Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Szérum Moringaolajjal

Aromax Szérum Moringaolajjal
2020. március 15.

Estére használom, nem olyasvalami amire szeretnék sminkelni mivel az olajos textúrájának köszönhetően az alapozó elmozdulna (én meg nem vagyok hajlandó munka előtt jóval korábban kelni csak ezért). Semleges illatú, nagyon gazdag termék, érdemes a nyak területére is felvinni mint a legtöbb olajat, hiszen a nyak vékony bőrével csodákat tesz. Rettenetesen puha és kellemes érzetű lesz a bőröm, a használata után úgy érzem tényleg tettem valamit az arcbőröm egészségéért.
Btw, az általam évek óta nézegetett moringás arcápoló a Lustól valami tizenezrekért vesztegetik, szóval ez ahhoz képest konkrétan ajándék.

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2019. december 14.

Nem egy életmentés korpás fejbőrre, de tény, hogy egy közepes, jó illatú és naggyon sokáig elegendő sampont kapunk.

Lush Karma Krém Testápoló

Lush Karma Krém Testápoló
2019. december 14.

Aki szereti az illatcsaládot annak ez is kötelező darab. Természetesen a krém állagának köszönhetően az illat is lágyabb. Nem ajánlom annak aki erős hidratálásra vágyik, hiszen ez egy átlag krém egy nem átlagos illattal.

Lush Rock Star Szappan

Lush Rock Star Szappan
2019. december 14.

Tiniként ennek a terméknek a használata után hagytam abba a Lush termékek vásárlását egy jó időre, annyira nem jött be. Valamilyen alkalomra kaphattam a terméket, hiszen magamtól nem vennék snow fairyre erősen hajazó dolgot. Sajnos nekem egy idő után erősen tornacipőre emlékeztető szaga van, konkrétan ez az egyetlen termékük amit szó szerint nem bírok elviselni.

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2019. december 14.

Ez az a termék, amit kifejezetten nem lehet és nem is kell teljes egészében eltávolítani a bőrről (persze nem szó szerint értve, hiszen csak beissza a bőr). Felvitel után bele kell masszírozni a bőrbe, majd utána én vizes ronggyal szoktam eltávolítani a szennyeződést. Utána nagyon jól hidratálja a bőrömet, lehet érezni, ahogy a száraz "éhes" bőröm magába szippantotta az értékes olajokat. Nem mellékesen nem is kell, hogy olyan legyen mint a távolkeleti olajok, lévén, hogy nem az, nem olyan állagú és nem is olyan összetételű :)
Négy csillagot csak azért kap, mert ha van lehetőségem, inkább használom a csomagolásmentes olajos lemosókat a Lushtól, mint a tégelyes verziót.

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2019. december 14.

Valaki írta, hogy minek ezt lemosni... jézusom gyerekek ez egy zuhanyzás közbeni testápoló, MINDEN Lush testkondicionáló az! Csak hogy ne legyek hiteltelen, a Lush oldaláról idézve;
"Ez a testkondicionáló telis-tele van finom vajakkal és olajokkal, hogy bőröd jól táplált és pompás rózsaillatú legyen. Vidd magaddal a zuhany alá vagy a kádba, masszírozd a nedves bőrödre és öblítsd le úgy, mintha hajkondicionáló lenne."
Btw: a tégelyben nekem túl tömény rózsa, de bőrön púderes, fantasztikus illatú és nem mellékesen hosszan tartó. Ha valaki saját magát lepné meg valamivel karácsonyra, csak ezt ajánlanám.

Lush Buche De Noel Arctisztító

Lush Buche De Noel Arctisztító
2019. december 13.

RitaL: "A kaolin oldhatatlan fehér por, melynek kiváló felszívó tulajdonsága van és így képes a bőrt megtisztítani a felesleges olajtól és kosztól. "
Csupán csak a második összetevője az ami mélytisztító... :P
A hatása megfelelő, tisztít, puhít, de nekem hiányzik belőle a Let The Good Times Roll erősebb radírozó hatása, pedig főleg így télre nagyon elkéne az a funkció is. Számomra az illata nem erős, nem marad a bőrömön, állagánál fogva a többi Lush tisztítóval ellentétben nehezebb vízzel keverni, ugyanakkor amikor már megdolgoztam vele/ érte, kellemes érzés a bőrön.

Lush Rump Fenékradír

Lush Rump Fenékradír
2019. december 13.

Ez valóban nem radír, hanem egy neogranormohoz állagában és hatásában is nagyon hasonló sűrű krém. Az illata persze annál sokkal jobb, én többek között pont ezért váltottam erre. Ez nem testápoló, hanem kifejezetten irritált területet kezelő krém. Használom többek között kiszáradt, kipirosodott területekre mint amilyen télen az orrom környéke, illetve gazdag állagának köszönhetően a szemkörnyékre is, egyáltalán nem irritálja, sőt segíti a puffadást levinni picit. Számomra multifunkciós.
Ps: A képen látható szín és állag az évekkel ezelőtti formuláé, azóta sűrűbb és világosabb színű.

Lush Sikkim Girls Parfüm

Lush Sikkim Girls Parfüm
2019. november 22.

Fullasztó burzsuj nagymama illat, erős, szúrós, számomra olyan amit szívesebben ajánlanék középkorú vagy afölött lévő nők számára, akik tudják is méltósággal viselni. A tartóssága miatt két csillag, le se tudtam vakarni magamról. Számomra viszont semmi finom füst nincs benne csak tolakodó virágillat.

Lush Cookie Dough Testradír

Lush Cookie Dough Testradír
2019. november 22.

Kapható már üzletben is és fantasztikus! A többi hasonló tégelyes testradírhoz képest sokkal sűrűbb, igyekszem spórolni vele, hogy sokáig tartson ez a fenséges mandulás sütemény illat :)