Lancia

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. december 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Ráncfeltöltő Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Ráncfeltöltő Éjszakai Arcápoló
2022. május 19.

Most épp ez az egyik kedvenc. Tömör, zsíros krém, ami viszont maradéktalanul beszívódik, és nagyon kellemes használni. Második tégelyt használom, de semmilyen irritációt nem tapasztaltam, viszont remekül hidratál. Nem csinál ez sem 20 éves bórt, de a ránctalanító hatása az átlagosnál azért jobb. Viszont úgy nézem, ettől is búcsút kell venni,

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál

Avon True Euphoric Volume Szempillaspirál
2022. május 1.

Szerintem ez egy tök jó kis spirál. Nekem könnyű használni - eleve az ilyen kefét kedvelem-, és a hatása is látványos. Nem pereg, nem maszatolódik, mégis könnyebb lemosni a többinél. Ár/érték aránya is kiváló.

Avon Care Hidratáló Gélkrém

Avon Care Hidratáló Gélkrém
2022. április 10.

Kb. 3 hete használ(gat)om, és egyelőre meg vagyok elégedve. Gyorsan beszívódó, átlagos hidratáló, kellemes illattal. Fiatal bórre, vagy ha csak a gyors hidratálás a szempont, akkor remek. Simán költök időnként 10x ennyit is egy krémre, szóval ár-érték arányban meg verhetetlen.

Avon Anew Pollution Protect Arctisztító Zselé

Avon Anew Pollution Protect Arctisztító Zselé
2022. április 10.

Színtelen, zselés arclemosó. Fenntartásokkal kezdtem el használni, de egyáltalán nem csináltam vele rossz vásárt. Kis mennyiség is elég belőle, gyengéden habzik, és nem irritál, ehhez képest megfelelően tisztít. Szemfestékkel nem teszteltem, mert arra külön olajat használok, de a többi sminkkel simán megbírkózott. Egyelőre maradhat, de csak jó, volt már jobb is.

Anew C-Vitaminos Ragyogásfokozó Tonik

Anew C-Vitaminos Ragyogásfokozó Tonik
2022. április 10.

Csak egy normális tonikot akartam, ami nem vállalja túl magát, nem old meg mindent, "csak tonik". Kivételesen azt is kaptam, a feladatát remekül ellátja, nem irritál, kellemes használni. Részemről marad, amíg gyártják.

Yves Rocher Extraordinary Shea Testradír

Yves Rocher Extraordinary Shea Testradír
2022. március 2.

Valóban igaz, hogy gazdag állagú, mert nagyon krémes, kellemes a textúrája. A radírozó hatása megfelelő, bár nincs benne annyi radírozó részecske, mint a kedvenc testradíromban, de a célnak megfelel. Kellemes használni, jó az illata, de az eredeti árát szerintem nem éri meg. Ajándékba kaptam, és elhasználom, mert egyáltalán nem rossz, de a kedvencemet nem nyomja le.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Arckrém Száraz Bőrre
2022. február 20.

Pár hete használom, és egyelőre úgy néz ki, ez egy tartós kapcsolat lesz. Az összetevői egész jók, gyorsan beszívódik, de mégis hidratál, és nincs benne kamufényvédő. A parfüm tök felesleges, de ezt elnézem neki, mert nagyon nehezen találtam olyan nappali krémet, ami a többi feltételemnek megfelelt volna.

Avon Oxypure Oxigenizáló Arctisztító Hab

Avon Oxypure Oxigenizáló Arctisztító Hab
2022. február 20.

Nem vártam sokat, azt pont teljesítette. Csak száraz arcra érdemes felvinni, mert amint vízzel találkozik, el is tűnik, tehát egy végletekig felhabosított dolog. Esti rutinban nincs helye, mert valódi szennyeződésekkel a lagymatag állaga miatt esélye sem lenne megbírkózni, nem lehet vízzel tovább habosítani és együtt átmosni az arcot. Talán egy reggeli, nappali krém előtti lemosáshoz elegendő lehet. Csak azért 2 pont, mert nem irritál és a szememet sem csípi.

Eucerin Aquaphor Lip Repair

Eucerin Aquaphor Lip Repair
2022. január 24.

Még a tél elején vettem, mert kellett egy professzionálisabb ajakápoló. Az összetevői nem rosszak, a hatása egész jó, de nem mondhatom rá azt, hogy ennél maradok. Könnyen kenhető, véd is, ápol is, de ha egy fél napot kint vagy a hidegben, akkor újrakenegetve is kevés. Van, aki szereti, ha édeskés máz van a száján, engem zavar, ha íze van az ajakápolónak :( Határozottan hatékonyabb, mint egy középkategóriás ajakápoló, és nem bántam meg, hogy megvettem, de még mindig keresem az igazit.

Update: El kell vennem 2 csillagot az íze miatt. 4-5 hete bontottam, de mostanra az eleinte édeskés íz sokkal inkább keserű, mint édes. A csomagolása szerint felbontástól számítva 12 hónapig megőrzi a minőségét, de olyan, mintha megromlott volna - abszolút normál tárolás és használat mellett.

La Roche-Posay Lipikar Szappan

La Roche-Posay Lipikar Szappan
2022. január 17.

A barátságos összetevői miatt azt gondoltam annak idején - amikor először próbáltam-, hogy egy semmilyen illatú, semmilyen habzású darab lesz, amit majd esetleg azért használok, mert a bőrömnek ugyan jó, de nekem nem annyira. Nem így lett: nagyon szeretem használni, a habzása kellemes, az illata pont annyi, és olyan, amit egy szappantól elvárok, és megfelelően tisztít. Az, hogy szárít valamennyire, tiszta sor, de eddig minden más jobban szárította a bőröm, vagy olyasmikkel volt tele, amiket már rég be kellett volna tiltani. Abszolút kedvenc szappan :)