Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Good Karma... Everybody Needs Some Tusfürdő

Lush Good Karma... Everybody Needs Some Tusfürdő
2023. január 21.

Szerintem az egyik legtartósabb tusfürdő illat, belengi az egész fürdőt hosszú órákra és nem mellékesen pont ugyanolyan mint a parfüm.

Lush Jolly Tusfürdő

Lush Jolly Tusfürdő
2023. január 21.

Ahogy elképzeled a karácsonyt, na pont olyan illatú. A narancs, a szegfűszeg és a fahéj tökéletes egyvelege, vettem egy viszonylag nagyobb flakonnal tavaly, szerencsére maradt belőle még rengeteg így idén télen is sok más mellett őt használom.

Lush Sticky Dates Tusfürdő

Lush Sticky Dates Tusfürdő
2023. január 21.

Örülök hogy kipróbáltam de nagyon hangulatfüggő hogy mikor használom, kissé tolakodó/sűrű az illata, nem minden nap bírom magamon elviselni. Az állaga csodás koncentrált szirup, sokkal könnyebb eloszlatni és sokkal kevesebb kell belőle mint az olcsó vizes tusfürdőkből.

Lush Super Milk Kondicionáló Spray

Lush Super Milk Kondicionáló Spray
2023. január 21.

Nagyon szuper cucc csak azért nem adok rá négy csillagot, egyébként gyorsan fogy és nagyon drága ami hatalmas szívfájdalmam. Szerencsére nem hosszú a hajam így nem használom el olyan gyorsan, de ha hosszabb lenne akkor elég spórolósan adagolnám (aminek meg ugye nincs értelme..). A szőkített vékony szálú hajamnak segít, én az illatáért nem vagyok oda annyira de tény hogy sokszor dícsérik rajtam.

Lush Nana Tusfürdő

Lush Nana Tusfürdő
2021. szeptember 24.

Meleg vaníliasodó az édes desszerten. Jelenleg nekem is ő a kedvenc tusfürdőm, rettenetesen remélem hogy még láthatjuk a polcokon mert nagy bánatomra csak kis méretben vettem meg ezt a csodát.

Lush Roasting Chestnuts On An Open Fire

Lush Roasting Chestnuts On An Open Fire
2021. szeptember 24.

Lush tusiktól megszokott hogy szárít? :O Ó hát nekem az az igazi extra vékony hófehér bőröm van ami mindig egy kicsit száraz de soha nem volt problémám még ezzel. Ahogy azt is megcáfolom hogy általános hogy mindenhova kerül belőle a fürdőben. Sűrű állaga van, kevés kell belőle és nem fog mindenhova csöpögni. Az illata maga az ősz, tele van mélységgel, ugyanakkor van benne valami édes játékosság is. Nagyon szeretem.

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. december 27.

Nem kifejezetten akarok kötözködni, de a miteszerek ellen nem elsősorban tejsavat kellene használni (azt már meg sem említettem, hogy az általad írt LRP termékben pl szalicilsav van nem pedig tejsav, a kettőnek pedig viszonylag eltérő hatása van hiszen az egyik BHA a másik meg AHA sav). Nekem személy szerint ennél erősebb hámlasztásra van szükségem a durván hámló száraz bőrömre, de nem hiszem, hogy okos döntés lett volna egyből bumm bele módon a legerősebbet használni, a fokozatosság elve alapján. Egyenletesebb, puhább lesz a bőröm a használata után, a tejsav remek hidratáló, ezért télre nagyon ajánlom mint kíméletes hámlasztót.

Lush Space Girl Testpermet

Lush Space Girl Testpermet
2020. december 26.

Fantasztikus egzotikus gyümölcs illat, mintha egy kád 100%-os gyümölcslében fürödne az ember. Tartós és jókedvet adó vagy azt fentartó illat :)

Lush Orange Testradír

Lush Orange Testradír
2020. december 26.

Négy csillag mert az illat rajtam semmilyen módon nem marad meg fürdés után (oké oké ez nem parfüm de majdnem minden más fürdőtermék körbeleng hosszú időn keresztül), A radírozó hatása az én szinte átlátszó módon extra fehér bőrömnek abszolút nem sok, de az is tény, hogy nem szoktam durván dözsölni hanem óvatosan masszírozok. Nem bántam meg a vételt, időszakosan nagyon kellemes a használata.

Lush Bat Art Fürdőbomba

Lush Bat Art Fürdőbomba
2020. december 26.

Nekem semmi gondom nem volt vele, bár az is tény, hog egy egészet nem vagyok hajlandó belerakni ilyen árért, ezért elfeleztem. Még így is vadítóan erős illat és szín, kellemes gyógynövényes boroszkányos, nekem benne van a szezonális kedvencek között.