Lanie

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Tea Tree Water Arctonik

Lush Tea Tree Water Arctonik
2019. május 25.

Annyira megkedveltem ezt a terméket, hogy úgy döntöttem kipróbálom a többi tonikot is idővel. Imádom, hogy cruelty free, hogy frissítő, hogy segít a gyulladásokon, pikk-pakk beszívódik, szinte úgy kell visszafognom magam, hogy ne fújkodjam állandó jelleggel :D A teafa jellegzetes illatát alig érezni, tompították mert tisztában vannak vele, hogy nem egy közkedvelt illat, mindazonáltal, hogy én személy szerint szeretem, pl felmosás során gyakran teszek a vízbe, remekül fertőtlenít.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2019. május 25.

Gondoltam, hogy a kommenteket olvasva meg fogom mosolyogni az olyan mondatokat ahol azt írják mennyire karcol :) Annyira karcol lányok amennyire dörzsölitek vele az arcotokat, én az érzékeny szinte átlátszóan vékony hófehérke bőrömet körkörösen óvatosan radírozgatom és szuperül bírja!
A termék fantasztikus, ő az új kedvencem. Hiába érzékeny, még sajna rettenet száraz is a bőröm, ezért minden szempontból ez az én termékem. Egy részről krémes és pihe puha, mintha minimum illatos zöld citromos joghurtot kenegetnék magamra, másrészről segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől a sónak hála, ami tényleg csak akkor karcol ha durván nyomom az arcomra amit én sosem szoktam, nekem nincs ezzel problémám. Tőlem függ mennyire van szükségem erős hámlasztásra, ha arra van szükségetek ajánlok egy másik Lush terméket amiben kellemes kávé darabok vannak ez pedig a Cup'o Coffee, csodás mesés ébresztő hatású kávé illatú termék.

Lush Cupcake Friss Arcpakolás

Lush Cupcake Friss Arcpakolás
2019. május 25.

Az én borzasztó minőségű bőrömön segít, úgy érzem, hogy simább, probléma mentesebb a helyzet a használata után mint előtte. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon erősen kedv függő a használata csupán az illata miatt, ami émelyítően erős, édeskés. Ezt nem írom a számlájára csupán csak azért mert a fűszeresebb dolgokat jobban szeretem, a legtöbb nőtársam odavan az édesért.

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2019. május 25.

Nagyon kellemes pakolás, a Lush többijéhez képest nagyon könnyen felvihető, csodálatos nem tolakodó rózsa illatú, krémes textúrájú termék, őt is biztosan kipróbálnám nagyobb verzióban, mert felkeltette az érdeklődésemet a minta, ami nem mellékesen az én kicsi fejemre elég sok alkalomra elég volt :D

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás
2019. április 8.

Felkentem magamra egy kommersz Garnier terméket fürdés közben.. az egy dolog hogy sok mindent nem csinált a bőrömmel azon kívül, hogy kiszárította, de úgy éreztem, hogy tipikus pofon a semminek kategória....végül pedig ezért a termékért nyúltam, úgy éreztem a bőrömnek szüksége van valami másra. Szuper puha lett, kevesebb száraz résszel, illatos, kellemes, nem irritált, tetszik!

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2019. április 8.

Ahogyan minden "scrub" típus terméknél, még jó hogy ennél is illik hidratálni a használat után, ez egy teljesen természetes dolog. Az árát sokalltam először érte, aztán végül valamilyen alkalomra megkaptam... hát azt kell, hogy mondjam, szuper lassan fog elfogyni hacsak nem eszem meg véletlenül a számról ;) Funkcióját tökéletesen ellátja, az illata pedig igazi gyerekrágóra emlékeztető. Mást ízben is kipróbálom majd, a kicserepesedett ajkaimnak csoda!

Nesti Dante Il Frutteto Füge és Mandulatej Szappan

Nesti Dante Il Frutteto Füge és Mandulatej Szappan
2019. március 3.

Hatalmas darab, olyan sokáig elég hogy csuhajja. A négyes pontszámot csak és kizárólag azért adnám neki, mert a kipróbáltak közül, hosszabb zuhanyzás után ennek van a legkevésbé nekem való illata. Minél tovább használom, annál inkább érzek rajta egy mellékillatot ami nem az enyém. Mindenesetre még így is sokkal de sokkal szívesebben használom, mint bármelyik más szappant amit valaha kipróbáltam más márkától, mert az én bőrömet valahogy mindig csikorgósra szárítják a szappanok.

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan
2019. március 3.

Pont olyan illat amit szeretnék árasztani magamból, csodálatos tisztaság illat, nem túlzó, nem tolakodó, de mégis finom. Istenem, de szeretem én ezeket a Nesti szappanokat!

Nesti Dante Luxury Black Soap

Nesti Dante Luxury Black Soap
2019. március 3.

Amióta rátaláltam a Nesti szappanokra, konkrétan nem is használok tusfürdőt egyáltalán, csak a szekrényben maradt régi darabokat kell végre elhasználnom és kész. Nem csak környezettudatosság szempontjából szuper, de a bőrömnek is jót tesz és nem mellékesen fantasztikus illata van minden darabjuknak. Ez a termék a legutóbbi vásárlásom alkalmával landolt a kosaramban és persze őt sem bántam meg. Csoda fekete szappan, erős, tartós uniszex parfüm illata van, olyan lágyan körül ölel még órákkal később is.

Balea Anti Pollution Bőrvédő Szérum

Balea Anti Pollution Bőrvédő Szérum
2019. január 26.

Reggel öltözés után az első dolgom, hogy bekenem vele az arcomat. Valóban nem ragacsos, nagyon könnyen beszívódik, így amire odaérek, hogy egy bögre kávé mellett leülök a sminkes asztalomhoz, már réges rég beszívódott. Jó alap, persze a fényvédős könnyű krémemet nem helyettesíti amit szintén reggelente használok, de úgy érzem, hogy kellemes a használata. Négy csillagnál rezeg a léc lefelé, hiszen az összetevők nem a legfényesebbek és valószínűleg ezer féle Baleát lehetne mondani, amik felveszik ezzel a szérummal a harcot. Nem feltétlen nélkülözhetetlen de nem bántam meg, hogy egyszer kipróbáltam.