Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Drummers Drumming Tusfürdőzselé

Lush Drummers Drumming Tusfürdőzselé
2019. november 22.

Barátomnak vettem, aki teljesen oda van ezekért a zselés tusfürdőkért és de jól tettem! Gyerekek, nem hazudok ha azt mondom, hogy órák után is érzem a barack illatot a bőrén és mindig mosolyra késztet :)

Lush Fairly Traded Honey Sampon

Lush Fairly Traded Honey Sampon
2019. július 13.

Mintát kaptam belőle, azt szívesen elhasználtam de nem az a típus ami megvett első használatra. Egyszer ki fogom próbálni nagyobb verzióban, de első használatra egy átlagos sampon volt szuper illattal.

Lush Dirty Parfüm

Lush Dirty Parfüm
2019. július 13.

Így képzelem el a friss letisztult természetes"bőr" illatot, főleg amikor eggyé válik az emberrel jó pár óra után. Arra vágyom, hogy mindig ilyen illatot ontsak magamból, annyira hozzám való, hogy legszívesebben mindig ezt árasztanám a pórusaimból. Először erős, friss, fodormentától csordult, majd ahogy tisztul a jegy, egyre inkább a tárkonyé, a kakukkfűé a főszerep, ott van az a csodálatos visszafogott fás illat ami egyáltalán nem "fű" szerű, hiszen a szantálfa és a levendula megpuhítja, érzelmes és értékes teljességgel uniszex illatot adva. Édesapám szerint férfias illat és én mint határozott, saját magát ismerő nő, aki kevésbé van oda a cukormázas illatok iránt, bátran és fejet felszegve hordom nap mint nap ezt a félig maszkulin csodát.

Lush Elbow Grease Hidratálótömb

Lush Elbow Grease Hidratálótömb
2019. június 2.

Mindenképpen leszögezem, hogy ne indulás előtt használjátok vagy gyors öltözködés előtt mert egy rettenet zsíros hidratálóról van szó ami egy erős olajos illatos réteget hagy a bőrön. A bal karomon fekete kígyók tekeregnek egy rózsamezőn a vállamtól a csuklómig. Bár nem színes tetoválásról van szó, a fekete nagyon igényli a törődést és a frissítést különben szürkés hatása van. Ez a termék szuperül megoldja, friss fekete, erős illatú, éjszaka felkelve is érzem magamon.

Update: most már az ujjaimig tekeregnek azok a kígyók rózsákkal karöltve szóval igyekeztem tovább fejleszteni a krém tárolását. Én sosem raknék hűtőbe olyat ami a testemre kerül, egyszerűen nem bírom a hideget, ha meg megvárom hogy melegedjen ugyanott tartok mintha kint hagynám. Tehát meleg időben mivel teljesen megolvad, egyszerűen a csomagolásából egy négyzet alakú Lush fém tobozba kiszedtem az egészet és megvárom amíg szépen lassan az olajoknak hála elterül a dobozban :) Így pont ugyanúgy fog működni mint egy tégelyes hidratáló és ha elfogy kitakarítom a dobozt és újra használhatom másra.

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray
2019. június 1.

Nekem bejött, kipróbáltam a használatát úgy, hogy egyik nap fújtam a sminkemre a másik nap meg nem és ezt párszor eljátszottam még és a változás elég nagy, főleg a szemsminkem ügyében. Tudni kell, hogy a bőröm nem olajos de a szemhéjamon valamiért mégis nagyon hamar összegyűlik a festék attól függetlenül, hogy mit rakok alá alapként vagy mennyire minőségi a termék amit ráhelyezek. Viszont amikor használom még mindig sokkal szebb délutánra az eredmény mint nélküle, úgyhogy számomra ez a termék pozitív. Nyáron még jövök egy ápdéttel mert nem tudom a nagy melegben mennyire fog szuperálni.

Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation

Revolution Conceal & Define Full Coverage Foundation
2019. június 1.

