradír Normál és Vegyes Bőrre
2017. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, és ami fontosabb, hogy nagyon hatásos is. Az ára is nagyon kedvező, összességében tehát megéri megvenni.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2017. szeptember 7.

Még csak pár óráig viseltem, de nem pergett le, nem maszatolódott, könnyen lejön. Hétköznapi sminkhez ideális, dúsít, az ára is nagyon kedvező. Csak azért négy csillag, mert van ennél jobb spirál is.

Essence I Love Trends The Jellys

Essence I Love Trends The Jellys
2016. december 11.

Egy árnyalat van meg belőle, viszont jó sok rétegben kell felkennem, ha számomra elfogadható árnyalatot szeretnék. Viszont nagyon tartós és imádom, hogy illatos. Igazi nyári lakk.

Moyra Mattító Fedőlakk

Moyra Mattító Fedőlakk
2016. december 11.

Imádom ezt a lakkot! Tavaly vettem, és mivel nem használom sokszor, ezért jókora adag megvan még belőle. Az ára nagyon nagy bónusz, a minősége pedig szuper, nem keni el az alatta levő lakkot, gyorsan szárad, és nem pattogzik le gyorsan.

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2016. december 11.

Samponjával együtt használva kiváló, plusz pont, hogy vegán. Az állaga jó, sűrű, kevés kell belőle, emiatt tuti sokáig tart, az illata kellemes és a hatása is remek.

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon

Inecto Naturals Argan Extra Csillogás Sampon
2016. december 11.

A kókuszos hajolaj annyira megtetszett és bevált, meg már amúgy is olyan termékre akartam váltani, ami cruelty free, hogy végül megvettem ezt. A doboza és a kiszerelése nagyon tetszik, olcsóbb és több is van a flakonban, mint az előző samponomból. A mennyiség mondjuk kell is, mert elsőre nehezen habzik, ezért kétszer mosom át vele a hajamat. Az állaga elég fura, és a színe is, de az illata kellemes, tényleg azt sajnálom csak, hogy viszonylag sok kell belőle, kíváncsi vagyok, mikorra fogy majd el. De amúgy megfelelően tisztít, a hajam selymes, fényes, könnyen kezelhető lesz tőle, nekem ennyi tökéletesen elég, plusz pont, hogy cruelty free.

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Virágillattal

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Virágillattal
2016. december 11.

Sokat vártam tőle, mert több helyen olvastam, hogy nagyon jó. Az első aluminium-mentes dezodorom, sokat vaciláltam, hogy ezt vagy a CD-t vegyem-e, végül e mellett maradtam. Kár volt, nekem nagyon nem vált be, nem fedi el a szagokat. Hagytam neki egy kis időt, de sajnos nem lett jobb, szóval végül megvettem a CD-t. Sajnálom, hogy nem vált be, mert az illata kellemes.

CD Frische Deo Gránátalmás Dezodor

CD Frische Deo Gránátalmás Dezodor
2016. december 11.

A golyós változatra ráfújva használom napközben, elfedi a szagokat és friss érzést nyújt.