LanaRose

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj

Langhaarmädchen Intense Repair Hajolaj
2019. december 4.

Hát nem is tudom, ha nem is használom hajmosás után akkor is ugyanolyan a hajam mint ha igen, amikor már hajvágás előtt vagyok és szárazabbak a hajvégeim akkor sem segített rajta, illatos tőle a hajam egy darabig de kb ennyi, elhasználgatom de nem veszem újra.

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut

Balea Trockenshampoo Tropical Coconut
2019. december 4.

Ezt nagyon szerettem, a hatásával és az illatával is elégedett voltam, most egy másik illatban vettem meg az is szuper, ha száraz sampon akkor nekem mindig balea, ez vált be eddig a legjobban!

Kräuterhof Aloe Vera Gel

Kräuterhof Aloe Vera Gel
2019. december 4.

Nyáron használtam testápoló helyett ill borotválkozás után a lábamon, hagyott egy ragacsos érzetet maga után, de nem irritált. Elhasználom de nem veszem újra.

Ziaja Uborkás arckrém

Ziaja Uborkás arckrém
2019. december 4.

Nekem igazából bevált, gyorsan beszívja a bőröm, elegendően hidratál, nem irritál.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. május 31.

Régen ez volt a kedvenc sminkeltávolítóm. Azóta már találtam jobbat, de ha épp kifogyok és nincs az amit szeretek akkor ezt veszem újra. Marad egy olajos érzés utána a bőrön de ez után arctisztítózok szóval nem gond. Nekem szépen lehozza a spirált is. Nem csípi a szemem.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2019. május 31.

Nekem nem lett matt az arcom de igaziból ezzel nincs bajom, csak mondjuk ezt igéri a termék. Nem csípi a szemem, ha sminkelek rá nem kukacosodik az alapozóval. Nem égtem le vele, de azért picit megkapott a nap, lehet, hogy újra kéne kenni pár óra után. Nem rossz termék, de nem fogom újravenni ha elfogy.

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém

La Roche-Posay Toleriane Arctisztító Krém
2019. május 31.

Nem húzódik használat után a bőröm, nem csípi a szemem, én tisztának érzem utána a bőröm. A sminket nem ezzel szedem le, előbb valamilyen micellás vagy kétfázisú víz és utána az arclemosó. Elégedett vagyok vele.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2019. május 31.

Nem használtam még más termálvízes sprét, de ezzel elégedett vagyok, én hialuronos termékek után szeretem alkalmazni. nekem bevált.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2019. május 31.

Ajándék volt ez a spirál magamtól nem venném meg, ennél kedvezőbb áron vannak sokkal jobbak. De szépen szétválasztotta a pilláimat, nem kentem vele össze magam nem potyogott, de nekem nem dúsított annyira, de nem is csípte a szemem, pedig sok szempillaspirállal nekem ez a bajom. Szóval nem volt szörnyű, de nekem nem ez az igazi.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. május 31.

Szeretem ezt a terméket. Kevés alvás után ha felviszem a terméket mintha felkeltené az arcom termálvizes sprével együtt szeretem legjobban alkalmazni. Azonnali eredményt hoz számomra, szépen beszívódik. Ez volt az első szérumom amit magamnak vettem, de azóta nem is váltottam, ezt is újrarendelem amikor elfogy. És az is tök király, hogy magyar márka, nagy pacsi neki! :)