Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Conga Fürdőzselé

Lush Conga Fürdőzselé
2020. május 6.

Tipp: nem a fürdőzselét kell kenegetni a testedre hanem fel kell "habosítani" a kezedben vagy egy fürdőpamacson és azzal mosakodni, sokkal de sokkal egyszerűbb így.
Ezek alapján nekem nem az állagával, inkább a mű cukorkásan édes illatával van bajom. Nekem ez a nagyon nem kategória, de én amúgy sem szeretem a cukorkás illatokat, sajnos ez sem lett az üdítő kivétel.

Lush Yog Nog Testpermet

Lush Yog Nog Testpermet
2020. május 6.

Karácsony után az egyik üzletben magamra fújtam majd hazamentem... olyan szinten tartós volt, hogy hosszú órákon keresztül lehetett érezni a fűszeres karamell illatát a csuklómon, ahova fújtam. Nem hagyott nyugodni a dolog, vissza kellett mennem megvenni. Mázlim volt, fél áron jutottam hozzá az év eleji leárazásban. Ruhára fújva még másnap is bőven érezni!

Lush Goddess Fürdőbomba

Lush Goddess Fürdőbomba
2020. április 24.

Ariana Grande God Is A Womenjéről elnevezett, nekem nagyon kóla illatra emlékeztető fürdőbomba, csodálatos csillogó lila színben.

Lush Melusine Fürdőbomba

Lush Melusine Fürdőbomba
2020. április 24.

Hát én sokat adnék azért, hogy ilyen illata legyen a klotyómnak :D Fantasztikus illat, én a tömjént éreztem ki belőle a legjobban, de ez azért érdekes dolog, mert mindenki mást érez benne először, attól függően, hogy mi a személyes ízlése.

Lush Blackberry Fürdőbomba

Lush Blackberry Fürdőbomba
2020. április 24.

Számomra nagyon emlékeztet a tipikus bogyós gyümölcsös szénsavas italok műanyag gyümölcs illatára és képtelen vagyok ettől elvonatkoztatni sajnos.

Lush Scrub Scrub Scrub Testradír

Lush Scrub Scrub Scrub Testradír
2020. április 24.

Kifejezetten annak ajánlom aki nem szereti a mellbevágó Lush illatokat, hiszen azokhoz képest ez egy visszafogott szeder illat egy nem túl visszafogott extravagáns fantasztikus fekete színnel, amiről a benne lévő szén tehet.

Lush Magic Crystals Testradír

Lush Magic Crystals Testradír
2020. április 24.

Nyárra ez a legjobb dolog valaha, azt hogy gyorsan fogy nem tudom megerősíteni mert nem használom állandó jelleggel pontosan azért hogy kitartson, ami nálam azt jelenti hogy konkrétan több mint egy éve megvan egy flakon és csak nyáron használok belőle :) Isteni uniszex illatú, engem a Dirtyre emlékeztet amit imádok benne. Hűsít, sebes bőrre nem ajánlott, ahogy intim területekre sem, mindenhova máshova megváltás egy olyan napon amikor 6 ezer fok van odakint

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Tea Totaler Pucér Arctisztító Balzsam
2020. április 24.

Akkor szoktam használni amikor úgy érzem, hogy kicsit problémásabb a bőröm és hála a teafának minden alkalommal segít is az arcbőröm minőségén. Mivel alapjáraton száraz és pattanásos az arcom ezért nehéz olyan terméket találnom ami ne szárítana sokkal tovább, de ezek a pucér arctisztítók egytől egyig nagyon jól hidratálnak. Ahogy írtam egy másik termékhez is, én ezt második lemosónak használom a micellás víz után és nekem ilyen sorrendben nagyon bejött.

Lush Gritty Politti Pucér Arctisztító Balzsam

Lush Gritty Politti Pucér Arctisztító Balzsam
2020. április 24.

Nagyon jó második tisztítónak micellás víz után, hidratál és nem hagy ragacsos réteget, nem fogy gyorsan sem. Én egy vizes ronggyal szoktam óvatosan lemosni az arcomról és mivel ez a rongy fehér, könnyű rajta nyomon követni hogy milyen szépen leviszi a maradék koszt és sminket ami az arcomon maradt.

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj

Lush Argan Pucér Arcápoló Olaj
2020. április 24.

Fantasztikus kis ápoló, csak azért adtam tovább rajta mert édesanyám imádja a rózsa illatot és neki ajándékoztam.