Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal

Manna Fluoridmentes Fekete Fogkrém Citrommal
2018. október 21.

Az emberek legnagyobb része hozzászokott egyfajta brutálisan frissítő mentolos ízhez és ehhez kötik a frissesség érzését, pedig az, hogy a leheleted mentolos nem azt jelenti hogy a fogaid is tiszták. Visszafogott citromos íze és a krémes állaga engem teljesen beszippantott. Az állagából kifolyólag sem kell belőle túl sok, szóval nekem személy szerint nem fogy belőle olyan sok mint a nagy márkák csoda mentolos termékeiből.

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal
2018. október 21.

Őszintén nagyon szeretem használni még úgy is, hogy nem olyan egyszerű az eltávolítása mint egy egyszerű pakolásnak. Kellemes natúr illat, könnyű állag. A lemosásnál ajánlok egy vizes szivacsot amit körkörös mozdulatokkal haladva sokkal könnyebb eltávolítani az agyag állagából kifolyólag. Azt hiszem sokáig elég lesz a mennyiség is, próbáljátok! :)

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Narancs és Ylang-Ylang Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Narancs és Ylang-Ylang Illattal
2018. szeptember 9.

Barátom kedvenc krémje, egyszerűen odavan érte. Boldogan mosolyogva kenegeti az arcára vagy a kezére:) Kellemes állagú, szuper illatú termék, most fogom megrendelni normál méretben is.

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2017. június 1.

Őszintén szólva nekem az ilyen por állagú dolgok sokkal jobban bejönnek szemöldökre mint a ceruzák, könnyebben megmarad a bőrön és nem kelt "foltos" hatást. Egyszerű a felvitele, másodpercek alatt megvagyok vele reggelente.

Jimjams Éjszakai Tápláló Krém

Jimjams Éjszakai Tápláló Krém
2017. május 21.

Ő az egyik kedvenc alap arckrémem, nincs semmiféle zavaró illata, nem okoz pattanásokat, kellően hidratál úgy, hogy közben mégsem érzem az arcomon azt hogy "ott van".

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél

Jimjams Aktiváló Liposzómás Gél
2017. május 21.

Tényleg nagyon ragacsos, nem éppen reggeli mint esti használatra ajánlanám, de én tisztában vagyok vele, hogy minden amire rá van írva, hogy gél, az számomra ragacsos lesz. Nem bántja az bőrömet, kevésbé száraz a használata mellett az arcom, így megelőlegezem neki az egyszerű négyest.

Palmolive Magic Softness Lime-Menta Folyékony Szappan

Palmolive Magic Softness Lime-Menta Folyékony Szappan
2017. március 5.

Én is szettben vettem meg, szóval nekem megérte. Nagyon kellemes illata van és én imádom az állagát is, sokkal de sokkal jobb vele kezet mosni mint egy folyékony szappannal.

Gliss Kur Liquid Silk Kétfázisú Ápoló Spray

Gliss Kur Liquid Silk Kétfázisú Ápoló Spray
2017. január 19.

Le kell hogy pontozzam, emlékszem alig vártam, hogy elfogyjon, egy idő után rettenet büdösnek éreztem az illatát is :/

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2017. január 5.

Semmi radírozó szemcse nincs benne? Hát lehet mi nem egy terméket használunk :D Az enyémben erős pici szemcsék vannak amik nem karcolják a bőrömet de igen rendesen helyre vágja azokat a nem kívánatos bőr és szennyeződés maradványokat. Az illatát nem ajánlom olyannak aki valami szuper kellemes érzéki illatra vágyik, igazi patikai szag ami után igen gyorsan nyúlok a hidratáló után, kicsit macerás is, hiszen nagyon rajta marad az arcomon az erős fehér színe, de mindez teljes mértékig megéri a számomra, hiszen leviszi/leszárítja a hatalmas kellemetlen pattanásokat gyámoltalan orcámról.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Sampon

Syoss Oleo Intense Thermo Care Sampon
2017. január 4.

Eredeti áron senki sem tudna rávenni, hogy megvegyem, még akkor sem, ha mennyiségre nem kevés. Az a helyzet hogy nehezen véleményezem ezt a terméket, ha azt vesszük, hogy a használata után szuper puha a hajam, de egy nap múlva pont olyan zsíros amilyen bármelyik másik társával lenne. Az illata viszont iszonyú jó, frissítő kis sampont ez, de nem csodaszer.