Annyira szerettem volna szeretni, fogalmatok sincs mennyit próbálkoztam vele.. De egyszerűen olyan száraz bőrre nem ajánlom mint az enyém. Hiába hidratálok alá, egyszerűen olyan szinten kiemeli még az előtte nem is látható száraz részeket, hogy egyszerűen sírva tudnék fakadni. Próbálkoztam erős hidratálóval alá, próbálkoztam ecsettel, szivaccsal, az ujjaimmal de nem.. Most igyekszem elhasználni máshogy, nem szeretek pazarolni, kidobni meg pláne nem, így keverem egy normál alapozóval, aztán szépen lassan csak elfogy. Csalódott vagyok, szuper dolgokat olvastam róla és pont rajtam nem működik? Egyszerűen nem értem mi történt de számomra eddig ez rosszabb alapozó mint bármelyik kínai boltban kapható társa, két pontot is csak azért kap mert az extrém fehér bőrömhöz nagyon igazodik a szín és szuper maga a színválaszték is de nem mutat jól az arcomon. Sajnálom a dolgot.

I Heart Revolution Galactic Chocolate Palette

I Heart Revolution Galactic Chocolate Palette
2019. június 1.

Jelenleg a kedvenc palettáim között van. Csodaszépek a márványos színek, erősek pigmentáltak, remek a színek közötti felhozatal és a kontraszt is. Régóta vágyom olyan palettára amiben megfér egymás mellett az élénk rózsaszín, a kék és a föld színei is. Nagyon ajánlom!

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására

Aromax Tápláló Olaj Érett Bőr Ápolására
2019. június 1.

Ne használjátok ezt a terméket napközbenre, csakis estére és így nem fog zavarni az olajos érzet, reggelre olyan lesz mint a babapopsi és nem lesz időtök azzal foglalkozni hogy jaj még mindig nem szívódott be.. :)
A termék csodás összetevőket tartalmaz és többek között ezért is vettem meg. Nem hiszek abban, hogy a már idősödő bőrt kell csak ápolni gazdag olajokkal, főleg ha csak akkor kezded el akkor már majdhogynem veszett ügy. A megelőzésre viszont nagy hangsúlyt fektetek, hiszen problémás egyenetlen a bőröm, még 20 évesen is az volt, nemhogy most 30-hoz közelítve.
Grapefruit illatot enyhén lehet érezni, aminek örülök mert nem szeretem különösebben, így nem is zavar. A termék maga tényleg a leggazdagabb olaj amit valaha próbáltam, minden benne van amit kedvem lenne egyszerre használni, így nem kell külön megvennem őket, egy termék összefoglalja mindazon dolgokat ami kellhet. Nem tömíti el az arcot higgyétek el nekem, brutál eltömődött pórusú ember vagyok, de ettől semmi mást nem kapok, csak egyenletes bőrképet és puha bőrt. Újraveszem ha elfogy!

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2019. június 1.

Nem értem mi szükség van az alkoholra egy egyébként ilyen szuper termékben... Nem fogom lepontozni de mindenképpen fekete pont a számlájukra, pedig egyébként egy könnyű állagú termék, azt veszem észre, hogy nagyon szívesen és rendszeresen nyúlok utána a kis sminkes asztalkámon. Szuper ára van több hasonló termékhez képest és olyan kellemes tapintású lesz hosszú távon a bőröm tőle, hogy csuhajja. Hónapok óta használom, gondoltam most már bátran leírhatom, hogy nekem bejött a használata :)

Update; Enyhén nedves arcon kezdtem el mostanában eloszlatni és nagyon bejött, sokkal könnyebben eloszlatható és amikor beszívódik nem hagy maga után semmiféle ragacsos érzetet. Érdemes pakolás vagy radírozás után használni, teljesen más élményt nyújt mint aki reggel alkalmazza a száraz bőrére.

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2019. június 1.

Nem egy erős radírozó termék, szóval aki ezt várja tőle az csalódni fog. De szuper friss illata van, kevésbé száraz bőrön, vagy esetleg nyáron használva bőven elég lehet. Én egyenlőre egy négyest előlegezek meg neki, majd ápdételek még.
Update: Le kell hogy pontozzam, mintát próbáltam csak de a vége felé olyan szinten büdösnek és nem sokat használhatónak éreztem a terméket, hogy biztos nem veszem újra, főleg nem nagy kiszerelésben. Ez a Lush termék tetszik eddig a legkevésbé.