Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Banana Skin Pucér Arcápoló Olaj

Lush Banana Skin Pucér Arcápoló Olaj
2020. április 24.

Nagyon szuper cucc télre amikor extra hidratálásra van szükségem és nincs kedvem mindenféle olajakat egymásra rétegezni, hanem szeretnék egy terméket használni amiben minden benne van amire szüksége van a bőrömnek. Száraz bőrre még ezt is kizárólag hidratáló után használom mint záró réteget esténként.

Lush Karma

Lush Karma
2020. április 24.

Extra tartós illat, a barátom abszolút védjegye aki amúgy is hatalmas narancs fan. Fizikai munkát végez de még este is érezni rajta amikor hazajön a munkából, ez pedig sokat elmond a tartósságáról.

Lush Candy Rain Hajkondicionáló

Lush Candy Rain Hajkondicionáló
2020. április 24.

A kókuszkrémet, a makadámot, a mandulát és minden létező magvat egyszerre lehet érezni benne a durván édes alap illat mellett. Megvettem a nagy kiszerelést mert nagyon kevés kell belőle, hogy hidratálja a csillió szőkítgetés után tönkrement fürtjeimet, szóval nekem abszolút bejött.

Lush Wasabi Shan Kui

Lush Wasabi Shan Kui
2020. április 24.

Pont ellenkezőleg a számomra, nekem durván csikorgósra mossa a hajamat, csak ezért adok négy csillagot rá, egyébként természetesen szépen tisztít és extra szuper friss illatot árasztok magamból minden alkalommal amikor használom.

Lush Boo! Tusfürdő Slime

Lush Boo! Tusfürdő Slime
2020. április 24.

Nekem a világ legnagyobb csalódása volt ilyen név és szín mellett beleszagolni először, erősen arcba vágott a gyerekrágó illat. Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon nem erre számítottam. Két csillag csak azért mert nagyon jó ötlet és imádom a színét.

Lush Snowflake Testápoló

Lush Snowflake Testápoló
2020. április 24.

Ez a tipikus felemás termék, amiről jót és rosszat is tudok mondani. Rossz nekem az émelyítő marcipán illat, de jó, hogy nagyjából olyan vaskos krém mint a natúr Nivea, hidratál az már egyszer biztos.

Lush Mercury Retrograde Fürdőbomba

Lush Mercury Retrograde Fürdőbomba
2020. április 24.

Kifejezett felüdülés az ilyen fűszeresebb citrus illat főleg télen amikor a legtöbb embernek másról sem szól a Lush mint a Snow Fairy cukormázról. Imádok mindent ami gyömbér, nekem ez a termék nagy kedvenc.

Lush Yog Nog Tusfürdő

Lush Yog Nog Tusfürdő
2020. április 24.

Fantasztikus meleg fűszeres karamell illat, sűrű lekváros állag, nagyon sokáig kitart nekem aki amúgy sem locsolja a tusfürdőt.

Lush Angel Hair Samponkorong

Lush Angel Hair Samponkorong
2020. április 24.

Akkor jövök felpontozni a terméket. Mert hogy éveken keresztül szenvedtem a viszkető fejbőrömmel és ez az egyetlen termék amitől semmi bajom nincs, tehát nálam esélye sincs mást kapni mint csillagos ötöst. Az hogy hajmosás után milyen, az nem nagyon érdekel mert én minden esetben használok kondicionálót, ahogy egyébként a legtöbb fodrász javasolja is.

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2020. április 24.

Update: közepes terméknek bizonyult, ami nálam azt jelenti hogy nem venném újra de kárt sem okozott.

Trópusi gyümölcs illatú, hosszan lehet érezni a hajon, csak ezért és a környezetbarát kiszerelése miatt adok négy csillagot, de! Az a helyzet hogy a szuper igénybe vett hajamnak kb nem sokat ér. Nem érzem, hogy a használatával feltétlen többet tettem, mint egy sima samponnal, de az is lehet, hogy mellé nyúltam, és nem a hajamnak megfelelő balzsamot választottam. Mindenesetre annyira sokat tesz a kis lelkemnek ez a csodálatosan jó illat és a tudat hogy mégsem tégelyes cuccot használok, hogy csakazértis négy csillag.
Közben felolvasztottam forró vízben, beleraktam egy tégelybe és várja hogy kipróbáljam ilyen formában is, majd írok hogy sikerült.